Želeč 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 08. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Milenovice PI 16,98 16,98 16,77
2.  Zdislavice BN 17,18 17,18 17,11
3.  Žďár A JH 17,34 17,34 17,18
4.  Stoklasná Lhota TA 17,44 17,44 17,05
5.  Dvorce A TA 17,47 17,47 17,13
6.  Chýnov TA 17,55 17,55 16,98
7.  Daměnice BN 17,56 17,28 17,56
8.  Český Rudolec JH 17,67 17,67 17,48
9.  Ústrašice B TA 17,76 17,61 17,76
10.  Makov TA 17,83 17,78 17,83
11.  Slapy TA 17,84 17,72 17,84
11.  Bohdalín PE 17,84 17,80 17,84
13.  Kamenice nad Lipou PE 17,88 17,88 16,53
14.  Šipoun PT 17,97 17,86 17,97
15.  Zhoř u Tábora TA 18,51 18,51 18,48
16.  Jaronice Srubec B CB 18,59 17,67 18,59
17.  Slapy B TA 18,65 18,65 18,03
18.  Želeč A TA 18,85 18,40 18,85
19.  Řepeč TA 19,01 19,01 18,75
20.  Tučapy A TA 19,08 18,82 19,08
21.  Rybova Lhota TA 19,32 18,89 19,32
22.  Božejovice TA 19,41 19,38 19,41
23.  Dobronice u Chýnova TA 19,49 19,25 19,49
24.  Strmilov JH 19,56 18,60 19,56
25.  Košice TA 19,70 19,70 19,14
26.  Kozmice TA 19,84 19,84 18,39
27.  Obora TA 20,79 20,79 20,72
28.  Želeč B TA 21,98 21,30 21,98
29.  Lom TA 22,99 22,99 20,00
30.  Chabrovice TA NP NP NP
30.  Skrýchov u Malšic TA NP NP NP
30.  Chotěmice TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,35 17,35 17,16
2.  Ústrašice TA 17,67 17,42 17,67
3.  Daměnice BN 18,20 18,20 18,08
4.  Zdešov JH 18,44 18,44 18,02
5.  Bezděčín TA 18,53 17,22 18,53
6.  Chrbonín TA 18,54 18,54 18,50
7.  Nová Včelnice JH 18,78 18,15 18,78
8.  Slapy TA 19,18 18,18 19,18
9.  Chotěmice TA 19,53 18,19 19,53
10.  Lom TA 20,70 17,82 20,70
10.  Chabrovice TA 20,70 20,67 20,70
12.  Želeč TA 20,88 20,88 20,20
13.  Dvorce B TA NP NP NP
13.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
13.  Kamenice nad Lipou A PE NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdislavice BN 14,15 14,14 14,15
2.  Dvorce A TA 14,47 14,47 14,32
3.  Žďár A JH 14,48 14,47 14,48
4.  Milenovice PI 15,16 14,92 15,16
5.  Stoklasná Lhota TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA15,9115,9515,952017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zdislavice BN--16,672014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bohdalín PE--16,942014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žďár JH--16,952014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,6316,9516,952015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Milenovice PI16,9816,7716,982016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zdislavice BN17,1817,1117,182016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stoklasná Lhota TA16,5917,2517,252015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár AJH17,3417,1817,342016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žďár AJH17,3616,8917,362015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stoklasná Lhota TA16,7617,3617,362017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,1017,4217,422015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stoklasná Lhota TA17,4417,0517,442016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Drunče JH17,4517,4717,472017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dvorce ATA17,4717,1317,472016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotěmice TA17,4916,9717,492015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chýnov TA17,5516,9817,552016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Daměnice BN17,2817,5617,562016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chýnov TA--17,592014/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Český Rudolec JH17,5917,0017,592017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Drahňovice BN16,7617,6417,642017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Slapy ATA17,6717,3717,672015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Český Rudolec JH17,6717,4817,672016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Slapy TA17,7417,5517,742017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ústrašice BTA17,6117,7617,762016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Makov TA17,7817,8317,832016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bohdalín PE17,8017,8417,842016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Slapy TA17,7217,8417,842016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kamenice nad Lipou PE17,8816,5317,882016/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chýnov TA17,4317,8917,892015/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Slapy - Muži

17,84http://youtu.be/5FFf4zLE09I Tomáš Švec

Slapy - Muži

18,65http://youtu.be/ONOKlXVgIHE Tomáš Švec

Božejovice - Muži

19,41http://youtu.be/BYkC8DV_QUo Jiří Mácha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/14 Želeč, -,
THL
2011/07/30 Želeč, TA, O pohár starostky obce Želeč
THL
2014/08/10 Želeč, O pohár SDH Želeč
THL
2015/08/09 Želeč, O pohár starosty obce Želeč
THL
2016/08/14 Želeč, O pohár
THL
2017/08/19 Želeč, O pohár
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře