Bezděčín 2017 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele:  http://www.thliga.cz/soutez/show/26
Kdy: 20. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Jan Čížek
Telefon:  773 455 350
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,50 16,28 16,50
2.  Žďár JH 17,02 17,02 16,60
3.  Český Rudolec JH 17,33 17,33 16,90
4.  Chýnov TA 17,34 16,55 17,34
5.  Milenovice PI 17,56 17,56 17,25
6.  Krotějov Sport TA 17,67 16,38 17,67
7.  Drunče JH 17,75 17,75 17,34
8.  Slapy TA 17,85 17,26 17,85
9.  Ústrašice B TA 18,18 18,18 17,64
10.  Slapy B TA 18,23 18,17 18,23
11.  Kozmice TA 18,33 18,29 18,33
12.  Dobronice u Chýnova TA 18,38 17,87 18,38
13.  Božejovice TA 18,51 18,51 18,13
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Žirovnice PE 18,75 18,22 18,75
15.  Rybova Lhota Ústrašice TA 18,92 18,92 18,12
16.  Strmilov JH 19,95 19,14 19,95
17.  Bezděčín TA 20,43 19,02 20,43
18.  Kamenice nad Lipou PE 20,64 17,24 20,64
19.  Lom TA 21,64 21,06 21,64
20.  Bezděčín B TA 21,94 20,77 21,94
21.  Zhoř u Tábora TA 22,32 22,32 18,88
22.  Želeč TA 28,62 27,97 28,62
23.  Skrýchov u Malšic TA NP NP NP
23.  Stoklasná Lhota TA NP NP NP
23.  Košice TA NP NP NP
23.  Choustník TA NP NP NP
23.  Řepeč TA NP NP NP
23.  Nová Ves u Chýnova TA NP NP NP
23.  Obora TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenice nad Lipou PE 17,53 17,53 17,47
2.  Chotěmice TA 17,68 17,68 17,34
3.  Slapy TA 18,64 17,70 18,64
4.  Nová Včelnice JH 18,77 18,77 17,13
5.  Dvorce B TA 18,90 17,97 18,90
6.  Smrkov TA 19,15 18,40 19,15
7.  Lom TA 19,22 19,22 19,05
8.  Zdešov JH 19,57 19,57 18,70
9.  Chrbonín TA 19,66 19,66 19,48
10.  Ústrašice TA 19,91 19,77 19,91
11.  Zhoř u Tábora TA 20,80 20,80 18,59
12.  Želeč TA 28,38 28,38 27,95
13.  Bezděčín TA NP NP NP

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Žďár JH 14,65 14,65 14,55
2. Chýnov TA 14,83 14,83 14,74
3. Milenovice PI 15,40 15,40 15,08
4. Bohdalín PE 16,03 16,03 15,52
5. Český Rudolec JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,2816,5016,502017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,5716,5916,592019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA16,3016,6416,642019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Daměnice BN16,9716,7416,972019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,9716,9216,972019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Šipoun PT16,9816,6216,982019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár JH17,0216,6017,022017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jaronice CB16,6117,0217,022019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chotěmice TA16,6317,1217,122018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou PE16,5517,1317,132019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zdislavice BN17,1716,8117,172018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Skrýchov u Malšic TA17,1916,8317,192019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stoklasná Lhota TA17,1916,9617,192018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dobronice u Chýnova TA17,0417,2317,232019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Český Rudolec JH17,3316,9017,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chýnov TA16,5517,3417,342017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Český Rudolec JH17,2817,3717,372019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Slapy TA17,3716,9817,372018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice ŠponaBN17,3817,2617,382019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou PE17,4917,3817,492018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Drunče JH17,5117,2817,512018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Milenovice PI17,5617,2517,562017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stoklasná Lhota TA17,5817,4717,582019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Krotějov SportTA16,3817,6717,672017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žďár JH17,6916,6617,692018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Drunče JH17,7517,3417,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Řepeč TA17,8117,1317,812018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy TA17,2617,8517,852017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdislavice BN17,9016,6917,902019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žirovnice PE17,7817,9517,952018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Božejovice - Muži

18,51https://youtu.be/aCi6UlRR_Ig Jiří Mácha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/20 Bezděčín, O pohár
THL
2018/08/19 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře