Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Morkovice u hasičské zbrojnice

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2019 - Morkovice - Kdy: 04. 05. 2019 10:15
Kontakt:   Krejčí Pavel Telefon:  Pavel.k.cz@seznam.cz
Začátek rezervace: 20. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Morkovice, Kroměříž Vladislav Sedlařík
2. Polkovice, Přerov Vladislav Sedlařík
3. Morkovice, Kroměříž Vladislav Sedlařík
4. Chropyně, Kroměříž Vladislav Sedlařík
5. Rokytnice, Přerov Daniel Fáber
6. Císařov, Přerov Vladislav Sedlařík
7. Počenice, Kroměříž Vladislav Sedlařík
8. Hrabůvka, Přerov Honza
9. Kokory, Přerov Libor Daňa
10. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
11. Vrchoslavice, Prostějov Radim Janečka
12. Chvalnov, Kroměříž Daniel Šušlík
13. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
14. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
15. Roštění, Kroměříž Michal Tomaník
16. Morkovice, Kroměříž Pavel Krejčí
17. Křenovice, Přerov Tomáš Bálint
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22. Sobíšky, Přerov Jiří Kočař
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Hoštice, Kroměříž Radoslav Gregor


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Morkovice, Kroměříž Vladislav Sedlařík
2. Počenice, Kroměříž Pavel Kunčar
3. Rokytnice, Přerov Daniel Fáber
4. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
5. Kojetín , Přerov Martina Partykova
6. Polkovice, Přerov Barbora Podepřelová
7. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.