ZŠ Staňkov 2018 - 1. kolo se bude konat v rámci zimního setkání MH

Liga: Chodská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 02. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Zadal: Aneta Hoffmannová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Milavče A DO 20,00 - -
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Kdyně A DO 27,00 - -
3.  Hluboká A DO 32,50 - -
4.  Staňkov I A DO 38,00 - -
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Dolní Folmava DO 40,00 - -
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Pařezov DO 44,00 - -
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Hluboká C DO 48,00 - -
8.  Chodov A DO 50,00 - -
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Hostouň DO 59,00 - -
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Čermná DO 60,50 - -
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Tlumačov DO 66,00 - -
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Holýšov DO 77,00 - -
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Horšovský Týn DO 78,00 - -
13.  Stanětice DO 78,00 - -
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Meclov A DO 79,00 - -
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Poběžovice DO 80,50 - -
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Domažlice DO 82,00 - -
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Koloveč DO 83,00 - -
19.  Petrovice DO 84,50 - -
20.  Pocinovice DO 92,00 - -
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Chodov B DO 94,00 - -
22.  Bělá nad Radbuzou DO 96,00 - -
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Kdyně B DO 97,00 - -
24.  Hluboká B DO 100,00 - -
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Mnichov DO 102,00 - -
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Meclov B DO 109,00 - -
27. Výsledek se nepočítá do ligy  Staňkov I B DO 115,00 - -
27. Výsledek se nepočítá do ligy  Luženice DO 115,00 - -
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Starý Klíčov DO 118,00 - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chodov DO 27,00 - -
2.  Milavče DO 31,50 - -
3.  Chodská Lhota DO 34,00 - -
4.  Hluboká DO 35,00 - -
4.  Dolní Folmava A DO 35,00 - -
6.  Meclov B DO 43,00 - -
7.  Postřekov A DO 49,00 - -
8.  Bělá nad Radbuzou DO 57,00 - -
8.  Klenčí pod Čerchovem B DO 57,00 - -
10.  Holýšov DO 62,00 - -
11.  Klenčí pod Čerchovem A DO 63,50 - -
12.  Pařezov A DO 64,00 - -
13.  Kladruby ST 66,50 - -
14.  Mnichov DO 79,00 - -
15.  Pocinovice DO 85,00 - -
17.  Starý Klíčov DO 86,00 - -
18.  Bezděkovské Předměstí smíchaný tým DO 87,50 - -
19.  Staňkov I DO 93,50 - -
20.  Tlumačov DO 95,00 - -
21.  Luženice DO 96,50 - -
22.  Domažlice DO 97,00 - -
23.  Postřekov DO 107,00 - -

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hluboká Lenka Váchalová DO 25,50 - -
2.  Stanětice Kristýna Nekudová DO 31,00 - -
3.  Švihov Kašpárková KT 34,00 - -
4.  Švihov Krotká KT 38,50 - -
5.  Švihov Pícková KT 42,00 - -
6.  Meclov K. Vaňková DO 47,50 - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chodov Mathauser DO 9,50 - -
2.  Milavče Dominik Forst DO 29,00 - -
3.  Meclov Jakub Sušický DO 37,50 - -
4.  Horšovský Týn Černý DO 44,50 - -

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Švihov KT 9,00 - -
2.  Domažlice DO 14,00 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krchleby DO16,9916,5616,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srbice DO16,6616,6116,612016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO17,7319,8317,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovy DO17,7518,8617,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zichov DONP20,4520,452016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neuměř DO26,5122,1022,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čermná ADO23,2323,0823,082016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov I DONP23,6323,632016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ohučov DO24,0024,3324,002016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vránov DO29,65NP29,652016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čermná BDO35,8536,1435,852016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Malahov DONP69,7569,752016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Metelsko DONPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Ohučov DO22,2662,8622,262016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Srbice DO23,4426,1823,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Milavče DONP23,5723,572016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vidice DO24,8627,2624,862016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Staňkov I DO29,37NP29,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Horšovský Týn DO52,1439,4439,442016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zichov DONP42,5542,552016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, 14. ročník o pohár města
-
2016/09/10 Staňkov, fotbalové hřiště, Noční soutěž s PS8
-
2016/09/24 Staňkov, IV. kolo (závěrečné)
CHL
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Staňkov fotbalové hřiště, Staňkovská noční osma
-
2017/09/30 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH
CHL
2018/02/17 ZŠ Staňkov, 1. kolo se bude konat v rámci zimního setkání MH
CHL
2018/09/08 Staňkov, O pohár města Staňkova
-
2018/09/08 Staňkov, Noční soutěž se stroji ps8
-
2018/09/09 Staňkov, Hřiště, Závěrečné kolo CHLMH
CHL
Kdy Kde Liga


Komentáře