Kaliště 2013 - Javořická noční soutěž, 2.ročník

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele:  http://obec-kaliste.cz/hasici/prihlaska
Kdy: 13. 07. 2013 20:00
Kontakt:   sdhkaliste@gmail.com
Telefon:  +420
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 14,75 14,61 14,75
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Krasonice JI 15,67 15,67 14,91
3.  Strachoňovice JI 16,82 16,82 16,37
4.  Krahulčí JI 16,99 16,99 15,87
5.  Kaliště JI 17,04 16,80 17,04
6.  Radkov JI 17,06 17,06 16,78
7.  Střížov JI 17,39 16,32 17,39
8.  Rohovka PE 18,03 17,80 18,03
9.  Batelov B JI 18,04 17,42 18,04
10.  Zdislavice HB 18,15 17,32 18,15
11.  Žirovnice PE 18,16 17,32 18,16
12.  Rynárec PE 18,18 18,18 17,87
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Knínice JI 18,34 17,60 18,34
14.  Chválkov PE 18,48 18,48 17,92
15.  Český Rudolec JH 18,50 18,50 17,86
16.  Panské Dubenky JI 19,35 19,35 18,75
17.  Kamenice nad Lipou A PE 19,38 16,53 19,38
18.  Drunče JH 20,26 20,26 19,61
19.  Libkova Voda PE 24,10 24,10 22,60
20.  Zajíčkov PE 26,39 26,39 17,04
21.  Horní Němčice JH 28,87 28,87 20,75
22.  Batelov A JI 31,50 31,50 31,06
23.  Bezděčín JI 31,51 24,69 31,51
24.  Nový Rychnov PE 33,08 32,28 33,08
25.  Belarus ( Bělorusko ) Pochva - 48,85 48,85 45,64
26.  Nová Ves JI NP NP NP
26.  Nevcehle B JI NP NP NP
26.  Strmilov JH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenice nad Lipou B PE 18,66 18,66 18,60
2.  Kamenice nad Lipou A PE 20,35 20,35 20,07
3.  Strachoňovice JI 20,81 20,13 20,81
4.  Libkova Voda PE 26,20 26,20 25,62
5.  Nová Říše JI 26,76 19,87 26,76
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Bezděčín JI 27,69 27,20 27,69
7.  Nová Ves JI NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou PE14,6514,6714,672016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohdalín PE14,6114,7514,752013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bohdalín PE14,7514,7614,762016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krahulčí JI15,0815,1815,182015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE15,3115,4215,422015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou BPE--15,422018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH15,5915,4315,592017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Heřmaneč JH--15,642018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dešná JH--15,652018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krasonice JI15,6714,9115,672013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Heřmaneč JH15,4415,6715,672017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Police TR15,7315,6815,732017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bohdalín PE15,5715,9015,902017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Český Rudolec JH15,8315,9115,912016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Markvarec JH--15,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střížov JI15,7415,9115,912014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libkova Voda PE15,8616,1516,152017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drunče JH16,2015,8416,202016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radkov JI16,2515,9516,252015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Batelov JI16,3015,5616,302015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Heřmaneč JH15,5816,3516,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Batelov JI15,3916,3616,362016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílý Kámen JI16,3216,3916,392014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Český Rudolec JH16,0316,4616,462015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libkova Voda PE16,3316,4916,492016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drunče JH16,4716,5716,572014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysletice JI16,6115,7216,612016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Markvarec JH16,3716,6516,652015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Strmilov JH16,6816,5116,682014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Český Rudolec JH16,7016,4816,702014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce TA17,0717,1417,142015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Včelnice JH17,9518,1418,142017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zajíčkov PE--18,242018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nová Včelnice JH20,0418,2418,242017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zajíčkov PE--18,282018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zajíčkov PE18,3518,2518,352015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zajíčkov PE17,6918,3618,362016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kamenice nad Lipou B PE17,8218,4318,432016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kamenice nad Lipou PE18,5117,9418,512017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Včelnice JH--18,552018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Kamenice nad Lipou B PE18,6618,6018,662013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Kamenice nad Lipou A PE18,9618,6618,962015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nová Včelnice JH18,2418,9818,982016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Říše JI19,0918,7419,092014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Včelnice JH--19,312018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zajíčkov PE19,3318,3519,332016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kamenice nad Lipou A PE17,2519,3419,342015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kamenice nad Lipou PE19,2019,3819,382017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kamenice nad Lipou B PE19,4919,4019,492014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Mysletice JI--19,522018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kamenice nad Lipou B PE18,3119,5519,552016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chválkov PE19,6119,0519,612017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nová Včelnice JH19,6919,2919,692015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Kamenice nad Lipou A PE19,1919,8319,832014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zajíčkov PE19,9719,1519,972017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Kamenice nad Lipou A PE18,5420,0020,002016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zdešov JH--20,342018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kamenice nad Lipou A PE20,3520,0720,352013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Strachoňovice JI--20,422018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Strachoňovice JI20,6020,0120,602017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bohdalín - Muži

14,75http://youtu.be/k5QyGzXDB2k Honza Adamec

Krasonice - Muži

15,67http://youtu.be/nbF8P5MjOIc Honza Adamec

Strachoňovice - Muži

16,82http://youtu.be/VmTOjesLXHw Honza Adamec

Krahulčí - Muži

16,99http://youtu.be/sNxhLX05_Xc Vojta Šindelář

Kaliště - Muži

17,04http://youtu.be/FQm3aC67XiQ Vojta Šindelář

Radkov - Muži

17,06http://youtu.be/xePmshbvAlE Vojta Šindelář

Střížov - Muži

17,39http://youtu.be/Geygi1LsIVI Vojta Šindelář

Rohovka - Muži

18,03http://youtu.be/CMOmT9CQ4mw Vojta Šindelář

Batelov - Muži

18,04http://youtu.be/lEm8Kakcp6E Vojta Šindelář

Zdislavice - Muži

18,15http://youtu.be/qyG6M0rrWXU Vojta Šindelář

Žirovnice - Muži

18,16http://youtu.be/UhSaDojQBd4 Vojta Šindelář

Rynárec - Muži

18,18http://youtu.be/wX21zV9mOSQ Vojta Šindelář

Knínice - Muži

18,34http://youtu.be/0eRo6wF-ysg Vojta Šindelář

Chválkov - Muži

18,48http://youtu.be/uGngmrLzcZc Vojta Šindelář

Český Rudolec - Muži

18,50http://youtu.be/NDMSI9OVMNc Vojta Šindelář

Kamenice nad Lipou - Ženy

18,66http://youtu.be/0rS2frKdb0E Honza Adamec

Panské Dubenky - Muži

19,35http://youtu.be/gSmqM7U3oPU Vojta Šindelář

Kamenice nad Lipou - Muži

19,38http://youtu.be/kGGQm2kq2N4 Vojta Šindelář

Drunče - Muži

20,26http://youtu.be/HQUZLZv1BA8 Vojta Šindelář

Kamenice nad Lipou - Ženy

20,35http://youtu.be/VDr8NTp_NqY Honza Adamec

Strachoňovice - Ženy

20,81http://youtu.be/s_4fRmE0bds Honza Adamec

Libkova Voda - Muži

24,10http://youtu.be/jkWR6YlfgZQ Vojta Šindelář

Libkova Voda - Ženy

26,20http://youtu.be/HLUimArtBy8 Vojta Šindelář

Zajíčkov - Muži

26,39http://youtu.be/2yoM2oCGaSI Vojta Šindelář

Nová Říše - Ženy

26,76http://youtu.be/onImJr3EQdA Vojta Šindelář

Bezděčín - Ženy

27,69http://youtu.be/7AwBUfejYmQ Vojta Šindelář

Horní Němčice - Muži

28,87http://youtu.be/cc3ndlTtr20 Vojta Šindelář

Batelov - Muži

31,50http://youtu.be/VbLwh1q7D4A Vojta Šindelář

Bezděčín - Muži

31,51http://youtu.be/V1Pjcdf7fYo Vojta Šindelář

Nový Rychnov - Muži

33,08http://youtu.be/PrH1lgKrNk4 Vojta Šindelář

Belarus ( Bělorusko ) - Muži

48,85http://youtu.be/Cc9UwXzzlTg Vojta Šindelář

Nová Ves - Muži

NPhttp://youtu.be/uH3fdX1-OL0 Eliška Nikodýmová

Strmilov - Muži

NPhttp://youtu.be/NLimP2OKqtc Vojta Šindelář

Nevcehle - Muži

NPhttp://youtu.be/AEf0q4JEq3M Vojta Šindelář

Nová Ves - Ženy

NPhttp://youtu.be/A1EW5eOM0H4 Eliška Nikodýmová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Kaliště, XVI.ročník Memoriálu Františka Pizy, 2B
-
2013/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2.ročník
PLPU
2014/05/10 Kaliště (JI) hřiště u KD, Memoriál Františka Pizy XVII. ročník
-
2014/05/10 Kaliště, hřiště, Memoriál Františka Pizy, XVII.ročník.
JHHL
2014/07/12 Kaliště, Javořická noční soutěž, III.ročník
PLPU
2015/05/16 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, XVIII.ročník
PLPU
2015/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, IV.ročník
PLPU
2016/05/07 Kaliště, Memoriál Františka Pizy, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/07/16 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/05/06 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, 3B uzké
PLPU
2017/07/15 Kaliště, Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B
PLPU
2018/05/05 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2018/07/14 Kaliště, Javořická noční soutěž
PLPU
2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře