Hrabová 2016 - Holba Cup Hrabová

Liga: VELKÁ CENA OKRESU ŠUMPERK
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 05. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Martin Churavý

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Plinkout OL 16,64 16,64 16,42
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Janovice BR 16,66 16,40 16,66
3.  Hrabišín SU 16,72 16,72 15,98
4.  Mostkov SU 16,80 16,80 16,73
5.  Nemrlov SU 17,13 16,44 17,13
6.  Třeština SU 17,44 17,44 17,10
7.  Nemile SU 17,52 17,52 17,02
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Široký Brod JE 17,64 17,64 16,92
9.  Bludov Bludov II SU 17,98 17,98 17,14
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Měrotín OL 18,44 18,44 17,94
11.  Bohuslavice Bohuslavice II SU 18,48 18,30 18,48
12.  Dolní Libina SU 18,63 18,63 18,42
13.  Pavlov SU 18,70 18,64 18,70
14.  Štíty SU 18,93 18,93 18,38
15.  Postřelmůvek SU 19,01 19,01 16,83
16.  Kolšov SU 19,20 19,20 18,20
17.  Hrabišín Hrabišín II SU 19,59 19,59 17,84
18.  Nový Malín SU 20,12 19,60 20,12
19.  Bohuslavice SU 20,74 20,74 17,49
20.  Hrabová SU 20,82 17,87 20,82
21.  Sobotín SU 20,96 20,96 19,96
22.  Zábřeh SU 24,71 22,12 24,71
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Pavlov Pavlov výběr SU 28,35 27,56 28,35
24.  Dubicko SU 35,91 35,91 19,28
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Břidličná BR NP NP NP
25.  Zvole SU NP NP NP
25.  Rohle SU NP NP 20,80
25.  Dolní Studénky SU NP NP 18,51
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Břevenec OL NP NP NP
25.  Ráječek SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina OL 16,78 16,78 16,39
2.  Dolní Libina SU 18,29 18,29 17,72
3.  Hrabová SU 18,33 18,00 18,33
4.  Hrabišín SU 19,24 19,16 19,24
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Janovice BR 19,63 18,72 19,63
6.  Dubicko SU 23,58 21,08 23,58
7.  Zvole SU 23,71 22,14 23,71
8.  Chromeč SU 24,53 24,53 18,68
9.  Pavlov SU 44,31 44,31 42,80
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Pavlov Pavlov výběr SU 48,94 20,78 48,94
11.  Třeština SU NP NP 18,84
11.  Maršíkov SU NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sudkov SU 19,22 18,09 19,22
2.  Leština SU 19,40 19,30 19,40
3.  Hrabová SU 19,50 19,41 19,50
4.  Dolní Studénky SU 19,84 19,57 19,84
5.  Třeština SU 20,11 19,24 20,11
6.  Sobotín SU 20,63 19,82 20,63
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Janovice BR 20,83 20,21 20,83
8.  Bludov SU 21,34 20,10 21,34
9.  Bohuslavice SU 22,14 20,33 22,14
10.  Rohle SU 26,89 26,89 26,72
11.  * Bratrušov - 34,21 34,21 19,61
12.  Hrabišín SU 42,07 42,07 40,22

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/29 Hrabová, Holba Cup Hrabová
VCOS
2017/05/28 Hřiště TJ Hrabová, Holba Cup Hrabová
VCOS
2018/05/27 Hřiště TJ Hrabová, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
Kdy Kde Liga


Komentáře