Zdešov. pred kulturním domem 2015 - Velikonoční soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 04. 2015 10:00
Kontakt:   Miroslav Kučera
Telefon:  607635701

Začátek rezervace: 01. 01. 2015 10:00
Konec rezervace: 03. 04. 2015 10:00
Začátek tipování:  01. 01. 2015 20:00
Konec hlasování: 04. 04. 2015 00:00
Zadal: Jan Štangl

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=34125

Poznámka pořadatele

Třetí ročník Velikonočníh zavodů ve Zdešově, který se koná před kulturním domem na asfaltovém povrchu. Soutěž na 2B dle pravidel požárního sportu. Elektronická časomíra SDH Strmilov. Občerstvení a teplé zázemí zajištěno v kulturním domě a místním pohostinství.Od 10:00 prezentace a v 11:00 start prvního družstva. Registrace na http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=34125

Soutěže ..... se zúčastní firma Bison Sportswear, s.r.o. se svým propagačním stánkem, ve kterém můžete shlédnout ukázky vyrobených dresů a oblečení pro hasičský sport. Budete si moci také přímo na místě prohlédnout novou kolekci designů na rok 2015 -http://www.bison.cz/cz/hasicsky_sport_dresy_special_fire_03/


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-6246.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdešov SDH Zdešov mužiJHJan Štangl
22Roseč SDH Roseč mužiJHJan Štangl
33Dvorce SDH Dvorce mužiTAJan Štangl
44Jindřichův Hradec I SDH Jindřichův Hradec mužiJHJan Štangl
55Ústrašice SDH Ústrašice B mužiTAJan Štangl
67Panské Dubenky SDH Panské Dubenky mužiJIJan Štangl
79Horní Meziříčko SDH Horní Meziříčko mužiJHJan Štangl
810Český Rudolec SDH Český Rudolec mužiJHJan Štangl
911Žďár SDH Žďár mužiJHJan Štangl
1013Heřmaneč SDH Heřmaneč mužiJHJan Štangl
1114Stříbřec SDH Stříbřec mužiJHJan Štangl
1215Chýnov SDH Chýnov mužiTAJan Štangl
1316Zhoř u Tábora SDH Zhoř u Tábora mužiTAJan Štangl
1417Markvarec SDH Markvarec mužiJHJan Štangl
1518Slapy SDH Slapy mužiTAJan Štangl
1619Mníšek SDH Mníšek mužiJHJan Štangl
1721Obora SDH Obora mužiTAJan Štangl
1822Chválkov SDH Chválkov mužiPEJan Štangl
1923Stajka SDH Stajka mužiJHJan Štangl
2024Hostovlice SDH Hostovlice mužiKHJan Štangl
2125Malinné SDH Malinné mužiCRJan Štangl
2226Slavošovice SDH Slavošovice mužiKTJan Štangl
2328Chotěmice SDH Chotěmice mužiTAJan Štangl
2429Tučapy SDH Tučapy mužiTAJan Štangl
2530Želetava SDH Želetava mužiTRJan Štangl
2631Plešovice SDH Plešovice mužiCKJan Štangl
2732Bohdalín SDH Bohdalín mužiPEJan Štangl
2833Řepeč SDH Řepeč mužiTAJan Štangl
2934Žirovnice SDH Žirovnice A mužiPEJan Štangl
3035Lomnice nad Lužnicí SDH Lomnice nad Lužnicí mužiJHJan Štangl
3136Kaliště SDH Kaliště mužiPEJan Štangl
3238Polště SDH Polště mužiJHJan Štangl
3339Kolence SDH Kolence mužiJHJan Štangl
3440Žirovnice SDH Žirovnice B mužiPEJan Štangl
3541Zliv SDH Zliv mužiCBJan Štangl
3642Novosedly nad Nežárkou SDH Novosedly nad NežárkouJHJan Štangl
3743Jaronice SDH Jaronice mužiCBJan Štangl
3844Načeradec SDH Načeradec mužiBNJan Štangl
3945Lásenice SDH Lásenice mužiJHJan Štangl
4046Strmilov SDH Strmilov mužiJHJan Štangl
4147Zahrádky SDH Zahrádky mužiJHJan Štangl
4248Chlum SDH Chum BCKJan Štangl
4350Střížov SDH Střížov mužiJIJan Štangl
4453Rohovka SDH Rohovka mužiPEJan Štangl
4554Drunče SDH Drunče mužiJHJan Štangl
4655Cizkrajov SDH Cizkrajov mužiJHJan Štangl
4757Drahňovice SDH Drahňovice mužiBNJan Štangl
4858Žďár SDH Žďár B mužiJHJan Štangl
4959Košice SDH Košice mužiTAJan Štangl
5061Nová Včelnice SDH Nová Včelnice mužiJHJan Štangl
5162Tučapy SDH Tučapy B mužiTAJan Štangl
5264Oponešice SDH Oponešice mužiTRJan Štangl
5365Makov SDH Makov mužiTAJan Štangl
5466Libkova Voda SDH Libkova Voda mužiPEJan Štangl
5567Valtínov SDH Valtínov mužiJHJan Štangl
5668Sedlčany SDH Sedlčany mužiPBJan Štangl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Zdešov SDH Zdešov ženyJHJan Štangl
28Dvorce SDH Dvorce ženyTAJan Štangl
312Ústrašice SDH Ústrašice ženyTAJan Štangl
420Hrdějovice SDH Hrdějovice B ženyCBJan Štangl
527Lomnice nad Lužnicí SDH Lomnice nad Lužnicí ženyJHJan Štangl
637Zhoř u Tábora SDH Zhoř u Tábora ženyTAJan Štangl
749Chlum u Třeboně SDH Chlum u Třeboně ženyJHJan Štangl
851Lásenice SDH Lásenice ženyJHJan Štangl
952Mydlovary SDH Mydlovary ženyCBJan Štangl
1056Nová Včelnice SDH Nová Včelnice ženyJHJan Štangl
1160Makov SDH Makov ženyTAJan Štangl
1263Kamenice nad Lipou SDH Kamenice nad Lipou B ženyPEJan Štangl
1369Nová Ves pod Pleší SDH Nová Ves pod Pleší ženyPBJan Štangl
1470Valtínov SDH Valtínov ženyJHJan Štangl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA13,9313,8313,932019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krotějov TA--14,772017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešná HB--14,822016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žďár JH--14,862016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE14,9214,8614,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Český Rudolec JH15,0314,8415,032019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohdalín PE15,0715,1715,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slavošovice CB15,2415,0515,242018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Žďár JH14,7115,2415,242014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svaté Pole PB15,2714,7815,272019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Řepeč TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dvorce TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bohdalín PE--15,372016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Český Rudolec JH--15,382017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Markvarec JH15,4015,3815,402019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum CK15,1715,4215,422014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotěmice TA--15,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Slapy TA--15,462015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Heřmaneč JH15,4814,9515,482019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH15,5015,3015,502018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dešná BJH--15,512017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slavošovice CB15,5215,3115,522019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--15,532017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Načeradec BN15,5515,3515,552019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žďár JH--15,582015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Heřmaneč JH15,5915,5415,592014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Slapy TA14,4115,6215,622014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Slapy TA--15,652016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žďár JH14,9815,6615,662013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Srubec CB15,6715,4515,672019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Drahňovice BN--15,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dešná BJH--15,742016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dešná BJH15,7515,2015,752018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Drunče JH--15,752017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou PE15,7814,9315,782019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bohdalín PE--15,782017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Načeradec ABN15,8815,0615,882014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,8814,8215,882013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Cizkrajov JH--15,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Milenovice PI15,9215,3015,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chotěmice TA15,9315,1315,932018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Heřmaneč JH--15,942016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Markvarec JH16,0115,6916,012018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Žďár JH--16,022017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bohdalín PE16,0415,1516,042019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kolence JH--16,142016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Heřmaneč JH16,1515,5016,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Střížov JI16,1815,0616,182019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bohdalín PE--16,182015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chlum u Třeboně JH16,2316,0016,232014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chotěmice TA--16,272016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rybova Lhota - ÚstrašiceTA--16,302017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chýnov TA15,5316,3016,302014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kolence JH16,3116,0416,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Strmilov JH16,3215,6316,322014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dvorce TA--16,322015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Heřmaneč JH--16,322017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chlum BCK--16,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Řepeč TA16,3415,2216,342019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chlum CK--16,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Strmilov JH16,3416,2516,342013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Markvarec JH--16,352016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Benešova Hora PT16,3715,2216,372018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dešná BJH16,3814,6516,382019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Tučapy TA--16,452015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Český Rudolec JH16,4815,7016,482018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Jaronice CB--16,482015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Zhoř u Tábora TA--16,492017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Český Rudolec JH--16,492015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Načeradec ABN--16,512015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Zliv CB--16,522015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zahorčice ST--16,542016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Chlum CK15,7416,6216,622013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dobronice u Chýnova TA16,6215,9616,622019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Načeradec BN--16,652017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Mysletice JI16,6816,0216,682018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Strmilov JH--16,702015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Zdešov JH--16,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Český Rudolec JH--16,732016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Český Rudolec JH16,7615,9816,762014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kamenice nad Lipou PE--16,772016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Drunče JH--16,772015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bílkov ChválkovJH--16,782016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--16,842017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Načeradec BN16,8516,1416,852018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Malinné CR16,8716,5916,872014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Heřmaneč JH--16,882015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Zdešov JH--16,912015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kolence JH--16,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Načeradec BN--16,932016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Načeradec BBN16,9516,7216,952014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Žirovnice PE16,9916,7416,992019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Srubec CB17,0015,4217,002018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH17,0316,7217,032014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Havlíčkův Brod HB--17,052017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Cizkrajov JH--17,072016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ústrašice BTA17,0916,9917,092019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kolence JH17,1216,4017,122019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Makov TA--17,132015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Ústrašice BTA17,1416,5617,142018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,192016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce TA17,7418,4918,492013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH--18,792017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ústrašice TA--18,942014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA18,9818,6518,982019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice TA--19,232016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH--19,282015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrbonín TA19,3319,2619,332018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,3718,0119,372019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrdějovice CB19,5119,0919,512018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zdešov JH--19,522016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--19,722016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdešov JH--19,872017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH19,8919,4919,892018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrbonín TA19,9218,8519,922019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chrbonín TA--20,092014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ústrašice TA--20,132017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mydlovary CB--20,162015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH--20,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chválkov PE20,5820,4520,582018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mydlovary CB20,5920,1120,592018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slapy TA--20,592017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Boršov nad Vltavou CB--20,662017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zdešov JH19,8920,6820,682013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milíčov JI20,9220,7220,922019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mydlovary CB--21,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zajíčkov PE21,3020,6921,302018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH21,3419,1521,342019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mělník ME21,3620,5121,362018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dvorce TA--21,792014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Mělník ME--22,172017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zhoř u Tábora TA--22,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dvorce TA--22,672015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrdějovice BCB--23,042015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ústrašice TA23,4619,9623,462018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zdešov JH--23,742015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrdějovice CB23,8617,4823,862019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--23,952016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum u Třeboně JH--24,012015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lomnice nad Lužnicí JH25,1523,8025,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zhoř u Tábora TA--25,882017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cizkrajov JH27,8227,2627,822018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Makov TA--27,872015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strachoňovice JI29,1223,7929,122018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Včelnice JH30,8926,6330,892013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chválkov PE--31,622017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chlum u Třeboně JH31,0132,1932,192013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Valtínov JH--33,852015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lom TA34,6334,5734,632018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mělník ChloumekME--37,552016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hrdějovice CB--39,332016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Strachoňovice JI39,7439,7439,742019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nová Ves JH22,4640,9040,902013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stříbřec JH41,0225,8041,022018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lásenice JH--42,232015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chlum u Třeboně JH--43,232017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lomnice nad Lužnicí JH--50,902014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Ves JH--53,962015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lomnice nad Lužnicí JH54,4055,1055,102013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nová Včelnice JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lásenice JH--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Strachoňovice JI--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mydlovary CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nová Včelnice JHNP18,81NP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nová Včelnice JHNPNPNP2018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chválkov PENPNPNP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mydlovary CBNP19,42NP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Mydlovary CB--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Boršov nad Vltavou CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Ústrašice TA--NP2015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zajíčkov PE--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Zdešov JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Makov TA--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
Kdy Kde Liga