Želeč 2016 - O pohár

Liga: VCPV
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 18. 06. 2016 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 06. 2016 18:00
Konec rezervace: 18. 06. 2016 11:00
Začátek tipování:  12. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 18. 06. 2016 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-7789.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Želeč PVStanislav Režný
22Vážany BKMilan Veselý
36Soběsuky PVStanislav Režný
410Cholina OLStanislav Režný
511Lipová PVStanislav Režný
612Žďár BKMiroslav Vintr
713Kelčice PVAntonín Tesárek
814Obora BKJakub Alexa
915Bílovice PVStanislav Režný
1016Určice PVOndřej Pazdera
1117Plumlov PVRadim
1218Senetářov BKLuboš Šebela
1320Dětkovice PVLadislav Kořínek
1421Plinkout OLivo šnejdar
1532Olešnice XOLTomáš Hampl
1633Krasice PVTomáš Petržela
1734Domamyslice PVMartin Vykopal
1835Myslejovice BPVMilan Buriánek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
23Soběsuky PVStanislav Režný
34Kojetín II-Popůvky PRvaša mirvald
45Dětkovice PVLadislav Kořínek
56Bílovice PVStanislav Režný
67Soběsuky PVStanislav Režný
710Krasice PVAneta
812Olešnice OLMartina Hubáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,5016,5516,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8116,9016,902016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obora BK17,0016,9017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL17,2617,1617,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bílovice PV17,4317,3417,432016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3417,4617,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lipová PV17,2017,5517,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,0817,6017,602016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár BK17,8917,9317,932016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV17,9517,6017,952016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myslejovice BPV18,0117,9918,012016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Cholina OL18,1917,8218,192016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Určice PV17,3818,2418,242016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Soběsuky PV18,8718,9118,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Želeč PV18,8419,0519,052016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL18,5819,2819,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrchoslavice PV17,6919,3319,332016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kelčice PV19,7020,0720,072016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Niva PV17,6720,8920,892016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vážany BK17,4521,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krasice PV21,6822,7422,742016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Senetářov BKNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PVNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/10 Niva, O pohár starosty
VCPV
2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2019/08/24 Pěnčín - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2019/09/21 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga