Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memorial Jana Zapletala Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík Telefon:  777621611
Začátek rezervace: 07. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 19. 09. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Tovačov  ŽenyPRMichaela Koldová
33Hoštice KMAntonín Novák
44Lukov ZLJan Drábek
55Vrchoslavice PVRadim Janečka
66Kokory PRLibor Daňa
77Křenovice KřenovjankaPRSDH Křenovice
88Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
99Morkovice KMPavel Krejčí
1010Podhradní Lhota Muži PodhradkaKMZdeněk Žejdlik
1111Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1212Tršice OLHonza Balint
1313Doloplazy mužiPVRené Běhal
1414Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
1515Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1616Želeč MužiPVMartin
1717Hrabůvka PRHonza
1818Dětkovice ŽenyVYBarbora
1920Želeč ŽenyPVMartin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-Soutěž ZrušenaDO
02. 05. Staňkov fotbalové hřištěDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
10. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. Jindřichův HradecJH
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. BoroviceMB
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
24. 05. ŽernovníkBK
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. Velké KarloviceVS
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. LibuňJC
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. LoučkaVS
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. NišoviceST
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.