Kamenice nad Lipou 2013 - O putovní pohár města Kamenice nad Lipou

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 06. 2013 19:00
Kontakt:   Monika Matějů
Telefon:  725466286
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Patrik Baláž

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,89 16,61 16,89
2.  Kamenice nad Lipou A PE 17,04 16,70 17,04
3.  Strmilov JH 18,07 18,07 17,83
4.  Bohdalín B PE 18,13 17,57 18,13
5.  Zajíčkov PE 18,15 18,15 18,05
6.  Ústrašice B TA 18,35 18,35 17,98
7.  Řepeč TA 18,71 18,71 17,78
8.  Dvorce A TA 19,08 18,87 19,08
9.  Tučapy A TA 19,35 19,35 18,88
10.  Kozmice TA 19,52 19,37 19,52
11.  Želeč TA 19,58 19,07 19,58
12.  Žirovnice PE 19,80 19,80 19,76
13.  Žďár JH 19,96 19,96 18,06
14.  Zhoř u Tábora TA 19,98 19,36 19,98
15.  Slapy TA 21,31 21,31 21,13
16.  Chrbonín A TA 21,33 21,25 21,33
17.  Chýnov TA 21,73 19,73 21,73
18.  Rynárec PE 22,11 18,47 22,11
19.  Včelnička PE 22,88 22,85 22,88
20.  Nová Ves PE 23,65 17,33 23,65
21.  Rohovka PE 24,86 24,86 24,73
22.  Tučapy B TA 27,30 26,36 27,30
23.  Chválkov PE 35,98 35,98 35,70
24.  Košice TA 43,37 43,37 40,64
25.  Olešná PE 50,24 50,24 48,43
26.  Božejov PE 63,64 63,64 24,48
27.  Libkova Voda PE NP NP NP
28.  Drunče JH NP NP NP
29.  Kamenice nad Lipou B PE NP NP NP
30.  Malšice TA NP NP NP
31.  Kaliště JI NP NP NP
32.  Chotěmice TA NP NP NP
33.  Holašovice CB NP NP NP
34.  Jaronice CB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 19,79 19,79 19,61
2.  Nová Včelnice JH 20,52 19,60 20,52
3.  Kamenice nad Lipou A PE 22,11 21,73 22,11
4.  Nová Ves PE 22,72 20,70 22,72
5.  Zhoř u Tábora TA 23,20 22,22 23,20
6.  Zajíčkov PE 23,69 23,32 23,69
7.  Chrbonín TA 26,98 23,13 26,98
8.  Libkova Voda PE 35,45 34,74 35,45
9.  Ústrašice TA 35,85 26,13 35,85
10.  Kamenice nad Lipou B PE 41,48 41,48 40,97
11.  Malšice TA 50,41 44,17 50,41
12.  Košice TA NP NP NP
13.  Chotěmice TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR15,4116,0816,082014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohdalín PE16,3216,6916,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Český Rudolec JH16,1816,7716,772016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Heřmaneč JH16,2017,1117,112017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bohdalín PE17,1017,1417,142017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žďár AJH17,1517,0517,152016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Markvarec JH17,1816,5617,182016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bílý Kámen JI17,2217,2717,272015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kamenice nad Lipou BPE--17,302018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Němčice JH--17,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH17,5717,3017,572014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Český Rudolec JH--17,572018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heřmaneč JH16,8217,5917,592014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH17,5217,7417,742016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Český Rudolec JH17,8217,7017,822017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Český Rudolec JH17,2117,8217,822015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Žďár AJH16,9017,8617,862015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kaliště JI17,7617,9817,982016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Žirovnice PE--18,022018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drunče JH18,0617,4818,062016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Strmilov JH18,0717,8318,072013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Strmilov JH18,0717,8318,072013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dvorce TA18,1117,9718,112014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Žirovnice PE18,1217,8718,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bohdalín BPE17,5718,1318,132013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bohdalín BPE17,5718,1318,132013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kamenice nad Lipou PE--18,312018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Kamenice nad Lipou A PE18,5117,4218,512016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zajíčkov PE--18,762018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Smrkov TA--19,532018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Strachoňovice JI--19,552018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dvorce A TA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zajíčkov PE19,8220,0720,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chválkov PE19,3620,0920,092017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Cizkrajov JH--20,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Kamenice nad Lipou B PE20,2917,9120,292016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zajíčkov PE--20,582018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kamenice nad Lipou PE--21,002018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Strachoňovice JI20,3421,1321,132017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nová Včelnice JH21,1621,1621,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Zdešov JH--21,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kamenice nad Lipou A PE21,5220,6521,522016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zajíčkov PE21,5220,3121,522017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nová Včelnice JH20,4621,8321,832017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Zdešov JH--21,882018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Chválkov PE20,9722,0822,082017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Kamenice nad Lipou A PE21,7322,1122,112013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Kamenice nad Lipou A PE21,7322,1122,112013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Kamenice nad Lipou PE22,2618,0722,262017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Boršov B JI--22,622018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kamenice nad Lipou A PE21,8022,6622,662015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nová Ves PE20,7022,7222,722013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nová Ves JI20,7022,7222,722013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Slapy - Muži

21,31http://youtu.be/8VXxiyLFDTg Tomáš Švec

Chýnov - Muži

21,73http://youtu.be/zx3b_bWa3oY Jan Kainráth

Chotěmice - Muži

NPhttp://youtu.be/GM4BkNV8d-0 Patrik Baláž

Chotěmice - Ženy

NPhttp://youtu.be/iQ4iFW1LIvI Patrik Baláž
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře