Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Javořická noční soutěž Kdy: 14. 07. 2018 20:00
Kontakt:   Vojtěch Šindelář Telefon:  721 733 725
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kaliště JIVojta Šindelář
22Rohovka PEJan Štětka
33Panské Dubenky JIPetr Volavka
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Božejovice TAJakub Vávrovský
66Žirovnice PEFrantišek Janů
77Markvarec JHmartin pecha
88Bílý Kámen Bílý KámenJIRadim Kriegsmann
99Drunče JHJiří Melecký
1010Strmilov JHOndřej Pecha
1111Milíčov JIFilip Pech
1212Horní Pole JHMiroslav Švehla
1313Batelov JIJan Štok
1414Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1515Libkova Voda PEVena Drahný
1616Strachoňovice JIJiří Líčka
1717Rynárec PEJan Šátek
1818Počátky PEJan Radil
1919Mysletice JIStanislav Dolský
2020Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
2121Nová Ves JIVojtěch Houdek
2222Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
2323Dolní Němčice JHMirek Havlík
2424Šimanov JIJaromír Spudil
2525Kozmice TATomáš Křivánek
2626Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
2727Sedlejov JILukáš Kadlec
2828Český Rudolec JHTomáš Vlček
2929Rudolfov CBTomáš Vančura

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov BJIPetra Nečadová
22Batelov JIPavla Kaňkovská
33Horní Pole JHMiroslav Švehla
44Strachoňovice JIJiří Líčka
55Choustník TASabina Šimečková
66Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
77Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
88Nová Včelnice JHPavlína Jirků
99Mysletice JIStanislav Dolský
1010Zdešov JHAneta Slipková
1111Zajíčkov PEMichaela Hejdová
1212Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.