Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: noční soutěž 2B Kdy: 03. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Michal Faltýnek Telefon:  775 125 187
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 03. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Loučany OLTomáš Hlavinka
33Cholina OLPatrik Maksant
44Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
55Měrotín OLLukáš Trefil
66Ludéřov OLMilan Husička
77Niva PVTomáš Růžička
88Blatec OLEva Sahligerová
99Radíkov OLDejv Tietze
1010Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
1212Bílovice PVPetr Dokoupil
1313Krasice ženyPVJan Menšík
1414Domamyslice PVTomáš Havlíček
1515Mladeč ženyOLPatrik Horák
1616Kožušany OLMonca Vyhlidalova
1717Vojnice OLLukáš Navrátil
1818Olešnice OLLukáš Hampl
1919Olšany u Prostějova PVPetr Běhal
2020Štíty SUMarek
2121Bílovice ženy BPVDaniela Trombiková
2222Pavlov ženySUJiří Puchýř
2323Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
2424Velký Týnec OLJan Jeřábek
2525Cholina OLSabina Hájíčková
2626Otinoves PVRoman Klech
2727Chválkovice OLOndřej Šafařík
2828Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
2929Kožušany OLPetra Jančova
3030Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
3131Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
3232Velká Bystřice OLRadek Vyhnal
3333Nemile MužiSUFilip Krňávek
3434Lukov ZLJan Drábek
3535Velká Bystřice OLMichal Surma
3636Střelice OLMichal Blumtritt
3737Kosov ženySURadka Navrátilová
3838Droždín OLIveta Pírková
3939Vojnice OLTereza Košůtková
4040Pěnčín PVLenka Kopečná
4141Krasice PVBarča Burešová
4242Dolany OLSimona Hélová
4343Grygov OLAdam Dvorský
4444Určice PVFilip Hricisin
4545Janovice ŽenyBRTomáš Nebes
4646Kosov mužiSUKarolína Burešová
4747Leskovec nad Moravicí BRKateřina Klusáková
4848Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4949Bílovice PVSDH Bílovice
5050Kokory mužiPRMichaela Koldová
5151Nenakonice OLMartina Buršíková
5252Velký Týnec OLPetra
5353Haňovice ženyOLJaroslav Hausknecht
5454Olešnice OLTomáš Hampl
5555Nenakonice OLJaroslav Himr
5656Lesnice SUJan Čada
5757Maršíkov ženySUjan Vaculík
5858Alojzov PVJan Kolář
5959Třeština SULadislav Plechatý
6061Kokory PRLibor Daňa
6163Bělkovice-Lašťany OLDavid
6265Velká Bystřice OLvojtech majer
6367Leskovec nad Moravicí BRJohana Fingerová
6469Troubelice mužiOLMiroslav Klíč
6572Janovice BRpetr boxan
6674Haňovice OLMafka Sobotová
6775Suchonice OLMartin Hluší
6876Bělkovice-Lašťany OLMiroslava
6977Střelice OLMartin Gazárek
7078Kožušany OLKateřina Konůpková
7179Pustiměř MužiVYMichal Vrba
7280Troubelice ŽenyOLKateřina Hejlová
7389Andělská Hora BRRadim Hanulík
7493Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.