Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

BIO-HE Dolany

Pozvánka | Obnovit
Kde: BIO-HE Dolany Kdy: 18. 09. 2021 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 09. 2021 18:00 Konec rezervace: 18. 09. 2021 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Dolany, Olomouc Hanácká extraliga
2. Chválkovice, Olomouc Barbora Paráková
3. Třeština, Šumperk Milan Mularčík
4. Přáslavice, Olomouc Barbora Ivanová
5. Kožušany, Olomouc Petr Zmeškal
6. Kokory, Přerov Barbora Paráková
7. Plinkout, Olomouc ivo šnejdar
8. Radíkov, Olomouc Tomáš Herzog
9. Olešnice, Olomouc Tom Ham
10. Chválkovice, Olomouc Bernard ŠAFAŘÍK
11. Hrabišín, Šumperk Roman Jírů
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13. Dolní Libina, Šumperk Adéla Blažková
14. Janovice, Bruntál Roman Namor
15. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
16. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
17. Těšetice, Olomouc Kateřina Mariánková
18. Břidličná, Bruntál Daniel Pavlík
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Střelice, Olomouc Tomáš Pytolaj
21. Čechy pod Kosířem, Prostějov Jan Menšík
22. Nový Malín, Šumperk Stanislav Axmann
23. Mladeč, Olomouc Radek Hégr
24. Nenakonice, Olomouc Jiří Tomecek
25. Chořelice, Olomouc Marek Ressler
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50. Velká Bystřice, Olomouc Tomáš Růžička


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Dolany, Olomouc Hanácká extraliga
2. Dub nad Moravou, Olomouc Patrik Maksant
3. Haňovice, Olomouc Nicol Pospíšilová
4. Pěnčín, Prostějov Monika Hrazdilová
5. Krasice - Prostějov , Prostějov Karolína Burešová
6. Droždín, ChvádrožOlomouc Bernard ŠAFAŘÍK
7. Dolní Libina, Šumperk Adéla Blažková
8. Šumvald, Olomouc Nikola Tylová
9. Hlubočky, Olomouc Pavla Jahnová
10. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
11. Hrabišín, Šumperk Roman Jírů
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13. Přáslavice, Olomouc Libuše Hrošová
14. Pěnčín, Prostějov Monika Hrazdilová
15. Blatec, Olomouc Dominika Švecová
16. Droždín, ChvádrožOlomouc Iveta Pírková
17. Vojnice, Olomouc Tereza Jílková
18. Vojnice, Olomouc Kateřina Mariánková
19. Olšovec, Přerov Filip Staněk
20. Nenakonice, Olomouc Jiří Tomecek
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50. Dolní Libina, Šumperk Klára Blažková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 09. Kladruby, fotbalové hřištěTC
18. 09. Sport. areál městysu ChotětovMB
18. 09. Rokytnice nad RokytnouTR
18. 09. BudíkoviceTR
18. 09. SrchPA
18. 09. Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěZN
18. 09. ČeperkaPA
18. 09. Světlá HoraBR
18. 09. HradecPJ
18. 09. BIO-HE DolanyOL
18. 09. Malá SkálaJN
18. 09. Horní HradištěPS
18. 09. ČikovTR
18. 09. Areál za DPSJE
18. 09. RADHOSTICEPT
18. 09. Kozmice - hřiště TJ SokolOP
18. 09. ŽelečPV
18. 09. Velké HamryJN
18. 09. Třeština (SU)SU
18. 09. RadslaviceVY
18. 09. Zdislavice, sokolská zahradaKM
18. 09. Litenčice - hřištěKM
19. 09. KošťálovSM
19. 09. LanšperkUO
19. 09. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
19. 09. JaseniceTR
19. 09. ŽernovníkBK
19. 09. Veselá hřištěZL
19. 09. SoběsukyPV
19. 09. KníniceJI
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Benešov u SemilSM
25. 09. Česká BěláHB
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. HříštěOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. PloukoniceSM
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.