Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 28. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Jaroslav Motl Telefon:  731 726 683
Začátek rezervace: 15. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 27. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dubenec TUMartínek z Dubence
22Vřesovice HODavid Šňupík
33Trnov RKdavid rohlena
44Choltice PALukáš Mazura
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Myštěves HKJosef Vašina
1011Pasohlávky BVHonza Adamec
1112Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1213Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1315Plumlov PVHonza Adamec
1416Radostín nad Oslavou ZRPořadatelé Pořadatelé
1517Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1618Únětice PJHonza Adamec
1719Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1820Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1921Mladoňovice TRHonza Adamec
2022Bašnice JCHonza Adamec
2123Nevcehle JIHonza Adamec
2224Lavičky ZRHonza Adamec
2325Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
2426Obrubce MBHonza Adamec
2527Krotějov  SportTAHonza Adamec
2628Zahorčice STHonza Adamec
2729Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
2830Olešná HBPořadatelé Pořadatelé
2931Pšánky HKHonza Adamec
3032Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3133Hrabišín SULinda Marešová
3234Čechtín TRMarek Vaněk
3335Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3436Krasonice JILukáš Pivonka
3537Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
3638Záchlumí UOJan Divíšek
3739Zeměchy LNDaniel Pechouš
3842Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
3943Čeperka NPALeoš Kříž
4044Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
4148Bohuslavice NAPepa Malý
4249Kunemil HBJiří Veselský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UORomana Motlová
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Katusice MBDenisa Boháčková
1011Nepomuky UOMartin Valda
1112Trnov RKdavid rohlena
1213Malé Hoštice OPKlára Konečná
1314Dlouhá Ves RKPepa Malý
1415Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1516Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1617Myštěves HKVeronika Borůvková
1718Letohrad - Kunčice UOMichaela Kocúrová
1819Nové Dvory LTDaniel Pechouš
1920Jeřmanice LIJan Kühnel
2029Malá Skála BJNJan Macoun
2130Košťálov SMLenka Poloprutská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.