Zdešov, na návsi 2017 - Velikonoční soutěž v PÚ

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 15. 04. 2017 10:00
Kontakt:   SDH Zdešov
Telefon:  607 940 454

Začátek rezervace: 05. 02. 2017 18:00
Konec rezervace: 14. 04. 2017 10:00
Začátek tipování:  15. 04. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 04. 2017 00:00
Zadal: Peťa V.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Velikonoční závody ve Zdešově, které se konají před kulturním domem na asfaltovém povrchu - letos nový asfalt!! Již pátý ročník.

Soutěž na 2B dle pravidel požárního sportu. Zkrácený náběh k základně. Povoleno půjčit si 2 soutěžící z jiného družstva. Povoleny úzké hadice.

Elektronická časomíra SDH Strmilov. Občerstvení a teplé zázemí zajištěno v kulturním domě, který je hned vedle dráhy.

Od 8:30 prezentace a v 10:00 start prvního družstva. Startovné 300,-.

Další dotazy na tel: Miroslav Kučera 607 635 701, Petra Vetýšková 607 940 454 nebo facebook SDH Zdešov.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-8341.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Řepeč TAOndřej Mrzena
33Slavošovice CBKuba Kohoutek
44Drunče JHPeťa V.
55Strmilov JHPeťa V.
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Cizkrajov JHbohuslav brůžek
88Panské Dubenky JIPetr Volavka
99Markvarec JHmartin pecha
1010Horní Meziříčko JHPeťa V.
1111Žďár JHPeťa V.
1212Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
1313Lodhéřov JHRosťa Matoušek
1414Heřmaneč JHOndřej Pecha
1515Jindřichův Hradec I mužiJHPeťa V.
1616Kaliště JIPetr Volavka
1717Drahňovice BNDaniel Košata
1818Stříbřec JHLáďa Frantík
1919Plešovice CKfanda Petýrek
2020Lásenice ženyJHnepřihlášen
2121Chválkov ženyPEMarkéta
2222Ústrašice ženyTAPeťa V.
2323Stříbřec BJHLáďa Frantík
2424Kolence JHDaniel Vacek
2525Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
2626Roseč JHJan Šachl
2727Libkova Voda PEVena Drahný
2828Žirovnice PEjakub
2929Srubec mužiCBjan ehl
3030Ústrašice B mužiTAPeťa V.
3131Lásenice mužiJHHanka Straňáková
3232Chlum u Třeboně MužiJHPetr Belanský
3333Slapy A, mužiTAPeťa V.
3434Dešná BJHAleš Coufal
3535Chválkov PEPavlína Jirků
3636Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
3737Nová Včelnice JHPavlína Jirků
3838Milíčov JIFilip Pech
3939Stajka JHLuboš Petr
4040Zliv B mužiCBPeťa V.
4141Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
4242Polště JHKarel Hummler
4343Krotějov SportTADavid Kozel
4444Hrdějovice ZenyCBzdenek severa
4545Zhoř u Tábora TAMartin
4646Lomnice nad Lužnicí JHAleš Richter
4747Zliv A, mužiCBPeťa V.
4848Bohdalín mužiPELukáš Přibyl
4949Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
5050Zajíčkov PEMichaela Hejdová
5151Chotěmice TAPatrik Baláž
5252Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
5353Česká Bělá HBMichal Semerád
5454Mydlovary ŽenyCBSimona Fišerová
5555Slapy ženyTAPeťa V.
5656Český Rudolec Radóóóst!!!JHOndřej Huml
5757Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
5858Mělník mužiMEMarkéta Veselá
5959Miřetice BNMíra Lalouček
6060Jaronice CBJosef Dráb
6162Mělník Chloumek (ženy)MEMilan Corna
6264Krasonice JILukáš Pivonka
6365Rohovka PEJan Štětka
6466Mělník ženyMEMarkéta Veselá
6567Mělník Chloumek (muži)MEMilan Corna
6669Střížov mužiJIPetr Kabátek
6770Zhoř u Tábora ženyTALucie Nováková
6871Strachoňovice MužiJIJiří Líčka
6973Obora TAMartin
7075Střížov ženyJIPetr Kabátek
7176Mysletice AJIStanislav Dolský
7277Želeč TAJakub Houdek
7378Srubec CBjan ehl
7479Mysletice BJIStanislav Dolský
7580Lom TAHonza Dafčík
7681Lom ženyTAHonza Dafčík
7782Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
7883Kunžak JHVlastimil Marek
7985Milenovice PIPavel Krejčí
8086Nová Ves JIEliška Nikodýmová
8187Telč JIZdeněk Kubát
8288Boršov ženyJIMichala Kodysová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga