Chropyně fotbalové hříště 2019 - Memorial Jana Zapletala

Liga: -
Místo: Chropyně
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík
Telefon:  777621611

Začátek rezervace: 07. 09. 2019 20:00
Konec rezervace: 19. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00
Zadal: Vladislav Sedlařík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasici-chropyne.tode.cz/

Poznámka pořadatele

SDH Chropyně zve všechny týmy, příznivce a fanoušky požárního sportu na Memorial Jana Zapletala, soutěž v požárním útoku mužů a žen na 2B

 

povrch travnatý s betonovou základnou, trať 2B, pravidla požárního sportu + vlastní, terče sklopné s elektronickou časomírou, sportovní hadice povoleny. Při rezervaci na soutěž uvádějte doplňujíci informaci k týmu (muži, ženy)

Prezentace:                           12:15 – 12:45

Nástup:                                  12:45

Start prvního družstva:           13:00

 

ŽENY +MUŽI

1místo-pohár + fin cena

2místo-pohár + fin cena

3místo-pohár + fin cena

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-10813.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Tovačov  ŽenyPRMichaela Koldová
33Hoštice KMAntonín Novák
44Lukov ZLJan Drábek
55Vrchoslavice PVRadim Janečka
66Kokory PRLibor Daňa
77Křenovice KřenovjankaPRSDH Křenovice
88Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
99Morkovice KMPavel Krejčí
1010Podhradní Lhota Muži PodhradkaKMZdeněk Žejdlik
1111Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1212Tršice OLHonza Balint
1313Doloplazy mužiPVRené Běhal
1414Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
1515Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1616Želeč MužiPVMartin
1717Hrabůvka PRHonza
1818Dětkovice ŽenyVYBarbora
1920Želeč ŽenyPVMartin


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR16,7216,7816,782019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ludéřov OL16,8116,9216,922019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,9717,0317,032018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR16,4017,1317,132018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV17,3016,7217,302019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3817,1517,382018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR17,6617,6417,662019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,9117,6717,672018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Valšovice (Hranice VI) PR17,7917,8217,792017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zahnašovice KM17,7917,4017,922017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Domamyslice „Dvojka“PV17,6817,9417,942019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mistřice UH--17,942003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov ANJ16,6618,0318,032017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hranice PR18,0617,1418,062018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM--18,082015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zahnašovice KM17,0918,0918,092019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lukov ZL17,6518,1218,122019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Císařov PR18,1018,1218,122018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rychlov KM--18,252015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sobíšky PR18,3117,5918,312017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlinsko PR18,3218,1618,322017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ivanovice na Hané VY18,2218,3318,332018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludslavice KM--18,342016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Rymice KM--18,402016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Luboměř NJ18,4017,4918,402017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Polkovice PR--18,422015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radkova Lhota PR--18,582015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velký Ořechov ZL--18,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Šarovy ZL--18,722003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Morkovice KM--18,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rymice KM18,8018,4118,802018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladcová ZL17,7318,8218,822018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Ludslavice KM18,3218,9118,912018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Zahnašovice KM--18,992015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kněžpole UH--19,032003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Křenovice PR19,1718,4319,172017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sobíšky PR--19,182015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chropyně KM19,2218,6319,222017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Křenovice PR18,3119,4019,402018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vrchoslavice PV18,3619,4919,492019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Křenovice PR18,4719,4919,492019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Císařov PR18,2019,5719,572019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vésky UH--19,642003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Ludslavice KM19,2819,6819,682017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hoštice KM18,5419,7319,732019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Císařov PR--19,882016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Polkovice PR17,3219,9119,912019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čechy PR19,0220,0220,022017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chropyně KM19,3220,0320,032019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Pravčice KM--20,102003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Chropyně KM--20,162016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Polkovice PR--20,312016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice OL--20,352015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Císařov PR19,4520,3920,392017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Špičky PR--20,482015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čechy PR19,7220,5220,522018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hlinsko PR20,1520,5520,552018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Vrchoslavice PV18,3620,6020,602017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rokytnice PR19,9520,6120,612018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lešná VS--20,672003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Citov PR--20,692016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,932016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Morkovice KM21,2620,9820,982017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Roštění KM--21,162015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dětkovice PV19,3321,1621,162019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Radkova Lhota PR21,1920,9421,192017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zdislavice KM--21,202015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Henčlov - Přerov VIII PR--21,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Tršice OL--21,222016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Doloplazy PV20,8421,2821,282018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Polkovice PR17,9621,3321,332017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kokory PR20,6721,5621,562019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Čechy PR--21,642015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Doloplazy PV--21,722016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Želeč PV--21,732015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Tršice OL21,0221,7421,742017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Morkovice KM21,0421,7621,762019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Vrchoslavice PV19,3721,9221,922018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chropyně KM--21,992003/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dětkovice VY22,1122,0022,112018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Valšovice (Hranice VI) PR--22,552015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Trusovice OL22,1722,6522,652017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Křenovice PR--23,052016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Chropyně KM--23,152015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Ludslavice KM17,7623,1823,182019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sobíšky PR23,0723,3123,312019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Určice PV--23,692015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kokory PR20,6023,8123,812017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Čechy PR--24,022016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Rokytnice PR--24,622016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Morkovice KM--24,832015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Rokytnice PR25,1019,4225,102019/04/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Rokytnice PR24,9325,2825,282017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Morkovice KM25,3725,3425,372018/04/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Oplocany PR--26,222015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Oplocany PR26,2325,3526,232017/04/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nětčice KM--26,502015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Troubky PR--27,442016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Kokory PR--27,572016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Rokytnice PR--27,812015/05/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2020/04/25 Chropyně -SOUTĚŽ ZRUŠENA!, 1. kolo Moravského poháru
MPMHJ
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2020/07/04 Hrobice-hřiště Dubíček, Pohárová soutěž obce Hrobice
-
2020/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž před KD.
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/04 Kožušany, areál ,,za tratí', VII. ročník noční pohárové soutěže na 2B
-
2020/07/05 Lúky, 36 Ročník súťaže o Zlatú prilbu
-
2020/07/05 Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJ, Memoriál Čeňka Poláka, 2B i muži, chlapi 4 čl. 35+
-
2020/07/05 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2020/07/06 Vojnice areál “ V Hliníku”, Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga