Týnec 2014 - Prácheňský pohár, muži a ženy

Liga: Pošumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 07. 2014 13:00
Kontakt:   Janeček Jindřich
Telefon:  737619089
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou KT 26,70 26,55 26,70
2.  Hadrava KT 28,16 27,95 28,16
3.  Týnec u Hor. KT 28,73 28,47 28,73
4.  Zahorčice KT 29,35 28,94 29,35
5.  Tupadly KT 31,53 31,53 29,21
6.  Rozsedly KT 31,57 25,06 31,57
7.  Střeziměř KT 32,01 31,95 32,01
8.  Měčín KT 32,06 32,06 31,91
9.  Nýrsko KT 32,86 32,86 25,95
10.  Neznašovy KT 39,74 26,60 39,74
11.  Bezděkov KT 39,90 39,90 30,93
12.  Žiznětice KT 47,14 36,85 47,14
13.  Luby KT 56,10 56,10 38,50
14.  Štěpánovice KT 63,19 51,68 63,19

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nýrsko KT 36,83 35,67 36,83
2.  Týnec u Hor. KT 39,02 32,53 39,02

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hadrava KT 25,77 24,92 25,77
2.  Střeziměř KT 28,02 28,02 27,88
3.  Neznašovy KT 28,06 28,06 26,53
4.  Tupadly KT 28,15 29,15 28,07
5.  Bezděkov KT 30,74 28,96 30,74
6.  Zahorčice KT 31,18 31,18 29,33
7.  Luby KT 31,74 30,14 31,74
8.  Týnec u Hor. KT 34,42 34,42 31,28
9.  Žiznětice KT 40,44 35,47 40,44
10.  Měčín KT 40,48 38,24 40,48
11.  Rozsedly KT 52,30 52,30 34,23
12.  Nýrsko KT 53,41 53,41 27,67

Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Týnec u Hor. KT 33,96 33,96 33,05
2.  Nýrsko KT 39,08 35,67 39,08

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice KT25,7024,8825,702017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Hadrava KT24,8925,7025,702013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Neznašovy KT25,7224,1325,722017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Petrovice KT25,9026,2726,272013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Bystřice nad Úhlavou KT26,5526,7026,702014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Velenovy 1KT27,1327,1727,172013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Neznašovy KT26,0927,3227,322013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Rozsedly KT26,8027,5727,572013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Bystřice nad Úhlavou AKT27,8025,6127,802017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Hadrava KT27,9528,1628,162014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Střeziměř KT27,0528,6628,662013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Rozsedly KT28,7128,3428,712017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Týnec u Hor. KT28,4728,7328,732014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Malá Víska KT28,8127,1628,812017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Zahorčice KT28,9429,3529,352014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Tupadly KT31,5329,2131,532014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Rozsedly KT25,0631,5731,572014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Střeziměř KT31,9532,0132,012014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Měčín KT32,0631,9132,062014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Týnec u Hor. KT32,6132,6132,612013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Nýrsko KT32,8625,9532,862014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Bezděkov KT32,0333,4333,432013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Týnec u Hor. KT33,8031,2733,802017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Bystřice nad Úhlavou BKT33,8434,0734,072017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Tupadly KT31,0034,8134,812017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Bystřice nad Úhlavou KT31,7234,8834,882013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Nýrsko KT28,0335,1835,182013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Štěpánovice KT37,1831,8037,182013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Ostřetice KT29,1238,0138,012013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Tupadly KT31,7938,2438,242013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bystřice nad Úhlavou KT30,9430,6630,942017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Hadrava KT30,4931,1631,162013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Pačejov KT29,2631,4331,432013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Rozsedly KT32,2232,9832,982013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Týnec u Hor. KT33,0932,0333,092013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Nýrsko KT33,8332,7933,832017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Nýrsko KT35,6736,8336,832014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Hadrava KT34,2436,8736,872017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Týnec u Hor. KT32,5339,0239,022014/07/12 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Dlažov KT40,7838,2640,782017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Štěpánovice KT47,2538,3947,252013/07/05 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Malá Víska KT48,6340,3448,632017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Neznašovy KT51,0041,7251,002017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Týnec u Hor. KT68,3760,3368,372017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
15. Tupadly KTNPNPNP2017/07/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/07/07 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2008/07/19 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2009/07/11 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2010/07/10 Týnec u Horažď. (KT), Prácheňský pohár
PHLKT
2011/07/09 Týnec u Horažď., Prácheňský pohár
PHLKT
2012/07/07 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2013/07/05 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2014/07/12 Týnec, Prácheňský pohár, muži a ženy
PHLKT
2015/07/11 Týnec, Prácheňský pohár, muži a ženy
PHLKT
2016/07/09 Týnec, Prácheňský pohár
PHLKT
2017/07/08 Týnec, Prácheňský pohár
PHLKT
2018/07/06 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
2019/07/13 Týnec u HD, Prácheňský pohár
PHLKT
Kdy Kde Liga


Komentáře