Zdešov. pred kulturním domem 2015 - Velikonoční soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 04. 2015 10:00
Kontakt:   Miroslav Kučera
Telefon:  607635701

Začátek rezervace: 01. 01. 2015 10:00
Konec rezervace: 03. 04. 2015 10:00
Začátek tipování:  01. 01. 2015 20:00
Konec hlasování: 04. 04. 2015 00:00
Zadal: Jan Štangl

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=34125

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Třetí ročník Velikonočníh zavodů ve Zdešově, který se koná před kulturním domem na asfaltovém povrchu. Soutěž na 2B dle pravidel požárního sportu. Elektronická časomíra SDH Strmilov. Občerstvení a teplé zázemí zajištěno v kulturním domě a místním pohostinství.Od 10:00 prezentace a v 11:00 start prvního družstva. Registrace na http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=34125

Soutěže ..... se zúčastní firma Bison Sportswear, s.r.o. se svým propagačním stánkem, ve kterém můžete shlédnout ukázky vyrobených dresů a oblečení pro hasičský sport. Budete si moci také přímo na místě prohlédnout novou kolekci designů na rok 2015 -http://www.bison.cz/cz/hasicsky_sport_dresy_special_fire_03/


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-6246.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdešov SDH Zdešov mužiJHJan Štangl
22Roseč SDH Roseč mužiJHJan Štangl
33Dvorce SDH Dvorce mužiTAJan Štangl
44Jindřichův Hradec I SDH Jindřichův Hradec mužiJHJan Štangl
55Ústrašice SDH Ústrašice B mužiTAJan Štangl
67Panské Dubenky SDH Panské Dubenky mužiJIJan Štangl
79Horní Meziříčko SDH Horní Meziříčko mužiJHJan Štangl
810Český Rudolec SDH Český Rudolec mužiJHJan Štangl
911Žďár SDH Žďár mužiJHJan Štangl
1013Heřmaneč SDH Heřmaneč mužiJHJan Štangl
1114Stříbřec SDH Stříbřec mužiJHJan Štangl
1215Chýnov SDH Chýnov mužiTAJan Štangl
1316Zhoř u Tábora SDH Zhoř u Tábora mužiTAJan Štangl
1417Markvarec SDH Markvarec mužiJHJan Štangl
1518Slapy SDH Slapy mužiTAJan Štangl
1619Mníšek SDH Mníšek mužiJHJan Štangl
1721Obora SDH Obora mužiTAJan Štangl
1822Chválkov SDH Chválkov mužiPEJan Štangl
1923Stajka SDH Stajka mužiJHJan Štangl
2024Hostovlice SDH Hostovlice mužiKHJan Štangl
2125Malinné SDH Malinné mužiCRJan Štangl
2226Slavošovice SDH Slavošovice mužiKTJan Štangl
2328Chotěmice SDH Chotěmice mužiTAJan Štangl
2429Tučapy SDH Tučapy mužiTAJan Štangl
2530Želetava SDH Želetava mužiTRJan Štangl
2631Plešovice SDH Plešovice mužiCKJan Štangl
2732Bohdalín SDH Bohdalín mužiPEJan Štangl
2833Řepeč SDH Řepeč mužiTAJan Štangl
2934Žirovnice SDH Žirovnice A mužiPEJan Štangl
3035Lomnice nad Lužnicí SDH Lomnice nad Lužnicí mužiJHJan Štangl
3136Kaliště SDH Kaliště mužiPEJan Štangl
3238Polště SDH Polště mužiJHJan Štangl
3339Kolence SDH Kolence mužiJHJan Štangl
3440Žirovnice SDH Žirovnice B mužiPEJan Štangl
3541Zliv SDH Zliv mužiCBJan Štangl
3642Novosedly nad Nežárkou SDH Novosedly nad NežárkouJHJan Štangl
3743Jaronice SDH Jaronice mužiCBJan Štangl
3844Načeradec SDH Načeradec mužiBNJan Štangl
3945Lásenice SDH Lásenice mužiJHJan Štangl
4046Strmilov SDH Strmilov mužiJHJan Štangl
4147Zahrádky SDH Zahrádky mužiJHJan Štangl
4248Chlum SDH Chum BCKJan Štangl
4350Střížov SDH Střížov mužiJIJan Štangl
4453Rohovka SDH Rohovka mužiPEJan Štangl
4554Drunče SDH Drunče mužiJHJan Štangl
4655Cizkrajov SDH Cizkrajov mužiJHJan Štangl
4757Drahňovice SDH Drahňovice mužiBNJan Štangl
4858Žďár SDH Žďár B mužiJHJan Štangl
4959Košice SDH Košice mužiTAJan Štangl
5061Nová Včelnice SDH Nová Včelnice mužiJHJan Štangl
5162Tučapy SDH Tučapy B mužiTAJan Štangl
5264Oponešice SDH Oponešice mužiTRJan Štangl
5365Makov SDH Makov mužiTAJan Štangl
5466Libkova Voda SDH Libkova Voda mužiPEJan Štangl
5567Valtínov SDH Valtínov mužiJHJan Štangl
5668Sedlčany SDH Sedlčany mužiPBJan Štangl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Zdešov SDH Zdešov ženyJHJan Štangl
28Dvorce SDH Dvorce ženyTAJan Štangl
312Ústrašice SDH Ústrašice ženyTAJan Štangl
420Hrdějovice SDH Hrdějovice B ženyCBJan Štangl
527Lomnice nad Lužnicí SDH Lomnice nad Lužnicí ženyJHJan Štangl
637Zhoř u Tábora SDH Zhoř u Tábora ženyTAJan Štangl
749Chlum u Třeboně SDH Chlum u Třeboně ženyJHJan Štangl
851Lásenice SDH Lásenice ženyJHJan Štangl
952Mydlovary SDH Mydlovary ženyCBJan Štangl
1056Nová Včelnice SDH Nová Včelnice ženyJHJan Štangl
1160Makov SDH Makov ženyTAJan Štangl
1263Kamenice nad Lipou SDH Kamenice nad Lipou B ženyPEJan Štangl
1369Nová Ves pod Pleší SDH Nová Ves pod Pleší ženyPBJan Štangl
1470Valtínov SDH Valtínov ženyJHJan Štangl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga