Zábřeh, 100 m 2021 - MČR dorostu 2021

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 07. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov Andrée Dominik SU 17,18 17,18 NP
2.  Bludov Loukota Petr SU 17,22 17,22 NP
3.  Střezimíř Knotek Tomáš BN 17,33 17,74 17,33
4.  Písková Lhota Zradička Martin NB 17,59 17,67 17,59
5.  Bludov Chovanec Michal SU 17,82 18,13 17,82
6.  Mistřín Výlet Vojtěch HO 17,97 17,97 20,62
7.  Mistřín Amler Matyáš HO 18,01 18,57 18,01
8.  Bludov Michalski Jakub SU 18,04 19,68 18,04
9.  Střezimíř Rubeš Adam BN 18,26 18,81 18,26
10.  Bludov Němec Filip SU 18,31 18,31 18,97
11.  Písková Lhota Stýblo Jakub NB 18,49 18,62 18,49
12.  Bludov Vykoupil Daniel SU 18,55 18,55 20,62
13.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB 18,63 18,81 18,63
14.  Jabloňov Krejčí Michal ZR 18,70 18,70 NP
15.  Písková Lhota Crkal Šimon NB 18,74 19,12 18,74
16.  Písková Lhota Rambousek Lukáš NB 18,98 18,98 22,31
17.  Písková Lhota Husák Michal NB 18,98 29,48 18,98
18.  Jabloňov Střecha Jaroslav ZR 19,08 19,08 19,58
19.  Manětín Severa Aleš PS 19,09 37,92 19,09
20.  Michálkovice Goj Jan OV 19,13 19,13 19,17
21.  Manětín Kupka Jiří PS 19,19 19,34 19,19
22.  Písková Lhota Ševčík Vojtěch NB 19,24 19,24 19,49
23.  Mistřín Fric David HO 19,25 19,25 19,43
24.  Vědomice Vlček Jan LT 19,25 19,25 NP
25.  Těpeře Šruma Matěj JN 19,27 19,27 NP
26.  Střezimíř Habart Jonáš BN 19,28 19,67 19,28
27.  Manětín Maršán Vojtěch PS 19,35 19,35 24,58
28.  Vědomice Dolejší Václav LT 19,39 19,39 NP
29.  Jabloňov Petrucha Daniel ZR 19,41 21,34 19,41
30.  Bludov Renda Martin SU 19,42 19,42 20,29
31.  Střezimíř Hulan Filip BN 19,52 22,97 19,52
32.  Manětín Plevka Lukáš PS 19,53 19,65 19,53
33.  Malenovice Tarabus Václav ZL 19,60 20,51 19,60
34.  Vědomice Sazeček Zdeněk LT 19,76 24,54 19,76
35.  Mistřín Pekárek Tobiáš HO 19,77 19,77 20,21
36.  Michálkovice Svačina Ondřej OV 19,93 20,64 19,93
37.  Malenovice Ordelt Jan ZL 19,99 21,52 19,99
38.  Střezimíř Talpa Šimon BN 20,00 20,00 26,65
39.  Mistřín Zlatník Jan HO 20,03 NP 20,03
40.  Střezimíř Kaňka Tomáš BN 20,04 20,04 21,61
41.  Michálkovice Dámek Tomáš OV 20,05 20,05 29,01
42.  Jabloňov Stejskal Aleš ZR 20,15 20,15 25,56
43.  Nedabyle Dudlíček František CB 20,33 20,33 28,23
44.  Mistřín Sáček Lukáš HO 20,37 20,37 20,40
45.  Nedabyle Hach Štěpán CB 20,50 20,50 23,19
46.  Střezimíř Nováček Jan BN 20,51 20,51 20,93
47.  Vědomice Pecháček Daniel LT 20,62 26,20 20,62
48.  Velký Třebešov Hájek Kryštof NA 20,72 20,72 20,72
49.  Písnice Kocián Šimon AB 20,78 25,69 20,78
50.  Nedabyle Šustr Martin CB 20,80 20,80 32,02
51.  Písnice Kocián Jan AB 20,85 21,49 20,85
52.  Velký Třebešov Mrkvička Patrik NA 21,04 21,04 38,18
53.  Jabloňov Turza Libor ZR 21,05 21,05 21,27
54.  Michálkovice Lettovský Lukáš OV 21,06 21,06 22,74
55.  Manětín Pirner Jakub PS 21,14 22,33 21,14
56.  Vědomice Petrlík Dominik LT 21,19 21,35 21,19
57.  Těpeře Číla Jiří JN 21,25 21,68 21,25
58.  Pomezí Pospíšil Michal SY 21,33 21,72 21,33
59.  Písnice Schwarz Jakub AB 21,33 21,50 21,33
60.  Velký Třebešov Brezina Matouš NA 21,35 21,42 21,35
61.  Jabloňov Plachetský Matěj ZR 21,40 32,71 21,40
62.  Nedabyle Sak Antonín CB 21,47 21,73 21,47
63.  Jabloňov Broža Jan ZR 21,51 21,51 28,05
64.  Těpeře Vondra Ladislav JN 21,62 NP 21,62
65.  Vědomice Jindrák Michal LT 21,63 23,93 21,63
66.  Bečov nad Teplou Zouglaver Tomáš KV 21,74 21,74 23,07
67.  Manětín Maršán Jan PS 21,82 23,19 21,82
68.  Písnice Radovan Bittara AB 21,93 21,93 25,42
69.  Velký Třebešov Dedek Vojtěch NA 22,00 23,65 22,00
70.  Nedabyle Dudlíček Štěpán CB 22,01 27,18 22,01
71.  Mistřín Ševčík Miroslav HO 22,03 22,03 NP
72.  Pomezí Zavoral Vít SY 22,21 24,46 22,21
73.  Bečov nad Teplou Mrhálek Tomáš KV 22,31 25,72 22,31
74.  Manětín Šubrt Dominik PS 22,34 24,43 22,34
75.  Malenovice Trčala Vojtěch ZL 22,47 22,47 22,88
76.  Velký Třebešov Kalvoda Oliver NA 22,53 22,53 NP
77.  Malenovice Daněk Vojtěch ZL 22,84 22,84 31,61
78.  Pomezí Neumann Tomáš SY 22,88 22,88 28,66
79.  Pomezí Bartoš Jan SY 23,03 23,63 23,03
80.  Bečov nad Teplou Ohnesorg Jíří KV 23,05 23,05 NP
81.  Pomezí Flídr David SY 23,18 33,86 23,18
82.  Těpeře Kopecký Vojtěch JN 23,18 23,27 23,18
83.  Těpeře Bouda Karel JN 23,26 28,16 23,26
84.  Pomezí Makovský Jiří SY 23,58 26,28 23,58
85.  Písnice Hafiz Adam Mohamed AB 23,70 24,34 23,70
86.  Písnice Mičan Jakub AB 24,05 24,05 NP
87.  Velký Třebešov Srdínko Jan NA 24,06 25,32 24,06
88.  Těpeře Kovařík Karel JN 24,08 24,08 52,99
89.  Bečov nad Teplou Taraba Jakub KV 24,41 33,59 24,41
90.  Vědomice Marek Jan LT 24,53 26,06 24,53
91.  Těpeře Bouda Antonín JN 24,70 25,09 24,70
92.  Malenovice Lipenský Lukáš ZL 24,81 28,54 24,81
93.  Velký Třebešov Novák Jakub NA 24,85 27,14 24,85
94.  Nedabyle Bouška Ondřej CB 25,02 30,94 25,02
95.  Písnice Stopka Matěj AB 25,55 25,55 27,85
96.  Bečov nad Teplou Köhler Dan KV 25,95 27,05 25,95
97.  Malenovice Ondrašík Tomáš ZL 26,29 26,29 26,63
98.  Bečov nad Teplou Krýsl Erich KV 27,55 27,55 NP
99.  Michálkovice Číž Daniel OV 27,96 28,50 27,96
100.  Bečov nad Teplou Němec Patrik KV 29,77 29,77 32,41
101.  Pomezí Makovský Pavel SY 35,43 35,43 NP
102.  Nedabyle Antoch Matěj CB 40,81 NP 40,81
103.  Michálkovice xxx OV NP NP NP
104.  Michálkovice Adámek Ondřej OV NP NP NP
105.  Malenovice xxx ZL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/07 Ráječek, dopravní hřiště, Velká cena Holba Cupu, asfaltový povrch 2B
-
2021/07/03 Zábřeh, útok, MČR dorostu 2021
MČR
2021/07/03 Zábřeh, 4x100 m, MČR dorostu 2021
MČR
2021/07/03 Zábřeh, 100m, MČR dorostu 2021
MČR
2021/07/04 Zábřeh, útok, MČR dorostu 2021
MČR
2021/07/04 Zábřeh, 4x100 m, MČR dorostu 2021
MČR
2021/07/04 Zábřeh, 100 m, MČR dorostu 2021
MČR
2021/07/05 Zábřeh, jednotlivci, MČR dorostu 2021
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře