- v roce 2019

Rok:

    Muži  Ženy Starší žáci   Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Přípravka  Muži >35 let  Profi
ID FireSport:   2
Okres:   bez určení okresu
Kraj: jiné místo
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,10 138 0
Adámek Erik Rokytnice-Vsetín 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 13,36 152 0
Baroš Václav Těrlicko-Hradiště 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,07 141 0
Batrla Petr Sklárna Karolinka 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 26,25 71 0
Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,41 130 0
Černá Terezie Praha-Písnice 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,00 129 0
Eichlerová Kristýna Kostelec nad Č. lesy 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 23,16 156 0
Hofman Miroslav Seč 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,82 69 0
Kalová Marie Těrlicko-Hradiště 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 14,09 53 0
Kašíková Martina Vsetín-Rokytnice 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 14,63 72 0
Konečný Matouš Seč 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 20,03 54 0
Krutílek Martin Sklárna Karolinka 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 14,62 97 0
Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,39 145 0
Michálek Josef Sklárna Karolinka 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 23,57 83 0
Minaříková Linda Praha-Zličín 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,81 140 0
Přibyl Martin Sklárna Karolinka 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 34,01 118 0
Řeřichová Nikol Kostelec nad Č. lesy 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,80 148 0
Škývarová Michaela Vsetín-Rokytnice 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 15,93 105 0
Šulc Martin Seč 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 19,24 40 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


2. místo MČR 2010

Fire Sport

Tým: - Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín, nejlepěí čas: 17,10 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Adámek Erik Rokytnice-Vsetín, nejlepěí čas: 13,36 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Baroš Václav Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 17,07 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Batrla Petr Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 26,25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 17,41 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Černá Terezie Praha-Písnice, nejlepěí čas: 17,00 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Eichlerová Kristýna Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 23,16 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Hofman Miroslav Seč, nejlepěí čas: 18,82 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 14,09 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Kašíková Martina Vsetín-Rokytnice, nejlepěí čas: 14,63 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Konečný Matouš Seč, nejlepěí čas: 20,03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Krutílek Martin Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 14,62 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 18,39 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Michálek Josef Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 23,57 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Minaříková Linda Praha-Zličín, nejlepěí čas: 17,81 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Přibyl Martin Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 34,01 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Řeřichová Nikol Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 18,80 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Škývarová Michaela Vsetín-Rokytnice, nejlepěí čas: 15,93 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Šulc Martin Seč, nejlepěí čas: 19,24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Hřeby.cz http://www.hreby.cz
2015/04/18
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Komentáře