Kaliště 2013 - Javořická noční soutěž, 2.ročník

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele:  http://obec-kaliste.cz/hasici/prihlaska
Kdy: 13. 07. 2013 20:00
Kontakt:   sdhkaliste@gmail.com
Telefon:  +420
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 14,75 14,61 14,75
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Krasonice JI 15,67 15,67 14,91
3.  Strachoňovice JI 16,82 16,82 16,37
4.  Krahulčí JI 16,99 16,99 15,87
5.  Kaliště JI 17,04 16,80 17,04
6.  Radkov JI 17,06 17,06 16,78
7.  Střížov JI 17,39 16,32 17,39
8.  Rohovka PE 18,03 17,80 18,03
9.  Batelov B JI 18,04 17,42 18,04
10.  Zdislavice HB 18,15 17,32 18,15
11.  Žirovnice PE 18,16 17,32 18,16
12.  Rynárec PE 18,18 18,18 17,87
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Knínice JI 18,34 17,60 18,34
14.  Chválkov PE 18,48 18,48 17,92
15.  Český Rudolec JH 18,50 18,50 17,86
16.  Panské Dubenky JI 19,35 19,35 18,75
17.  Kamenice nad Lipou A PE 19,38 16,53 19,38
18.  Drunče JH 20,26 20,26 19,61
19.  Libkova Voda PE 24,10 24,10 22,60
20.  Zajíčkov PE 26,39 26,39 17,04
21.  Horní Němčice JH 28,87 28,87 20,75
22.  Batelov A JI 31,50 31,50 31,06
23.  Bezděčín JI 31,51 24,69 31,51
24.  Nový Rychnov PE 33,08 32,28 33,08
25.  Belarus ( Bělorusko ) Pochva - 48,85 48,85 45,64
26.  Nová Ves JI NP NP NP
26.  Nevcehle B JI NP NP NP
26.  Strmilov JH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenice nad Lipou B PE 18,66 18,66 18,60
2.  Kamenice nad Lipou A PE 20,35 20,35 20,07
3.  Strachoňovice JI 20,81 20,13 20,81
4.  Libkova Voda PE 26,20 26,20 25,62
5.  Nová Říše JI 26,76 19,87 26,76
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Bezděčín JI 27,69 27,20 27,69
7.  Nová Ves JI NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,122018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI16,2115,9616,212019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA--16,422018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice AJI--16,622018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahorčice ST16,6216,4316,622019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Krotějov sportTA16,4116,8716,872019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA16,9617,0917,092016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár AJH17,1917,0217,192016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bohdalín PE17,2216,8917,222015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE16,9717,2517,252016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stoklasná Lhota TA--17,412018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE17,4817,3517,482019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Novosedly ST17,0217,4917,492019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE17,5517,4717,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krotějov SportTA17,2017,5517,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Heřmaneč JH17,3617,5517,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA17,3517,6017,602017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Heřmaneč JH17,6017,5117,602015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Český Rudolec JH17,4517,6917,692017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou PE17,8417,6717,842015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice JH17,8517,7117,852019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Český Rudolec JH--17,892018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chotěmice TA--17,892018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Heřmaneč JH--17,902018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dešná BJH17,8617,9517,952019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Český Rudolec JH17,5517,9617,962015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Batelov JI17,8718,1418,142016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sedlatice AJI18,2518,1918,252019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Batelov JI--18,302018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Skrýchov u Malšic TA18,3417,2918,342019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bohdalín - Muži

14,75https://youtu.be/k5QyGzXDB2k Honza Adamec

Krasonice - Muži

15,67https://youtu.be/nbF8P5MjOIc Honza Adamec

Strachoňovice - Muži

16,82https://youtu.be/VmTOjesLXHw Honza Adamec

Krahulčí - Muži

16,99https://youtu.be/sNxhLX05_Xc Vojta Šindelář

Kaliště - Muži

17,04https://youtu.be/FQm3aC67XiQ Vojta Šindelář

Radkov - Muži

17,06https://youtu.be/xePmshbvAlE Vojta Šindelář

Střížov - Muži

17,39https://youtu.be/Geygi1LsIVI Vojta Šindelář

Rohovka - Muži

18,03https://youtu.be/CMOmT9CQ4mw Vojta Šindelář

Batelov - Muži

18,04https://youtu.be/lEm8Kakcp6E Vojta Šindelář

Zdislavice - Muži

18,15https://youtu.be/qyG6M0rrWXU Vojta Šindelář

Žirovnice - Muži

18,16https://youtu.be/UhSaDojQBd4 Vojta Šindelář

Rynárec - Muži

18,18https://youtu.be/wX21zV9mOSQ Vojta Šindelář

Knínice - Muži

18,34https://youtu.be/0eRo6wF-ysg Vojta Šindelář

Chválkov - Muži

18,48https://youtu.be/uGngmrLzcZc Vojta Šindelář

Český Rudolec - Muži

18,50https://youtu.be/NDMSI9OVMNc Vojta Šindelář

Kamenice nad Lipou - Ženy

18,66https://youtu.be/0rS2frKdb0E Honza Adamec

Panské Dubenky - Muži

19,35https://youtu.be/gSmqM7U3oPU Vojta Šindelář

Kamenice nad Lipou - Muži

19,38https://youtu.be/kGGQm2kq2N4 Vojta Šindelář

Drunče - Muži

20,26https://youtu.be/HQUZLZv1BA8 Vojta Šindelář

Kamenice nad Lipou - Ženy

20,35https://youtu.be/VDr8NTp_NqY Honza Adamec

Strachoňovice - Ženy

20,81https://youtu.be/s_4fRmE0bds Honza Adamec

Libkova Voda - Muži

24,10https://youtu.be/jkWR6YlfgZQ Vojta Šindelář

Libkova Voda - Ženy

26,20https://youtu.be/HLUimArtBy8 Vojta Šindelář

Zajíčkov - Muži

26,39https://youtu.be/2yoM2oCGaSI Vojta Šindelář

Nová Říše - Ženy

26,76https://youtu.be/onImJr3EQdA Vojta Šindelář

Bezděčín - Ženy

27,69https://youtu.be/7AwBUfejYmQ Vojta Šindelář

Horní Němčice - Muži

28,87https://youtu.be/cc3ndlTtr20 Vojta Šindelář

Batelov - Muži

31,50https://youtu.be/VbLwh1q7D4A Vojta Šindelář

Bezděčín - Muži

31,51https://youtu.be/V1Pjcdf7fYo Vojta Šindelář

Nový Rychnov - Muži

33,08https://youtu.be/PrH1lgKrNk4 Vojta Šindelář

Belarus ( Bělorusko ) - Muži

48,85https://youtu.be/Cc9UwXzzlTg Vojta Šindelář

Strmilov - Muži

NPhttps://youtu.be/NLimP2OKqtc Vojta Šindelář

Nevcehle - Muži

NPhttps://youtu.be/AEf0q4JEq3M Vojta Šindelář

Nová Ves - Muži

NPhttps://youtu.be/uH3fdX1-OL0 Eliška Nikodýmová

Nová Ves - Ženy

NPhttps://youtu.be/A1EW5eOM0H4 Eliška Nikodýmová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Kaliště, XVI.ročník Memoriálu Františka Pizy, 2B
-
2013/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2.ročník
PLPU
2014/05/10 Kaliště (JI) hřiště u KD, Memoriál Františka Pizy XVII. ročník
-
2014/05/10 Kaliště, hřiště, Memoriál Františka Pizy, XVII.ročník.
JHHL
2014/07/12 Kaliště, Javořická noční soutěž, III.ročník
PLPU
2015/05/16 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, XVIII.ročník
PLPU
2015/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, IV.ročník
PLPU
2016/05/07 Kaliště, Memoriál Františka Pizy, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/07/16 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/05/06 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, 3B uzké
PLPU
2017/07/15 Kaliště, Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B
PLPU
2018/05/05 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2018/07/14 Kaliště, Javořická noční soutěž
PLPU
2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
2020/05/02 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře