Načeradec 2016 - O pohár

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 08. 2016 12:30
Kontakt:   Martin Maršík
Telefon:  603 981 915
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chářovice A BN 16,94 16,81 16,94
2.  Daměnice BN 17,11 17,11 16,90
3.  Zdislavice A BN 17,51 17,51 16,80
4.  Louňovice pod Blaníkem BN 17,54 17,01 17,54
5.  Tomice BN 17,63 17,51 17,63
6.  Načeradec A BN 17,87 17,87 17,82
7.  Žďár JH 17,92 17,86 17,92
8.  Dalovy BN 17,93 17,72 17,93
9.  Chářovice B BN 18,05 18,04 18,05
10.  Makov TA 18,25 18,25 18,20
11.  Chmelná BN 18,29 18,29 17,73
12.  Sloup PZ 18,37 17,79 18,37
13.  Ctiboř BN 19,31 18,90 19,31
14.  Přibyšice BN 19,55 19,55 18,82
15.  Odlochovice BN 19,60 19,56 19,60
16.  Drahňovice BN 19,69 19,69 18,52
17.  Křivsoudov A BN 20,70 19,95 20,70
18.  Zdislavice B BN 20,88 20,03 20,88
19.  Střezimíř BN 21,87 21,87 21,27
20.  Načeradec B BN 21,91 21,91 19,36
21.  Radošovice PS12 BN 23,18 22,13 23,18
22.  Malovice BN 24,22 24,22 24,16
23.  Křížov PS12 BN 36,60 36,60 36,43
24.  Břežany II PS12 KO NP NP NP
24.  Netvořice BN NP NP NP
24.  Bukovany BN NP NP NP
24.  Všechlapy BN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Petrovice TR 17,69 17,69 17,66
2.  Dalovy BN 18,22 18,22 17,39
3.  Načeradec BN 18,31 18,31 17,83
4.  Daměnice BN 18,43 18,13 18,43
5.  Louňovice pod Blaníkem B BN 18,66 18,43 18,66
6.  Tomice BN 18,94 18,83 18,94
7.  Všechlapy BN 19,20 18,02 19,20
8.  Sloup PZ 19,24 19,24 18,80
9.  Zdislavice BN 22,06 21,05 22,06
10.  Střezimíř BN 26,48 26,48 26,19
11.  Křížov PS12 BN 32,91 32,91 30,06
12.  Malovice BN NP 18,48 40,16

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ABN16,8116,9416,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ABN16,9016,9616,962013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH17,0316,9417,032013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Daměnice BN17,1116,9017,112016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jankov BN17,3217,0017,322013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jankov BN--17,492014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice ABN17,5116,8017,512016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0117,5417,542016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tomice BN17,5117,6317,632016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zdislavice ABN--17,692014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jankov BN--17,752015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radětice PB17,7217,7917,792017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Načeradec ABN17,8717,8217,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žďár JH17,8617,9217,922016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dalovy BN17,7217,9317,932016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chářovice BBN18,0418,0518,052016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ctiboř BN17,7018,1218,122017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Tomice BN17,9218,1818,182017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Makov TA18,2518,2018,252016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dalovy BN17,9318,2718,272017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Louňovice pod Blaníkem BN--18,272015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chmelná BN18,2917,7318,292016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zdislavice BN18,2318,3118,312017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zdislavice ABN--18,322015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Načeradec ABN--18,332014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sloup PZ17,7918,3718,372016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Sloup PZ--18,452015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Tomice BN--18,452015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kamenice nad Lipou PE17,4918,4518,452017/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zdislavice BN18,4617,2418,462013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/11 Načeradec,
BNL
2013/08/10 Načeradec, 6. kolo BNL
BNL
2014/08/09 Načeradec, O pohár
BNL
2015/08/08 Načeradec, O pohár
BNL
2016/08/06 Načeradec, O pohár
BNL
2017/08/05 Načeradec, 6. kolo BNL- noční soutěž
BNL
2018/08/04 Načeradec, 6. kolo BNL- noční soutěž
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře