Nová Dědina 2021 - Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina

Liga: Podhostýnská hasičská lig
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 07. 2021 11:00
Kontakt:   Karel Strýc
Telefon:  776 048 220
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Dominik Krejčíř

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Babice VS 15,99 15,99 15,97
2.  Velký Ořechov ZL 16,37 16,33 16,37
3.  Zahnašovice KM 16,54 16,54 16,34
4.  Radíkov PR 16,67 16,67 16,27
5.  Hrabůvka PR 17,07 16,60 17,07
6.  Hlinsko PR 17,08 16,79 17,08
7.  Křenovice PR 17,63 17,20 17,63
8.  Radkova Lhota PR 17,66 17,41 17,66
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Velká nad Veličkou HO 18,52 17,84 18,52
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Prchalov NJ 19,36 16,30 19,36
11.  Mladcová ZL 19,71 18,72 19,71
12.  Morkovice KM 20,84 20,37 20,84
13.  Nová Dědina KM 20,94 20,21 20,94
14.  Hoštice KM 23,38 23,01 23,38
15.  Kněžpole UH 23,60 23,60 23,58
16.  Vrbka KM 24,64 24,60 24,64
17.  Karolín KM NP NP NP
17.  Kostelany KM NP NP NP
17.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP
17.  Brusné KM NP NP NP
17.  Ratiboř VS NP NP NP
17.  Mysločovice ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 16,16 15,75 16,16
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice VY 17,67 17,13 17,67
3.  Loučka VS 18,03 18,03 17,27
4.  Holešov KM 18,15 17,92 18,15
5.  Roštění KM 18,41 17,93 18,41
6.  Olšovec PR 19,24 18,51 19,24
7.  Radkova Lhota PR 19,92 18,97 19,92
8.  Morkovice KM 22,82 21,04 22,82
9.  Ratiboř VS 26,45 26,45 16,48
10.  Lukov ZL NP NP NP
10.  Loukov KM NP NP NP
10.  Bílovice UH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY16,1515,8416,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zahnašovice KM15,7516,1616,162021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice VY16,2916,1316,292018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR16,4215,7916,422018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pravčice A KM16,6216,8416,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Zahnašovice KM16,7416,9516,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Rymice KM17,1317,2417,242017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pravčice KM16,4717,2917,292013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pravčice A KM16,5217,3817,382018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílany KM17,4117,0917,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dětkovice VY17,1317,6717,672021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zahnašovice KM17,7417,1617,742018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Olšovec PR17,8517,1917,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Loučka VS18,0317,2718,032021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pravčice KM18,1117,6118,112015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Holešov KM17,9218,1518,152021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Bílany KM18,2517,9118,252013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Rymice KM18,0318,2918,292016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Zahnašovice KM17,6818,2918,292013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Roštění KM17,9318,4118,412021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Rymice KM18,0618,4918,492015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Pravčice B KM18,6317,5318,632019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zahnašovice KM18,6416,4918,642017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Holešov KM18,7418,1518,742017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pravčice B KM18,8016,7518,802017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Milotice nad Bečvou PR18,8118,0818,812018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Pravčice B KM17,9018,8618,862018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zahnašovice KM19,0918,8919,092015/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Olšovec PR18,5119,2419,242021/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Pravčice KM19,2418,0919,242016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mysločovice - Muži

NPhttps://youtu.be/o79x5XRq_Cg Vojtěch Stoklásek

Velká (Hranice III) - Muži

NPhttps://youtu.be/m8ViJuSToXs Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/16 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2012/07/21 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2013/07/20 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2014/07/20 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2015/07/19 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2016/06/25 Nová Dědina - Hasičksý areál, Pohárová soutěž MH v p.ú. pro O pohár starosty SDH
-
2016/07/02 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2017/07/01 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2020/06/27 Nová Dědina - ZRUŠENO !!!, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2021/07/04 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
Kdy Kde Liga


Komentáře