Lokomotiva Olomouc 2014 - O pohár

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 09. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,44 17,44 17,18
2.  Domamyslice PV 17,51 17,51 17,50
3.  Dětkovice B PV 17,95 17,95 17,53
4.  Břevenec OL 18,27 18,27 17,39
4.  Dětkovice A PV 18,27 17,36 18,27
6.  Ludéřov OL 18,48 18,37 18,48
7.  Nová Dědina OL 18,77 17,95 18,77
8.  Chválkovice OL 19,03 19,03 18,74
9.  Ješov OL 19,32 18,90 19,32
10.  Měrotín OL 19,58 18,27 19,58
11.  Plinkout OL 20,72 19,99 20,72
12.  Haňovice OL 21,58 21,58 19,51
13.  Nová Hradečná OL 21,59 20,33 21,59
14.  Tršice A OL 21,86 21,86 19,44
15.  Lošov OL 22,59 22,19 22,59
16.  Medlov OL 22,60 21,24 22,60
17.  Hlubočky OL 23,70 17,78 23,70
18.  Droždín OL 23,76 22,42 23,76
19.  Velký Týnec OL 23,83 23,83 22,59
20.  Niva PV 27,24 27,24 26,69
21.  Lesnice SU 29,36 29,36 29,22
22.  Tršice B OL 41,13 41,13 22,95
23.  Odrlice OL NP - -
23.  Svésedlice OL NP - -
23.  Nenakonice OL NP - -
23.  Pavlov JI NP - -
23.  Janovice BR NP - -
23.  Řídeč OL NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,59 17,39 17,59
2.  Nová Dědina OL 18,99 18,95 18,99
3.  Hlubočky OL 19,11 17,89 19,11
4.  Pěnčín JN 19,25 19,25 17,44
5.  Chválkovice Chvádrož OL 19,69 19,69 19,67
6.  Medlov A KM 19,95 19,54 19,95
7.  Svésedlice OL 20,10 19,77 20,10
8.  Ludéřov OL 20,40 20,25 20,40
9.  Haňovice OL 20,60 20,58 20,60
10.  Nová Hradečná OL 20,80 20,80 20,60
11.  Olešnice OL 23,04 23,04 20,71
12.  Kožušany - Tážaly OL 33,03 33,03 33,01
13.  Velký Týnec OL 42,00 41,35 42,00

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL17,3917,5917,592014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hlubočky OL18,0218,0218,022015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pěnčín PV17,2618,1318,132015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Loučany OL18,8117,1618,812015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nová Dědina OL18,9518,9918,992014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hlubočky OL17,8919,1119,112014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín JN19,2517,4419,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nová Hradečná OL19,2618,9619,262015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chválkovice Chvádrož OL19,6919,6719,692014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Velký Týnec OL18,4119,7019,702015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kožušany OL19,8618,9719,862015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Medlov A KM19,5419,9519,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Svésedlice OL19,7720,1020,102014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Ludéřov OL20,2520,4020,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Medlov OL19,3220,4320,432015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Droždín Chvadrož OL19,0420,5720,572015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Haňovice OL20,5820,6020,602014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nenakonice OL20,7220,7020,722015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Svésedlice OL19,8420,7620,762015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nová Hradečná OL20,8020,6020,802014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Droždín Chvadrož OL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
Kdy Kde Liga


Komentáře