Zdešov, na návsi 2017 - Velikonoční soutěž v PÚ

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 15. 04. 2017 10:00
Kontakt:   SDH Zdešov
Telefon:  607 940 454

Začátek rezervace: 05. 02. 2017 18:00
Konec rezervace: 14. 04. 2017 10:00
Začátek tipování:  15. 04. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 04. 2017 00:00
Zadal: Peťa V.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Velikonoční závody ve Zdešově, které se konají před kulturním domem na asfaltovém povrchu - letos nový asfalt!! Již pátý ročník.

Soutěž na 2B dle pravidel požárního sportu. Zkrácený náběh k základně. Povoleno půjčit si 2 soutěžící z jiného družstva. Povoleny úzké hadice.

Elektronická časomíra SDH Strmilov. Občerstvení a teplé zázemí zajištěno v kulturním domě, který je hned vedle dráhy.

Od 8:30 prezentace a v 10:00 start prvního družstva. Startovné 300,-.

Další dotazy na tel: Miroslav Kučera 607 635 701, Petra Vetýšková 607 940 454 nebo facebook SDH Zdešov.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-8341.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Řepeč TAOndřej Mrzena
33Slavošovice CBKuba Kohoutek
44Drunče JHPeťa V.
55Strmilov JHPeťa V.
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Cizkrajov JHbohuslav brůžek
88Panské Dubenky JIPetr Volavka
99Markvarec JHmartin pecha
1010Horní Meziříčko JHPeťa V.
1111Žďár JHPeťa V.
1212Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
1313Lodhéřov JHRosťa Matoušek
1414Heřmaneč JHOndřej Pecha
1515Jindřichův Hradec I mužiJHPeťa V.
1616Kaliště JIPetr Volavka
1717Drahňovice BNDaniel Košata
1818Stříbřec JHLáďa Frantík
1919Plešovice CKfanda Petýrek
2020Lásenice ženyJHnepřihlášen
2121Chválkov ženyPEMarkéta
2222Ústrašice ženyTAPeťa V.
2323Stříbřec BJHLáďa Frantík
2424Kolence JHDaniel Vacek
2525Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
2626Roseč JHJan Šachl
2727Libkova Voda PEVena Drahný
2828Žirovnice PEjakub
2929Srubec mužiCBjan ehl
3030Ústrašice B mužiTAPeťa V.
3131Lásenice mužiJHHanka Straňáková
3232Chlum u Třeboně MužiJHPetr Belanský
3333Slapy A, mužiTAPeťa V.
3434Dešná BJHAleš Coufal
3535Chválkov PEPavlína Jirků
3636Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
3737Nová Včelnice JHPavlína Jirků
3838Milíčov JIFilip Pech
3939Stajka JHLuboš Petr
4040Zliv B mužiCBPeťa V.
4141Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
4242Polště JHKarel Hummler
4343Krotějov SportTADavid Kozel
4444Hrdějovice ZenyCBzdenek severa
4545Zhoř u Tábora TAMartin
4646Lomnice nad Lužnicí JHAleš Richter
4747Zliv A, mužiCBPeťa V.
4848Bohdalín mužiPELukáš Přibyl
4949Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
5050Zajíčkov PEMichaela Hejdová
5151Chotěmice TAPatrik Baláž
5252Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
5353Česká Bělá HBMichal Semerád
5454Mydlovary ŽenyCBSimona Fišerová
5555Slapy ženyTAPeťa V.
5656Český Rudolec Radóóóst!!!JHOndřej Huml
5757Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
5858Mělník mužiMEMarkéta Veselá
5959Miřetice BNMíra Lalouček
6060Jaronice CBJosef Dráb
6162Mělník Chloumek (ženy)MEMilan Corna
6264Krasonice JILukáš Pivonka
6365Rohovka PEJan Štětka
6466Mělník ženyMEMarkéta Veselá
6567Mělník Chloumek (muži)MEMilan Corna
6669Střížov mužiJIPetr Kabátek
6770Zhoř u Tábora ženyTALucie Nováková
6871Strachoňovice MužiJIJiří Líčka
6973Obora TAMartin
7075Střížov ženyJIPetr Kabátek
7176Mysletice AJIStanislav Dolský
7277Želeč TAJakub Houdek
7378Srubec CBjan ehl
7479Mysletice BJIStanislav Dolský
7580Lom TAHonza Dafčík
7681Lom ženyTAHonza Dafčík
7782Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
7883Kunžak JHVlastimil Marek
7985Milenovice PIPavel Krejčí
8086Nová Ves JIEliška Nikodýmová
8187Telč JIZdeněk Kubát
8288Boršov ženyJIMichala Kodysová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA13,9313,8313,932019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krotějov TA--14,772017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešná HB--14,822016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žďár JH--14,862016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE14,9214,8614,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Český Rudolec JH15,0314,8415,032019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohdalín PE15,0715,1715,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slavošovice CB15,2415,0515,242018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Žďár JH14,7115,2415,242014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svaté Pole PB15,2714,7815,272019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dvorce TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Řepeč TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bohdalín PE--15,372016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Český Rudolec JH--15,382017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Markvarec JH15,4015,3815,402019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum CK15,1715,4215,422014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotěmice TA--15,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Slapy TA--15,462015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Heřmaneč JH15,4814,9515,482019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH15,5015,3015,502018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dešná BJH--15,512017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slavošovice CB15,5215,3115,522019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--15,532017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Načeradec BN15,5515,3515,552019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žďár JH--15,582015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Heřmaneč JH15,5915,5415,592014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Slapy TA14,4115,6215,622014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Slapy TA--15,652016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žďár JH14,9815,6615,662013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Srubec CB15,6715,4515,672019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Drahňovice BN--15,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dešná BJH--15,742016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dešná BJH15,7515,2015,752018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Drunče JH--15,752017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bohdalín PE--15,782017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kamenice nad Lipou PE15,7814,9315,782019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Načeradec ABN15,8815,0615,882014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,8814,8215,882013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Cizkrajov JH--15,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Milenovice PI15,9215,3015,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chotěmice TA15,9315,1315,932018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Heřmaneč JH--15,942016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Markvarec JH16,0115,6916,012018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Žďár JH--16,022017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bohdalín PE16,0415,1516,042019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kolence JH--16,142016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Heřmaneč JH16,1515,5016,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bohdalín PE--16,182015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Střížov JI16,1815,0616,182019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chlum u Třeboně JH16,2316,0016,232014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chotěmice TA--16,272016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chýnov TA15,5316,3016,302014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rybova Lhota - ÚstrašiceTA--16,302017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kolence JH16,3116,0416,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Heřmaneč JH--16,322017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Strmilov JH16,3215,6316,322014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dvorce TA--16,322015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Strmilov JH16,3416,2516,342013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Chlum BCK--16,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Řepeč TA16,3415,2216,342019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chlum CK--16,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Markvarec JH--16,352016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Benešova Hora PT16,3715,2216,372018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dešná BJH16,3814,6516,382019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Tučapy TA--16,452015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jaronice CB--16,482015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Český Rudolec JH16,4815,7016,482018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Zhoř u Tábora TA--16,492017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Český Rudolec JH--16,492015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Načeradec ABN--16,512015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Zliv CB--16,522015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zahorčice ST--16,542016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dobronice u Chýnova TA16,6215,9616,622019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chlum CK15,7416,6216,622013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Načeradec BN--16,652017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Mysletice JI16,6816,0216,682018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Strmilov JH--16,702015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Zdešov JH--16,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Český Rudolec JH--16,732016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Český Rudolec JH16,7615,9816,762014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kamenice nad Lipou PE--16,772016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Drunče JH--16,772015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bílkov ChválkovJH--16,782016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--16,842017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Načeradec BN16,8516,1416,852018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Malinné CR16,8716,5916,872014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Heřmaneč JH--16,882015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Zdešov JH--16,912015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kolence JH--16,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Načeradec BN--16,932016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Načeradec BBN16,9516,7216,952014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Žirovnice PE16,9916,7416,992019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Srubec CB17,0015,4217,002018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH17,0316,7217,032014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Havlíčkův Brod HB--17,052017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Cizkrajov JH--17,072016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ústrašice BTA17,0916,9917,092019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kolence JH17,1216,4017,122019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Makov TA--17,132015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Ústrašice BTA17,1416,5617,142018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,192016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce TA17,7418,4918,492013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH--18,792017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ústrašice TA--18,942014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA18,9818,6518,982019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice TA--19,232016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH--19,282015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrbonín TA19,3319,2619,332018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,3718,0119,372019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrdějovice CB19,5119,0919,512018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zdešov JH--19,522016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--19,722016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdešov JH--19,872017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH19,8919,4919,892018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrbonín TA19,9218,8519,922019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chrbonín TA--20,092014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ústrašice TA--20,132017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mydlovary CB--20,162015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH--20,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chválkov PE20,5820,4520,582018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mydlovary CB20,5920,1120,592018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slapy TA--20,592017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Boršov nad Vltavou CB--20,662017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zdešov JH19,8920,6820,682013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milíčov JI20,9220,7220,922019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mydlovary CB--21,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zajíčkov PE21,3020,6921,302018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH21,3419,1521,342019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mělník ME21,3620,5121,362018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dvorce TA--21,792014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Mělník ME--22,172017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zhoř u Tábora TA--22,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dvorce TA--22,672015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrdějovice BCB--23,042015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ústrašice TA23,4619,9623,462018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zdešov JH--23,742015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrdějovice CB23,8617,4823,862019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--23,952016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum u Třeboně JH--24,012015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lomnice nad Lužnicí JH25,1523,8025,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zhoř u Tábora TA--25,882017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cizkrajov JH27,8227,2627,822018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Makov TA--27,872015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strachoňovice JI29,1223,7929,122018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Včelnice JH30,8926,6330,892013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chválkov PE--31,622017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chlum u Třeboně JH31,0132,1932,192013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Valtínov JH--33,852015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lom TA34,6334,5734,632018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mělník ChloumekME--37,552016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hrdějovice CB--39,332016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Strachoňovice JI39,7439,7439,742019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nová Ves JH22,4640,9040,902013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stříbřec JH41,0225,8041,022018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lásenice JH--42,232015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chlum u Třeboně JH--43,232017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lomnice nad Lužnicí JH--50,902014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Ves JH--53,962015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lomnice nad Lužnicí JH54,4055,1055,102013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Zdešov JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Makov TA--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Lásenice JH--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nová Včelnice JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Strachoňovice JI--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Mydlovary CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Včelnice JHNP18,81NP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nová Včelnice JHNPNPNP2018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Chválkov PENPNPNP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mydlovary CBNP19,42NP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Mydlovary CB--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Boršov nad Vltavou CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Ústrašice TA--NP2015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Zajíčkov PE--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga