Kaliště 2018 - Javořická noční soutěž

Liga: PLPU
Místo: Kaliště
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 14. 07. 2018 20:00
Kontakt:   Vojtěch Šindelář
Telefon:  721 733 725

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 18:00
Konec rezervace: 14. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  14. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2018 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kaliste-9369.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kaliště JIVojta Šindelář
22Rohovka PEJan Štětka
33Panské Dubenky JIPetr Volavka
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Božejovice TAJakub Vávrovský
66Žirovnice PEFrantišek Janů
77Markvarec JHmartin pecha
88Bílý Kámen Bílý KámenJIRadim Kriegsmann
99Drunče JHJiří Melecký
1010Strmilov JHOndřej Pecha
1111Milíčov JIFilip Pech
1212Horní Pole JHMiroslav Švehla
1313Batelov JIJan Štok
1414Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1515Libkova Voda PEVena Drahný
1616Strachoňovice JIJiří Líčka
1717Rynárec PEJan Šátek
1818Počátky PEJan Radil
1919Mysletice JIStanislav Dolský
2020Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
2121Nová Ves JIVojtěch Houdek
2222Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
2323Dolní Němčice JHMirek Havlík
2424Šimanov JIJaromír Spudil
2525Kozmice TATomáš Křivánek
2626Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
2727Sedlejov JILukáš Kadlec
2828Český Rudolec JHTomáš Vlček
2929Rudolfov CBTomáš Vančura
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Boršov BJIPetra Nečadová
22Batelov JIPavla Kaňkovská
33Horní Pole JHMiroslav Švehla
44Strachoňovice JIJiří Líčka
55Choustník TASabina Šimečková
66Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
77Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
88Nová Včelnice JHPavlína Jirků
99Mysletice JIStanislav Dolský
1010Zdešov JHAneta Slipková
1111Zajíčkov PEMichaela Hejdová
1212Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,122018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI16,2115,9616,212019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA--16,422018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice AJI--16,622018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahorčice ST16,6216,4316,622019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Krotějov sportTA16,4116,8716,872019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA16,9617,0917,092016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žďár AJH17,1917,0217,192016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bohdalín PE17,2216,8917,222015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE16,9717,2517,252016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stoklasná Lhota TA--17,412018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE17,4817,3517,482019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Novosedly ST17,0217,4917,492019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE17,5517,4717,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krotějov SportTA17,2017,5517,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Heřmaneč JH17,3617,5517,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA17,3517,6017,602017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Heřmaneč JH17,6017,5117,602015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Český Rudolec JH17,4517,6917,692017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou PE17,8417,6717,842015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice JH17,8517,7117,852019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Český Rudolec JH--17,892018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chotěmice TA--17,892018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Heřmaneč JH--17,902018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dešná BJH17,8617,9517,952019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Český Rudolec JH17,5517,9617,962015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Batelov JI17,8718,1418,142016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sedlatice AJI18,2518,1918,252019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Batelov JI--18,302018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Skrýchov u Malšic TA18,3417,2918,342019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kamenice nad Lipou PE17,3518,3818,382019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Strmilov JH18,2618,4518,452019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Sedlejov JI18,7718,5418,772019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Mysletice JI18,8418,5018,842016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Drunče JH18,8918,3618,892015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Žďár AJH18,8218,9418,942015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Telč JI--19,032018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Český Rudolec JH19,0319,0319,032019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Cizkrajov JH--19,062018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bílý Kámen JI19,0618,8219,062015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žirovnice PE19,0819,0519,082017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žirovnice PE18,5519,0919,092015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Žirovnice PE--19,102018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Markvarec JH--19,132018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Drunče JH19,1618,4919,162016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dvorce TA18,0519,1719,172015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Věž HB19,2018,5819,202017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Batelov JI19,2018,3719,202015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Libkova Voda PE--19,302018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Markvarec JH19,3118,6919,312016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Cizkrajov JH19,3419,1819,342016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Žďár BJH19,4518,8919,452015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kamenice nad Lipou PE17,1419,5319,532016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Batelov JI19,5519,7019,702019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mysletice JI19,7619,0219,762017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nevcehle JI19,3820,0120,012017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Kozmice TA18,5920,0320,032019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rynárec PE20,1820,0320,182019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Božejovice TA19,9820,2120,212017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Počátky PE20,3020,2220,302019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Český Rudolec JH20,3720,1920,372016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Strachoňovice JI--20,412018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Cizkrajov JH19,5320,4720,472017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Horní Meziříčko JH19,5420,4720,472016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Střížov JI18,8420,4920,492015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kaliště JI--20,662018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nová Včelnice JH20,8520,4920,852015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lhotice TR20,2020,9020,902015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kaliště JI20,7921,0421,042016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Panské Dubenky JI21,2220,5321,222015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kaliště JI21,2321,1121,232019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Sedmpány BN21,2518,2121,252015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Horní Pole JH21,6421,3521,642017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Valtínov JH21,1521,6821,682016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Libkova Voda PE21,5321,7121,712017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Panské Dubenky JI--22,152018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Horní Pole JH22,1921,7022,192016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Markvarec JH21,7022,2122,212015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Rohovka PE21,3122,2422,242016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Žirovnice PE22,3421,0422,342016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Milíčov JI21,7522,3722,372016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Skrýchov u Malšic TA--22,412018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Markvarec JH18,3922,5022,502017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kamenice nad Lipou BPE--22,612018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Střížov JI22,6218,8522,622016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Libkova Voda PE22,9120,8922,912016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Horní Pole JH--23,622018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žirovnice PE24,1624,0124,162019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chválkov PE19,4124,2524,252016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Panské Dubenky JI23,5825,2725,272017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Bezděčín JI26,0126,1426,142016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Strmilov JH26,2125,8826,212017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Strmilov JH--26,362018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Markvarec JH26,3726,1026,372019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chválkov PE26,3226,4826,482015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Počátky PE--26,782018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Strmilov JH19,2027,0427,042016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Panské Dubenky JI26,5227,5127,512019/05/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Rohovka PE27,4027,6727,672017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Rynárec PE29,0728,8229,072017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Kaliště, XVI.ročník Memoriálu Františka Pizy, 2B
-
2013/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2.ročník
PLPU
2014/05/10 Kaliště (JI) hřiště u KD, Memoriál Františka Pizy XVII. ročník
-
2014/05/10 Kaliště, hřiště, Memoriál Františka Pizy, XVII.ročník.
JHHL
2014/07/12 Kaliště, Javořická noční soutěž, III.ročník
PLPU
2015/05/16 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, XVIII.ročník
PLPU
2015/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, IV.ročník
PLPU
2016/05/07 Kaliště, Memoriál Františka Pizy, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/07/16 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/05/06 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, 3B uzké
PLPU
2017/07/15 Kaliště, Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B
PLPU
2018/05/05 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2018/07/14 Kaliště, Javořická noční soutěž
PLPU
2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže