Letohrad - Orlice 2018 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 28. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Jaroslav Motl
Telefon:  731 726 683

Začátek rezervace: 15. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 27. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-9150.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dubenec TUMartínek z Dubence
22Vřesovice HODavid Šňupík
33Trnov RKdavid rohlena
44Choltice PALukáš Mazura
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Myštěves HKJosef Vašina
1011Pasohlávky BVHonza Adamec
1112Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1213Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1315Plumlov PVHonza Adamec
1416Radostín nad Oslavou ZRPořadatelé Pořadatelé
1517Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1618Únětice PJHonza Adamec
1719Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1820Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1921Mladoňovice TRHonza Adamec
2022Bašnice JCHonza Adamec
2123Nevcehle JIHonza Adamec
2224Lavičky ZRHonza Adamec
2325Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
2426Obrubce MBHonza Adamec
2527Krotějov  SportTAHonza Adamec
2628Zahorčice STHonza Adamec
2729Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
2830Olešná HBPořadatelé Pořadatelé
2931Pšánky HKHonza Adamec
3032Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3133Hrabišín SULinda Marešová
3234Čechtín TRMarek Vaněk
3335Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3436Krasonice JILukáš Pivonka
3537Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
3638Záchlumí UOJan Divíšek
3739Zeměchy LNDaniel Pechouš
3842Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
3943Čeperka NPALeoš Kříž
4044Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
4148Bohuslavice NAPepa Malý
4249Kunemil HBJiří Veselský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UORomana Motlová
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Katusice MBDenisa Boháčková
1011Nepomuky UOMartin Valda
1112Trnov RKdavid rohlena
1213Malé Hoštice OPKlára Konečná
1314Dlouhá Ves RKPepa Malý
1415Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1516Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1617Myštěves HKVeronika Borůvková
1718Letohrad - Kunčice UOMichaela Kocúrová
1819Nové Dvory LTDaniel Pechouš
1920Jeřmanice LIJan Kühnel
2029Malá Skála BJNJan Macoun
2130Košťálov SMLenka Poloprutská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Kunčice BUO17,7417,9217,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Letohrad - Červená UO--18,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Červená UO27,2018,0418,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Libuň JC20,7618,1818,182014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolní Přím HK--18,312015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hrobice PA18,3317,2318,332017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chrášťany LT18,4815,8218,482017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolní Třešňovec UO27,1818,7618,762014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dolní Třešňovec UO--18,762014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Roudnice HK18,5418,7718,772016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Letohrad - Kunčice BUO--18,802015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Letohrad - Kunčice BUO--18,802015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Holice PA18,6418,8218,822017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nepomuky UO18,8218,9218,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Letohrad - Červená UO17,8018,8218,822017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nepomuky UO--18,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Lanšperk UO--18,942015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lanšperk UO--18,942015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Radíkov PR18,9018,9918,992016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Radíkov PR18,9018,9918,992016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nepomuky UO19,0216,8319,022017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Roudnice HK--19,172015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dlouhá Ves RK18,4019,2119,212016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Třešňovec UO--19,232015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Dolní Třešňovec UO--19,232015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Letohrad - Kunčice BUO18,5319,4419,442017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Touchovice LN19,2219,4619,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Letohrad - Červená UO19,6918,1819,692018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Libuň JC16,6119,7419,742017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bystřec UO--19,892015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bystřec UO--19,892015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Horní Třešňovec AUO--19,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Horní Třešňovec AUO--19,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Katusice MB18,9519,9819,982018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Roudnice HK--20,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Lanšperk UO20,5120,2520,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Lanšperk UO--20,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Roudnice HK20,2528,2720,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bystřec UO--20,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Bystřec UO20,4330,3020,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Libňatov TU20,4618,3120,462016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Libňatov TU20,4618,3120,462016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga