Nekoř 2016 - Nekořský pohár

Liga: Velká cena Ústeckoorlicka
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Jana Kubíčková-Berková
Telefon:  777 025 129
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Zadal: Martin Valda

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřec A UO 20,89 - -
2.  Lukavice A UO 22,53 - -
3.  Letohrad - Kunčice C UO 22,64 - -
4.  Mostek UO 22,91 - -
5.  Letohrad - Orlice B UO 23,10 - -
6.  Bošín UO 23,78 - -
7.  Lanšperk UO 24,15 - -
8.  Brandýs nad Orlicí UO 24,29 - -
9.  Letohrad - Kunčice B UO 24,51 - -
10.  Letohrad - Orlice A UO 24,95 - -
11.  Nepomuky UO 26,26 - -
12.  Letohrad - Kunčice D UO 29,29 - -
13.  Záchlumí UO 29,78 - -
14.  Nekoř UO 30,89 - -
15.  Bystřec B UO 32,06 - -
16.  Horní Třešňovec A UO 33,39 - -
17.  Dolní Dobrouč UO 38,85 - -
18.  Dolní Čermná UO NP - -
18.  Horní Čermná A UO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Třešňovec A UO 24,02 - -
2.  Letohrad - Červená UO 24,36 - -
3.  Česká Rybná UO 24,84 - -
4.  Nepomuky UO 25,06 - -
5.  Letohrad - Kunčice B UO 25,66 - -
6.  Bystřec UO 27,20 - -
7.  Nekoř UO 27,49 - -
8.  Horní Čermná UO 29,29 - -
9.  Lukavice UO 31,13 - -
10.  Hylváty UO 35,18 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Brandýs nad Orlicí UO--24,132015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Čermná UO--24,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--24,372015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lukavice AUO--24,892015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Dobrouč UO--25,782015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bošín UO--26,972015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice BUO--27,292015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--27,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nekoř UO--27,482015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Černovír AUO--27,842015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Černovír BUO--28,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Třešňovec AUO--28,722015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Červená UO--29,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nepomuky UO--29,392015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bystřec AUO--30,982015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lanšperk UO--31,062015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mostek UO--33,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Záchlumí UO--34,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lukavice BUO--36,192015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/20 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2009/09/19 Nekoř, UO, Nekořský pohár
VCU
2013/09/21 Nekoř, O pohár
VCU
2014/09/13 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2015/09/19 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2016/09/17 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
2017/09/16 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Komentáře