Bezděčín 2017 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele:  http://www.thliga.cz/soutez/show/26
Kdy: 20. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Jan Čížek
Telefon:  773 455 350
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,50 16,28 16,50
2.  Žďár JH 17,02 17,02 16,60
3.  Český Rudolec JH 17,33 17,33 16,90
4.  Chýnov TA 17,34 16,55 17,34
5.  Milenovice PI 17,56 17,56 17,25
6.  Krotějov Sport TA 17,67 16,38 17,67
7.  Drunče JH 17,75 17,75 17,34
8.  Slapy TA 17,85 17,26 17,85
9.  Ústrašice B TA 18,18 18,18 17,64
10.  Slapy B TA 18,23 18,17 18,23
11.  Kozmice TA 18,33 18,29 18,33
12.  Dobronice u Chýnova TA 18,38 17,87 18,38
13.  Božejovice TA 18,51 18,51 18,13
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Žirovnice PE 18,75 18,22 18,75
15.  Rybova Lhota Ústrašice TA 18,92 18,92 18,12
16.  Strmilov JH 19,95 19,14 19,95
17.  Bezděčín TA 20,43 19,02 20,43
18.  Kamenice nad Lipou PE 20,64 17,24 20,64
19.  Lom TA 21,64 21,06 21,64
20.  Bezděčín B TA 21,94 20,77 21,94
21.  Zhoř u Tábora TA 22,32 22,32 18,88
22.  Želeč TA 28,62 27,97 28,62
23.  Košice TA NP NP NP
23.  Choustník TA NP NP NP
23.  Řepeč TA NP NP NP
23.  Nová Ves u Chýnova TA NP NP NP
23.  Obora TA NP NP NP
23.  Skrýchov u Malšic TA NP NP NP
23.  Stoklasná Lhota TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenice nad Lipou PE 17,53 17,53 17,47
2.  Chotěmice TA 17,68 17,68 17,34
3.  Slapy TA 18,64 17,70 18,64
4.  Nová Včelnice JH 18,77 18,77 17,13
5.  Dvorce B TA 18,90 17,97 18,90
6.  Smrkov TA 19,15 18,40 19,15
7.  Lom TA 19,22 19,22 19,05
8.  Zdešov JH 19,57 19,57 18,70
9.  Chrbonín TA 19,66 19,66 19,48
10.  Ústrašice TA 19,91 19,77 19,91
11.  Zhoř u Tábora TA 20,80 20,80 18,59
12.  Želeč TA 28,38 28,38 27,95
13.  Bezděčín TA NP NP NP

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Žďár JH 14,65 14,65 14,55
2. Chýnov TA 14,83 14,83 14,74
3. Milenovice PI 15,40 15,40 15,08
4. Bohdalín PE 16,03 16,03 15,52
5. Český Rudolec JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Ústrašice TA17,4816,7417,482018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Kamenice nad Lipou PE17,5317,4717,532017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chotěmice TA17,6617,0117,662018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chotěmice TA17,6817,3417,682017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA17,8216,2417,822018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Slapy TA17,2017,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nová Včelnice JH18,1617,7818,162018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bezděčín TA17,1418,2118,212018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kamenice nad Lipou PE18,3917,0718,392018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Slapy TA17,7018,6418,642017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nová Včelnice JH18,7717,1318,772017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dvorce B TA17,9718,9018,902017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Smrkov TA18,0019,0419,042018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zhoř u Tábora TA19,1417,5119,142018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Smrkov TA18,4019,1519,152017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Lom TA19,2219,0519,222017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dvorce B TA19,2319,1719,232018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Zdešov JH19,5718,7019,572017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chrbonín TA19,6619,4819,662017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Ústrašice TA19,7719,9119,912017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chválkov PE19,5620,2520,252018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Zdešov JH20,4719,4120,472018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Želeč TA20,5219,8820,522018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Zhoř u Tábora TA20,8018,5920,802017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Lom TA21,0818,7721,082018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chrbonín TA22,7023,7223,722018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Želeč TA28,3827,9528,382017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Tábor dorostenky TA39,3236,6239,322018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kamenná Lhota TA37,9539,4739,472018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bezděčín TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Božejovice - Muži

18,51http://youtu.be/aCi6UlRR_Ig Jiří Mácha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/20 Bezděčín, O pohár
THL
2018/08/19 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře