Zdešov, před kulturním domem 2016 - 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 26. 03. 2016 10:00
Kontakt:   Miroslav Kučera
Telefon:  607635701

Začátek rezervace: 11. 01. 2016 10:00
Konec rezervace: 25. 03. 2016 18:00
Začátek tipování:  11. 01. 2016 20:00
Konec hlasování: 26. 03. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Nejezchleba

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Již čtvrtý ročník Velikonočníh zavodů ve Zdešově, který se koná před kulturním domem na asfaltovém povrchu. Soutěž na 2B dle pravidel požárního sportu. Elektronická časomíra SDH Strmilov. Občerstvení a teplé zázemí zajištěno v kulturním domě a místním pohostinství.Od 8:30 prezentace a v 10:00 start prvního družstva. Startovné 200,- Kč 

Upřesnění pravidel: - pravidla dle požárního sportu

                              - možnost zapůjčení 2 soutěžících z jiného družstva, přičemž jeden člověk může                                       běžet max. za 2 družstva (své družstvo a jednou zapůjčený v cizím družstvu).                                         Soutěžící musí běžet ve svém domovském dresu!!!

                              - sací vedení nemusí být sešroubované po dokončení útoku

                              - čára stříkání je nedotknutelná po výstřiku vody!!

 

 Chtěl požádat družstva, které už v tuto chvíli ví že určitě nepřijedou tak ať se odhlásí ze startovní listiny. Ať nemáme potom moc škrtání na papírech až si budeme tisknout startovku. Děkujeme za pochopení


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-7338.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zdešov "B"JHTomáš Nejezchleba
22Roseč JHJan Šachl
33Slavošovice CBvit koukal
44Ústrašice ženyTATomáš Nejezchleba
55Drunče JHTomáš Nejezchleba
66Zdešov ženyJHTomáš Nejezchleba
77Jindřichův Hradec I JHTomáš Nejezchleba
88Ústrašice B TARadek Bubník
99Kaliště JIVojta Šindelář
1010Žďár JHTomáš Nejezchleba
1111Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
1212Chotěmice TAPatrik Baláž
1313Lomnice nad Lužnicí ŽenyJHKateřina Bočková
1414Horní Meziříčko JHTomáš Nejezchleba
1515Kolence JHDaniel Vacek
1616Zliv ACBJan Dvořák
1717Dvorce ženyTADavid Kozel
1818Chlum u Třeboně MužiJHPetr Belanský
1919Krč PITomáš Vlášek
2020Chlum CKPavel Kováč
2121Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
2222Panské Dubenky JIPetr Volavka
2323Dvorce mužiTALukáš Košata
2424Bohdalín PETomáš Nejezchleba
2525Bezděčín ženyTAJan Čechtický
2626Zhoř u Tábora TAMartin
2727Malinné MužiCRJaroslav Kysilko
2828Markvarec JHmartin pecha
2929Hrdějovice zeny BCBzdenek severa
3030Zahrádky JHTomáš Nejezchleba
3131Český Rudolec JHTomáš Havlík
3232Heřmaneč JHTomáš Pecha
3333Bezděčín TAJan Čechtický
3434Slapy BTADavid Suchý
3535Nová Včelnice ženyJHPavlína Jirků
3636Načeradec BNTomáš Nejezchleba
3737Mydlovary ženyCBLucie Vlasáková
3838Bílkov Chválkov mužiJHPavlína Jirků
3939Valtínov JHJosef Bártů
4040Slapy TAVeronika Kozlová
4141Řepeč TAJan Štecher
4242Lásenice JHMartin Janků
4343Krasonice JILukáš Pivonka
4444Rohovka PEJan Štětka
4545Polště JHVojtěch Písař
4646Nová Ves JIRadka Hlávková
4747Nová Včelnice mužiJHPavlína Jirků
4848Stříbřec JHLáďa Frantík
4949Drahňovice BNMíra Lalouček
5050Makov mužiTAJiří Švec
5151Žirovnice APEFrantišek Janů
5252Mníšek JHJan Zahradník
5353Stajka JHLuboš Petr
5454Dešná BJHLuboš Veselý
5555Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
5656Cizkrajov JHMartin Vaverka
5757Chotěmice ženy TATomáš Nejezchleba
5858Lhotice TRLaďa Jánský
5959Zajíčkov PEMichaela Hejdová
6060Makov ženyTAJiří Švec
6161Kamenice nad Lipou PETomáš Nejezchleba
6262Plešovice CKAntonín Haniš
6363Želetava TRPavel Kos
6464Žďár BJHJan Houser
6565Oponešice TRMartin Mařík
6667Zárybničná Lhota MužiTAJosef Fuka
6769Střížov JIPetr Kabátek
6870Načeradec ABNMartin SDH Načeradec
6971Jaronice CBJosef Dráb
7072Milíčov JIFilip Pech
7173Strmilov JHLuboš Nečeda
7274Hostovlice SDH Hostovlice SPORT. KHJan Kropáček
7375Lásenice ženyJHHanka Straňáková
7476Zahorčice STPetr Jezek
7578Olešná HBPavel Kos
7679Mysletice JIStanislav Dolský
7781Litovany TRTomáš Juřena
7884Pístina JHLukáš Jankovec
7986Mělník Blata - MužiMERadek Svoboda
8087Střížov BJIPetr Kabátek
8189Mělník Chloumek - ženyMETomáš Nejezchleba
8290Načeradec ŽenyBNMartin SDH Načeradec
8391Libiš MEVáclav Barcal
8493Lodhéřov JHJan Štangl
8594Zahořany ženyPZPetr Kšána
8695Chlum CKAleš Bláha
8796Jaronice Česnovice - Jaronice, ženy CBNikola Vyžrálková
8897Zahořany MužiPZPetr Kšána


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga