Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Javořická noční soutěž Kdy: 14. 07. 2018 20:00
Kontakt:   Vojtěch Šindelář Telefon:  721 733 725
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kaliště JIVojta Šindelář
22Rohovka PEJan Štětka
33Panské Dubenky JIPetr Volavka
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Božejovice TAJakub Vávrovský
66Žirovnice PEFrantišek Janů
77Markvarec JHmartin pecha
88Bílý Kámen Bílý KámenJIRadim Kriegsmann
99Drunče JHJiří Melecký
1010Strmilov JHOndřej Pecha
1111Milíčov JIFilip Pech
1212Horní Pole JHMiroslav Švehla
1313Batelov JIJan Štok
1414Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1515Libkova Voda PEVena Drahný
1616Strachoňovice JIJiří Líčka
1717Rynárec PEJan Šátek
1818Počátky PEJan Radil
1919Mysletice JIStanislav Dolský
2020Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
2121Nová Ves JIVojtěch Houdek
2222Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
2323Dolní Němčice JHMirek Havlík
2424Šimanov JIJaromír Spudil
2525Kozmice TATomáš Křivánek
2626Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
2727Sedlejov JILukáš Kadlec
2828Český Rudolec JHTomáš Vlček
2929Rudolfov CBTomáš Vančura

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov BJIPetra Nečadová
22Batelov JIPavla Kaňkovská
33Horní Pole JHMiroslav Švehla
44Strachoňovice JIJiří Líčka
55Choustník TASabina Šimečková
66Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
77Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
88Nová Včelnice JHPavlína Jirků
99Mysletice JIStanislav Dolský
1010Zdešov JHAneta Slipková
1111Zajíčkov PEMichaela Hejdová
1212Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.