Praha, Olymp, 100 m 2017 - MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 08. 2017 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice Daniel KLVAŇA VS 15,89 15,89 99,99
2.  Tuř Lukáš KROUPA JC 15,92 15,92 29,78
3.  Zbožnov Martin LIDMILA CR 16,19 16,19 99,99
4.  Zbožnov Vojtěch KLENKA CR 16,30 22,71 16,30
5.  Žebnice Dominik SOUKUP PS 16,31 16,31 99,99
6.  Zbožnov Jiří ŠKODNÝ CR 16,59 16,59 22,32
7.  Oznice Adam BARTOŇ VS 16,61 26,75 16,61
8.  Zbožnov Lukáš RICHTER CR 16,67 17,34 16,67
9.  Michálkovice Ondřej KAHÁNEK OV 16,81 17,80 16,81
9.  Příštpo Dominik CHALUPA TR 16,81 17,52 16,81
11.  Mistřín Michal VAŠULKA HO 16,86 99,99 16,86
12.  Tuř Michal GIERLOWSKI JC 16,92 99,99 16,92
13.  Bludov Jan BISKUP SU 17,02 17,93 17,02
14.  Bozkov Jan LAMPA SM 17,08 17,63 17,08
15.  Tuř Dušan IKER JC 17,11 17,62 17,11
16.  Juřinka Jaroslav ŠKROBÁK VS 17,15 18,71 17,15
17.  Příštpo Lukáš MÍKA TR 17,20 17,20 99,99
18.  Michálkovice Marek PETEREK OV 17,24 17,24 99,99
19.  Horní Lukavice Matouš HRDINA PJ 17,30 17,88 17,30
19.  Tuř Pavel SLOVÁK JC 17,30 17,30 99,99
21.  Michálkovice Richard SVAČINA OV 17,32 17,32 99,99
21.  Žebnice Ondřej GROSS PS 17,32 17,32 99,99
23.  Michálkovice Šimon KUDRNA OV 17,34 18,00 17,34
24.  Tuř Patrik LINHART JC 17,35 17,35 99,99
25.  Zbožnov Karel FLÍDR CR 17,37 17,37 99,99
26.  Mistřín Filip PÁRAL HO 17,38 19,30 17,38
27.  Líchovy Petr ZETEK PB 17,40 17,40 99,99
28.  Příštpo Vojtěch TOMŠÍČEK TR 17,46 18,11 17,46
29.  Příštpo Marek PEŠTÁL TR 17,47 20,68 17,47
30.  Líchovy Jan VYHNÁNEK PB 17,50 17,50 99,99
30.  Příštpo Prokop KASAL TR 17,50 18,15 17,50
32.  Dneboh Josef ADAM MB 17,52 18,33 17,52
33.  Zbožnov Josef MLÁDEK CR 17,54 17,54 99,99
34.  Líchovy Radek MÍKA PB 17,55 18,18 17,55
35.  Líchovy Petr JÁNSKÝ PB 17,62 99,99 17,62
36.  Žebnice Petr GRASSL PS 17,65 18,69 17,65
37.  Líchovy Aleš HOŘICKÝ PB 17,68 17,80 17,68
37.  Žebnice Luboš TŮMA PS 17,68 17,68 99,99
37.  Mistřín Adam VAŠULKA HO 17,68 17,68 99,99
40.  Bludov Tomáš WEIDINGER SU 17,69 18,19 17,69
40.  Mistřín Vojtěch BEZUCHA HO 17,69 17,69 19,70
42.  Tuř Michal ČERMÁK JC 17,70 18,41 17,70
42.  Horní Čermná Josef NOVÁK UO 17,70 26,89 17,70
44.  Pikov LUKÁŠ TEJNOR TA 17,72 17,91 17,72
45.  Železná Ruda Dominik MAŠEK KT 17,74 18,75 17,74
46.  Tuř Michal KRUPKA JC 17,77 17,77 21,15
47.  Mistřín Štěpán KAŠPAREC HO 17,78 17,78 99,99
48.  Bludov Tomáš RIEDL SU 17,79 17,86 17,79
49.  Mistřín Tomáš URBÁNEK HO 17,81 17,81 99,99
50.  Zbožnov Jaromír LIDMILA CR 17,85 18,07 17,85
51.  Bílá Třemešná Miroslav MAREČEK TU 17,99 17,99 30,29
52.  Frýdek Tomáš ŽUROVEC FM 18,01 18,01 23,38
53.  Lhenice Jiří MORÁVEK TP 18,05 19,02 18,05
54.  Dneboh Jaroslav JANOUŠEK MB 18,12 18,67 18,12
55.  Žebnice Michal JANDA PS 18,13 18,13 19,39
55.  Michálkovice Aleš MASNÝ OV 18,13 18,13 18,31
57.  Prosetín David JANEČEK CR 18,16 18,16 99,99
58.  Pikov ONDŘEJ ŠITTA TA 18,25 19,34 18,25
59.  Dneboh Vojtěch BLÁHA MB 18,28 20,40 18,28
60.  Líchovy Marek ŠVEC PB 18,38 18,38 99,99
61.  Mistřín Martin KYNĚRA HO 18,40 18,80 18,40
62.  Žebnice Daniel TAUCHEN PS 18,41 20,68 18,41
63.  Bludov Jakub VONDRA SU 18,43 18,43 99,99
64.  Dneboh Bojislav SENOHRÁBEK MB 18,44 99,99 18,44
65.  Bozkov Tomáš BLAŽEK SM 18,47 18,47 19,52
66.  Mistřín Vojtěch MARADA HO 18,51 18,51 99,99
67.  Příštpo Michal ROUŠ TR 18,52 18,52 99,99
68.  Bludov Miroslav HÉL SU 18,67 18,67 99,99
68.  Bludov Petr KROBOT SU 18,67 18,86 18,67
70.  Tišnov Jakub ONDRISKA BO 18,69 20,14 18,69
71.  Zličín Filip BUREŠ AB 18,74 19,90 18,74
72.  Dneboh Matěj RYLICH MB 18,75 99,99 18,75
73.  Líchovy Lukáš HANUS PB 18,78 18,78 99,99
73.  Pikov JAN VAVŘÍK TA 18,78 19,12 18,78
75.  Bludov Martin PAŤHA SU 18,79 18,79 99,99
75.  Bozkov Aleš HARTIG SM 18,79 18,79 21,65
77.  Lhenice Sebastian KITNER TP 18,82 19,15 18,82
78.  Tuř Jakub POSPÍŠIL JC 18,83 18,83 99,99
79.  Zličín Jaroslav ŽALUD AB 18,86 26,87 18,86
80.  Juřinka Radek RUDOLF VS 18,93 18,93 19,00
81.  Dneboh Lukáš DANDA MB 18,94 18,94 99,99
82.  Žebnice Milan SEDLÁČEK PS 18,95 18,95 99,99
83.  Hlinsko Jan VINCENC PR 19,11 19,11 23,64
84.  Pikov JAKUB TOMEČEK TA 19,18 19,84 19,18
84.  Otročín Martin STRAŠIL KV 19,18 19,18 19,43
86.  Michálkovice Tomáš HEIDUK OV 19,20 99,99 19,20
87.  Lhenice Marek KRAMARSKI TP 19,23 19,73 19,23
88.  Tišnov Jiří PŘIKRYL BO 19,27 19,71 19,27
89.  Žebnice Josef NÁDVORNÍK PS 19,31 19,80 19,31
90.  Lhenice Michal BENEŠ TP 19,33 19,33 99,99
91.  Otročín Jiří TICHÝ KV 19,34 20,55 19,34
92.  Otročín Filip HEMZA KV 19,38 19,38 31,74
92.  Hlinsko Michael POSPÍŠIL PR 19,38 19,38 19,55
94.  Lhenice Kamil KARBAN TP 19,44 19,44 99,99
95.  Juřinka Jakub GRYGAŘÍK VS 19,45 19,45 99,99
96.  Hlinsko Jiří UNČOVSKÝ PR 19,47 21,72 19,47
97.  Otročín Michal DIVIŠ KV 19,50 19,50 99,99
98.  Zličín Karel VRŠECKÝ AB 19,56 20,97 19,56
98.  Pikov PAVEL SMETANA TA 19,56 19,56 23,50
100.  Juřinka Ondřej ŠENKYŘÍK VS 19,59 21,58 19,59
100.  Bludov Radomír BUREŠ SU 19,59 19,59 99,99
102.  Hlinsko Ladislav PECINA PR 19,70 20,41 19,70
103.  Pikov JAROSLAV TUČEK TA 19,76 19,76 99,99
104.  Tišnov Michal PEŠEK BO 19,78 19,78 21,02
104.  Dneboh Tomáš PROCHÁZKA MB 19,78 32,54 19,78
106.  Bozkov Tomáš ZELENKA SM 19,87 20,65 19,87
107.  Zličín Patrik HOLUB AB 19,90 20,39 19,90
107.  Hlinsko Petr SEVERÝN PR 19,90 20,39 19,90
109.  Juřinka Libor BURDA VS 19,91 29,41 19,91
110.  Pikov JAN MAZANÝ TA 19,95 99,99 19,95
111.  Pikov TOMÁŠ NOVÁK TA 19,99 19,99 21,01
112.  Příštpo Marek SOJKA TR 20,02 99,99 20,02
113.  Hlinsko Miroslav KUSÝ PR 20,03 20,39 20,03
113.  Otročín Michal HORŇÁČEK KV 20,03 20,40 20,03
113.  Otročín Roman HAZMUKA KV 20,03 33,63 20,03
116.  Ivanovice na Hané Aleš SEKANINA VY 20,12 20,12 29,80
117.  Zličín Vojtěch JIRÁČEK AB 20,14 20,14 25,08
117.  Příštpo Jakub KASAL TR 20,14 20,14 25,73
119.  Kamenec u Poličky Jan TEPLÝ SY 20,26 20,26 28,78
120.  Juřinka Daniel HRADIL VS 20,28 20,77 20,28
121.  Hlinsko Jindřich BOUŠKA PR 20,34 20,34 99,99
122.  Bozkov Lukáš HANČAR SM 20,56 20,56 99,99
123.  Hlinsko Marek KADLEC PR 20,61 20,61 99,99
124.  Dneboh Ondřej JIRČÁK MB 20,67 20,67 99,99
125.  Bozkov Jiří LAMPA SM 21,22 21,52 21,22
126.  Otročín Vladimír DIVIŠ KV 21,24 21,24 21,30
127.  Bozkov Václav HUŠEK SM 21,28 21,28 22,02
128.  Zličín David OREL AB 21,42 25,32 21,42
129.  Juřinka Libor VÍTEK VS 21,60 22,55 21,60
130.  Otročín Stanislav SOUKUP KV 21,67 21,83 21,67
130.  Zličín Jan VÁLEK AB 21,67 21,67 24,42
132.  Zličín Petr BUŘIL AB 21,84 24,55 21,84
133.  Bozkov Daniel KUCHARSKI SM 22,15 99,99 22,15
134.  Lhenice Milan RICHTER TP 23,66 23,66 99,99
135.  Tišnov Vojtěch KOUTNÝ BO 23,74 30,87 23,74
136.  Michálkovice Lukáš TABACH OV 23,75 23,75 30,34
137.  Zbožnov Jan MLEJNEK CR 24,01 24,01 99,99
138.  Tišnov Jiří ONDRISKA BO 25,56 25,56 99,99
139.  Tišnov Břetislav RESS BO 27,76 27,76 99,99
140.  Tišnov Radek ŠUSTR BO 28,84 28,84 43,88
141.  Tišnov Tomáš HUDEC BO 31,43 31,43 99,99

Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zbožnov Pardubický CR 100,66 - -
2.  Tuř Královéhradecký JC 102,30 - -
3.  Příštpo Vysočina TR 104,96 - -
4.  Mistřín Jihomoravský HO 105,20 - -
5.  Žebnice Plzeňský PS 105,50 - -
6.  Michálkovice Moravskoslezský OV 106,04 - -
7.  Líchovy Středočeský PB 106,13 - -
8.  Bludov Olomoucký SU 108,27 - -
9.  Dneboh Středočeský MB 110,05 - -
10.  Pikov Jihočeský TA 113,25 - -
11.  Juřinka Zlínský VS 115,31 - -
12.  Bozkov Liberecký SM 115,99 - -
13.  Otročín Karlovarský KV 117,46 - -
14.  Hlinsko Česká hasičská jednota PR 117,59 - -
15.  Lhenice Ústecký TP 118,53 - -
16.  Zličín hlavní město Praha AB 118,62 - -
17.  Tišnov Moravská hasičská jednota BO 134,80 - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Šárka JIROUŠOVÁ SM 16,89 99,99 16,89
2.  Oprechtice Veronika KRPCOVÁ FM 17,03 17,03 17,14
3.  Komárovice Petra CHOVANCOVÁ VS 17,11 17,52 17,11
4.  Chválenice Markéta MARKOVÁ PJ 17,14 17,14 99,99
5.  Dolní Měcholupy Kamila BARTOŠKOVÁ AB 17,41 17,65 17,41
6.  Chválenice Lucie TŮMOVÁ PJ 17,47 18,39 17,47
7.  Chválenice Lucie HIRMEROVÁ PJ 17,57 17,57 28,97
8.  Semetín Simona KRAMPOTOVÁ VS 17,61 17,61 17,83
9.  Chválenice Barbora ŠUBRTOVÁ PJ 17,62 17,62 29,14
10.  Chválenice Monika MAREŠOVÁ PJ 17,64 20,40 17,64
11.  - Karolína WITOSZOVÁ Karviná - Hranice - 17,69 17,69 99,99
12.  Chválenice Dominika CALTOVÁ PJ 17,78 18,46 17,78
13.  Ivanovice na Hané Monika BRUNCLIKOVÁ VY 17,80 20,24 17,80
14.  Paskov Hana PASTORKOVÁ FM 17,93 18,22 17,93
15.  Poniklá Dana BUTULOVÁ SM 18,00 18,28 18,00
16.  Poniklá Eliška LUKEŠOVÁ SM 18,01 18,71 18,01
17.  Těškovice Karolína MUČKOVÁ OP 18,10 18,47 18,10
18.  Milotice nad Bečvou Martina PEKROVÁ PR 18,12 18,47 18,12
19.  - Miloslava PLAVCOVÁ Petrovice u Sedlčan - 18,18 18,50 18,18
20.  Komárovice Ester PAVLÍKOVÁ VS 18,22 19,24 18,22
21.  Staré Město Nikola ŠKULTETYOVÁ FM 18,23 18,75 18,23
22.  - Marcela VRTALOVÁ Petrovice u Třebíče - 18,31 18,31 18,67
23.  Kvasejovice Klára HULÍNSKÁ BN 18,33 18,33 99,99
24.  Poniklá Leona VAŠÍČKOVÁ SM 18,36 18,76 18,36
25.  Komárovice Dominika KLVAŇOVÁ VS 18,37 19,13 18,37
26.  Ivanovice na Hané Lucie STIBURKOVÁ VY 18,42 18,77 18,42
27.  Ivanovice na Hané Lucie MACHÁŇOVÁ VY 18,43 18,54 18,43
28.  Chválenice Barbora ŠKODOVÁ PJ 18,48 18,48 25,06
29.  Těškovice Kristýna TESSARZOVÁ OP 18,51 19,07 18,51
30.  Dalovice Štěpánka HORSKÁ KV 18,52 18,90 18,52
30.  Těškovice Magdaléna KRAYZLOVÁ OP 18,52 18,52 30,35
32.  Komárovice Natálie HONCŮ VS 18,61 18,61 23,34
33.  Kamenec u Poličky Iveta DRAŠAROVÁ SY 18,66 18,91 18,66
34.  Uhlířské Janovice Markéta CHOCHOLOUŠKOVÁ KH 18,74 18,95 18,74
35.  Poniklá Lenka PRCHLÍKOVÁ SM 18,77 19,38 18,77
36.  Slatiny Šárka JEBAVÁ JC 18,79 18,99 18,79
37.  Slatiny Anežka MASNÁ JC 18,84 19,08 18,84
38.  Kamenec u Poličky Vendula NOVÁKOVÁ SY 18,85 21,53 18,85
39.  - Kateřina KLOUDOVÁ Petrovice u Třebíče - 18,86 18,88 18,86
40.  Dobrá Voda u Hořic Gabriela SZENDREIOVÁ JC 18,87 18,87 19,31
41.  Všechlapy Kateřina ŠKVOROVÁ BN 18,89 99,99 18,89
42.  Poniklá Michaela VANCLOVÁ SM 18,94 18,94 26,02
43.  - Blanka MEJZLÍKOVÁ Petrovice u Třebíče - 18,99 18,99 99,99
44.  Chválenice Michaela JANDOVÁ PJ 19,09 19,09 25,35
45.  Makov Lada LANDOVÁ TA 19,11 19,11 23,12
45.  Kamenec u Poličky Daniela ŠVÁBOVÁ SY 19,11 19,11 19,26
47.  - Tereza BŘEZNOVÁ Petrovice u Třebíče - 19,13 19,43 19,13
48.  Milotice nad Bečvou Adriana JANÍČKOVÁ PR 19,15 19,15 19,57
48.  Milotice nad Bečvou Marie ANDRÝSKOVÁ PR 19,15 19,45 19,15
50.  Ivanovice na Hané Barbora PLŠKOVÁ VY 19,16 20,07 19,16
51.  Těškovice Petra SÝKOROVÁ OP 19,22 21,38 19,22
51.  Ivanovice na Hané Linda DAŇHELOVÁ VY 19,22 19,72 19,22
53.  - Martina DVOŘÁKOVÁ Petrovice u Sedlčan - 19,25 19,49 19,25
53.  Dolní Měcholupy Václava PLAČKOVÁ AB 19,25 19,25 99,99
55.  Dolní Měcholupy Tereza OPAVOVÁ AB 19,31 19,31 19,90
56.  Těškovice Hana SEDLÁKOVÁ OP 19,36 19,36 19,50
56.  Dolní Měcholupy Jana ČIHÁKOVÁ AB 19,36 19,63 19,36
56.  Slatiny Michaela KOŠNÁŘOVÁ JC 19,36 19,92 19,36
59.  Komárovice Terezie PLESNÍKOVÁ VS 19,37 19,90 19,37
60.  - Pavla PĚNČOVÁ Petrovice u Třebíče - 19,38 22,79 19,38
60.  Dalovice Kateřina HEMZOVÁ KV 19,38 19,94 19,38
62.  Ivanovice na Hané Hana KAŇOVÁ VY 19,39 23,56 19,39
63.  Dolní Měcholupy Denisa MIKULKOVÁ AB 19,41 19,66 19,41
64.  Poniklá Karolína PAJEROVÁ SM 19,46 19,46 29,97
65.  Těškovice Kateřina UHROVÁ OP 19,49 19,49 27,54
65.  Lhenice Jana HETZEROVÁ TP 19,49 19,49 19,78
67.  Uhlířské Janovice Markéta ŠKARKOVÁ KH 19,51 99,99 19,51
68.  Milotice nad Bečvou Sandra ČERVINKOVÁ PR 19,54 19,54 99,99
69.  Slatiny Pavlína REJMANOVÁ JC 19,56 19,68 19,56
70.  - Markéta ŠEJBOVÁ Petrovice u Sedlčan - 19,60 19,95 19,60
71.  Milotice nad Bečvou Julie MICHALÍKOVÁ PR 19,61 19,61 19,64
72.  Komárovice Kateřina PLESNÍKOVÁ VS 19,70 20,23 19,70
73.  Kamenec u Poličky Pavlína PEŠKOVÁ SY 19,71 20,59 19,71
74.  - Klára FOLTYNOVÁ Český Těšín - Mistřovice - 19,74 19,74 99,99
75.  Milotice nad Bečvou Radka FRKALOVÁ PR 19,77 19,77 20,56
76.  - Lucie MARTÍNKOVÁ Petrovice u Sedlčan - 19,79 19,79 20,12
76.  Kostomlátky Věra ŘÍHOVÁ NB 19,79 19,79 99,99
78.  - Kateřina VODIČKOVÁ Petrovice u Třebíče - 19,85 19,85 19,90
79.  Lhenice Anežka FELLEROVÁ TP 19,86 19,86 20,30
80.  - Andrea MARTÍNKOVÁ Petrovice u Sedlčan - 19,87 20,36 19,87
81.  Dolní Měcholupy Blanka VOLMUTOVÁ AB 19,88 20,48 19,88
82.  Kamenec u Poličky Michaela DOLEŽALOVÁ SY 19,90 19,90 21,61
83.  Makov Marie Anna DVOŘÁKOVÁ TA 19,92 19,92 21,96
83.  Dolní Měcholupy Tereza RŮŽIČKOVÁ AB 19,92 19,92 20,15
85.  Ivanovice na Hané Kateřina KAMENSKÁ VY 20,00 20,00 20,15
86.  Slatiny Dagmar GRAUOVÁ JC 20,03 20,03 23,16
87.  Slatiny Tereza KULŠTEJNOVÁ JC 20,13 99,99 20,13
87.  Milotice nad Bečvou Romana FIDERMÁKOVÁ PR 20,13 20,72 20,13
87.  Slatiny Markéta JEBAVÁ JC 20,13 20,13 26,60
90.  - Lucie VŠETEČKOVÁ Petrovice u Sedlčan - 20,15 20,15 20,30
91.  - Eva VRTALOVÁ Petrovice u Třebíče - 20,18 20,49 20,18
91.  Kamenec u Poličky Marie ANDRLÍKOVÁ SY 20,18 20,55 20,18
93.  - Veronika ŠEJBOVÁ Petrovice u Sedlčan - 20,21 20,70 20,21
94.  Těškovice Patricie SÝKOROVÁ OP 20,24 20,24 22,06
95.  Makov Kateřina ŠPALOVÁ TA 20,26 20,71 20,26
96.  Dalovice Andrea KRUMPHANZLOVÁ KV 20,29 20,29 28,70
97.  Dalovice Klára KUBÍKOVÁ KV 20,31 20,70 20,31
98.  Písková Lhota Lucie POHANKOVÁ NB 20,32 31,44 20,32
99.  Milotice nad Bečvou Barbora ŠVEHLOVÁ PR 20,33 20,54 20,33
100.  Slatiny Markéta JAKICOVÁ JC 20,37 20,37 99,99
101.  Lhenice Nikola HOLÁ TP 20,46 20,46 22,37
102.  Lhenice Markéta ČULÍKOVÁ TP 20,50 20,50 20,62
103.  Kamenec u Poličky Tereza STRAKOVÁ SY 20,52 99,99 20,52
104.  Makov Karin JOŠTOVÁ TA 20,54 20,56 20,54
105.  Uhlířské Janovice Michaela ŠTOLBOVÁ KH 20,58 20,58 20,73
106.  Těškovice Markéta ŠVANČAROVÁ OP 20,61 99,99 20,61
107.  Hlinsko Martina HOVORKOVÁ PR 20,91 99,99 20,91
108.  Dalovice Tereza DYEDEKOVÁ KV 20,93 21,41 20,93
109.  Poniklá Michaela ZEVELOVÁ SM 20,95 21,63 20,95
110.  - Kristýna POSPÍŠILOVÁ Petrovice u Třebíče - 20,98 20,98 22,30
111.  Makov Martina SAMCOVÁ TA 21,03 21,03 25,16
112.  Lhenice Anna SAS TP 21,15 21,87 21,15
112.  Kamenec u Poličky Hana CACKOVÁ SY 21,15 21,15 21,68
114.  Hlinsko Lenka MATOUŠOVÁ PR 21,16 32,77 21,16
115.  Hlinsko Vladimíra KADLECOVÁ PR 21,32 21,77 21,32
115.  Lobodice Michaela PARTYKOVÁ PR 21,32 22,11 21,32
117.  Makov Pavla MICHALOVÁ TA 21,34 21,34 21,37
118.  Dalovice Helena KARASOVÁ KV 21,40 22,42 21,40
119.  Lobodice Kristýna ABENDROTHOVÁ PR 21,43 21,43 34,89
120.  Dolní Měcholupy Milada RŮŽIČKOVÁ AB 21,68 21,68 22,66
121.  Krmelín Dominika RUČKOVÁ FM 21,70 26,72 21,70
122.  Hlinsko Šárka HOSPODKOVÁ PR 21,83 21,83 24,66
123.  Lobodice Lucie ORLOVÁ PR 21,86 27,29 21,86
124.  Hlinsko Adéla ELICHOVÁ PR 21,99 23,93 21,99
125.  Uhlířské Janovice Lenka TŮMOVÁ KH 22,06 99,99 22,06
126.  Hlinsko Martina HOSPODKOVÁ PR 22,08 22,99 22,08
127.  Makov Veronika KALINOVÁ TA 22,21 99,99 22,21
127.  Lhenice Jana CAPOUŠKOVÁ TP 22,21 22,21 99,99
129.  Komárovice Patricie PLESNÍKOVÁ VS 22,42 25,18 22,42
130.  Dalovice Pavla VESELÁ KAŇKOVÁ KV 22,49 41,39 22,49
131.  Lobodice Lenka URBANOVÁ PR 22,55 99,99 22,55
132.  Hlinsko Dagmar UNČOVSKÁ PR 22,58 22,58 22,67
133.  Uhlířské Janovice Květa SLÁDKOVÁ KH 22,74 22,74 22,78
134.  Uhlířské Janovice Pavla JIRÁKOVÁ KH 22,99 23,56 22,99
135.  Lhenice Denisa BENEŠOVÁ TP 23,53 23,53 99,99
136.  Lobodice Zdena HEGEROVÁ PR 23,56 28,01 23,56
137.  Uhlířské Janovice Kateřina VONDRÁČKOVÁ KH 23,60 99,99 23,60
138.  Dalovice Denisa JONÁŠOVÁ KV 24,08 24,44 24,08
139.  Lobodice Monika DVOŘANOVÁ PR 24,31 24,67 24,31
140.  Lobodice Petra MUŽIKOVÁ PR 24,75 26,21 24,75
141.  Lobodice Aneta PARTYKOVÁ PR 24,94 24,94 99,99
142.  Makov Vendula NOVÁKOVÁ TA 29,71 29,71 99,99
143.  Uhlířské Janovice Lucie ČERNOHLÁVKOVÁ KH 31,12 99,99 31,12
144.  Hlinsko Anna KROPÁČKOVÁ PR 34,33 34,33 99,99
145.  Lhenice Ivana KUBÍKOVÁ TP 99,99 99,99 99,99
145.  Komárovice Veronika HYNČICOVÁ VS 99,99 99,99 99,99
145.  Ivanovice na Hané Denisa FRANCOVÁ VY 99,99 99,99 99,99
145.  - Eliška SPILKOVÁ Petrovice u Sedlčan - 99,99 99,99 99,99

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS tým 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chválenice Plzeňský PJ 105,90 - -
2.  Poniklá Liberecký SM 108,97 - -
3.  Ivanovice na Hané Jihomoravský VY 112,53 - -
4.  Komárovice Zlínský VS 112,81 - -
5.  Těškovice Moravskoslezský OP 113,76 - -
6.  Dolní Měcholupy hlavní město Praha AB 114,62 - -
7.  - Vysočina Petrovice u Třebíče - 115,32 - -
8.  Milotice nad Bečvou Olomoucký PR 115,64 - -
9.  Kamenec u Poličky Pardubický SY 116,66 - -
10.  - Středočeský Petrovice u Sedlčan - 117,19 - -
11.  Slatiny Královéhradecký JC 117,51 - -
12.  Dalovice Karlovarský KV 121,31 - -
13.  Makov Jihočeský TA 122,20 - -
14.  Lhenice Ústecký TP 123,67 - -
15.  Uhlířské Janovice Středočeský KH 126,83 - -
16.  Hlinsko Česká hasičská jednota PR 129,29 - -
17.  Lobodice Moravská hasičská jednota PR 135,03 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/25 Praha, Olymp, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/26 Praha, Olymp, 100 m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/26 Praha, Olymp, štafeta, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
2017/08/27 Praha, Olymp, požární útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2017
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře