Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 28. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Jaroslav Motl Telefon:  731 726 683
Začátek rezervace: 15. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 27. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dubenec TUMartínek z Dubence
22Vřesovice HODavid Šňupík
33Trnov RKdavid rohlena
44Choltice PALukáš Mazura
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Myštěves HKJosef Vašina
1011Pasohlávky BVHonza Adamec
1112Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1213Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1315Plumlov PVHonza Adamec
1416Radostín nad Oslavou ZRPořadatelé Pořadatelé
1517Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1618Únětice PJHonza Adamec
1719Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1820Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1921Mladoňovice TRHonza Adamec
2022Bašnice JCHonza Adamec
2123Nevcehle JIHonza Adamec
2224Lavičky ZRHonza Adamec
2325Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
2426Obrubce MBHonza Adamec
2527Krotějov  SportTAHonza Adamec
2628Zahorčice STHonza Adamec
2729Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
2830Olešná HBPořadatelé Pořadatelé
2931Pšánky HKHonza Adamec
3032Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3133Hrabišín SULinda Marešová
3234Čechtín TRMarek Vaněk
3335Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3436Krasonice JILukáš Pivonka
3537Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
3638Záchlumí UOJan Divíšek
3739Zeměchy LNDaniel Pechouš
3842Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
3943Čeperka NPALeoš Kříž
4044Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
4148Bohuslavice NAPepa Malý
4249Kunemil HBJiří Veselský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UORomana Motlová
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Katusice MBDenisa Boháčková
1011Nepomuky UOMartin Valda
1112Trnov RKdavid rohlena
1213Malé Hoštice OPKlára Konečná
1314Dlouhá Ves RKPepa Malý
1415Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1516Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1617Myštěves HKVeronika Borůvková
1718Letohrad - Kunčice UOMichaela Kocúrová
1819Nové Dvory LTDaniel Pechouš
1920Jeřmanice LIJan Kühnel
2029Malá Skála BJNJan Macoun
2130Košťálov SMLenka Poloprutská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.