Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Javořická noční soutěž Kdy: 14. 07. 2018 20:00
Kontakt:   Vojtěch Šindelář Telefon:  721 733 725
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kaliště JIVojta Šindelář
22Rohovka PEJan Štětka
33Panské Dubenky JIPetr Volavka
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Božejovice TAJakub Vávrovský
66Žirovnice PEFrantišek Janů
77Markvarec JHmartin pecha
88Bílý Kámen Bílý KámenJIRadim Kriegsmann
99Drunče JHJiří Melecký
1010Strmilov JHOndřej Pecha
1111Milíčov JIFilip Pech
1212Horní Pole JHMiroslav Švehla
1313Batelov JIJan Štok
1414Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1515Libkova Voda PEVena Drahný
1616Strachoňovice JIJiří Líčka
1717Rynárec PEJan Šátek
1818Počátky PEJan Radil
1919Mysletice JIStanislav Dolský
2020Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
2121Nová Ves JIVojtěch Houdek
2222Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
2323Dolní Němčice JHMirek Havlík
2424Šimanov JIJaromír Spudil
2525Kozmice TATomáš Křivánek
2626Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
2727Sedlejov JILukáš Kadlec
2828Český Rudolec JHTomáš Vlček
2929Rudolfov CBTomáš Vančura

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov BJIPetra Nečadová
22Batelov JIPavla Kaňkovská
33Horní Pole JHMiroslav Švehla
44Strachoňovice JIJiří Líčka
55Choustník TASabina Šimečková
66Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
77Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
88Nová Včelnice JHPavlína Jirků
99Mysletice JIStanislav Dolský
1010Zdešov JHAneta Slipková
1111Zajíčkov PEMichaela Hejdová
1212Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.