Náměšť na Hané 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Náměšť na Hané
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 03. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Michal Faltýnek
Telefon:  775 125 187

Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 03. 08. 2019 12:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Náměšť-na-Hané-337445329683667/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál u Koupaliště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-namest-na-hane-10305.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
22Loučany OLTomáš Hlavinka
33Cholina OLPatrik Maksant
44Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
55Měrotín OLLukáš Trefil
66Ludéřov OLMilan Husička
77Niva PVTomáš Růžička
88Blatec OLEva Sahligerová
99Radíkov OLDejv Tietze
1010Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
1212Bílovice PVPetr Dokoupil
1313Krasice ženyPVJan Menšík
1414Domamyslice PVTomáš Havlíček
1515Mladeč ženyOLPatrik Horák
1616Kožušany OLMonca Vyhlidalova
1717Vojnice OLLukáš Navrátil
1818Olešnice OLLukáš Hampl
1919Olšany u Prostějova PVPetr Běhal
2020Štíty SUMarek
2121Bílovice ženy BPVDaniela Trombiková
2222Pavlov ženySUJiří Puchýř
2323Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
2424Velký Týnec OLJan Jeřábek
2525Cholina OLSabina Hájíčková
2626Otinoves PVRoman Klech
2727Chválkovice OLOndřej Šafařík
2828Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
2929Kožušany OLPetra Jančova
3030Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
3131Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
3232Velká Bystřice OLRadek Vyhnal
3333Nemile MužiSUFilip Krňávek
3434Lukov ZLJan Drábek
3535Velká Bystřice OLMichal Surma
3636Střelice OLMichal Blumtritt
3737Kosov ženySURadka Navrátilová
3838Droždín OLIveta Pírková
3939Vojnice OLTereza Košůtková
4040Pěnčín PVLenka Kopečná
4141Krasice PVBarča Burešová
4242Dolany OLSimona Hélová
4343Grygov OLAdam Dvorský
4444Určice PVFilip Hricisin
4545Janovice ŽenyBRTomáš Nebes
4646Kosov mužiSUKarolína Burešová
4747Leskovec nad Moravicí BRKateřina Klusáková
4848Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4949Bílovice PVSDH Bílovice
5050Kokory mužiPRMichaela Koldová
5151Nenakonice OLMartina Buršíková
5252Velký Týnec OLPetra
5353Haňovice ženyOLJaroslav Hausknecht
5454Olešnice OLTomáš Hampl
5555Nenakonice OLJaroslav Himr
5656Lesnice SUJan Čada
5757Maršíkov ženySUjan Vaculík
5858Alojzov PVJan Kolář
5959Třeština SULadislav Plechatý
6061Kokory PRLibor Daňa
6163Bělkovice-Lašťany OLDavid
6265Velká Bystřice OLvojtech majer
6367Leskovec nad Moravicí BRJohana Fingerová
6469Troubelice mužiOLMiroslav Klíč
6572Janovice BRpetr boxan
6674Haňovice OLMafka Sobotová
6775Suchonice OLMartin Hluší
6876Bělkovice-Lašťany OLMiroslava
6977Střelice OLMartin Gazárek
7078Kožušany OLKateřina Konůpková
7179Pustiměř MužiVYMichal Vrba
7280Troubelice ŽenyOLKateřina Hejlová
7389Andělská Hora BRRadim Hanulík
7493Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Měrotín OL15,1615,1915,192017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL15,0815,2415,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL14,9115,2615,262019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,2814,3715,282018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Břevenec OL15,3215,4415,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Náměšť na Hané OL15,4615,3815,462018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,4615,4915,492019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Měrotín OL15,5714,8015,572018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čelechovice na Hané PV15,6215,3415,622018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,6814,6515,682019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ludéřov OL15,8215,1315,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Cholina OL15,6915,9015,902018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkovice OL15,6615,9115,912017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR15,8816,0916,092019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ráječek SU16,2214,9016,222018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL15,3416,2416,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice PV16,3715,7816,372018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolany OL16,4016,1416,402019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střelice OL16,4016,0116,402017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,9316,4116,412017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy pod Kosířem PV15,5416,4116,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU16,1016,5216,522019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pavlov-výběr SU16,2116,6016,602019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nemile SU16,0716,6116,612019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Náměšť na Hané OL15,9316,7716,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Císařov PR15,3416,8816,882018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Střelice OL15,7817,0017,002019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkovice OL17,0715,9317,072018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Náměšť na Hané OL17,1616,3817,162019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL16,8917,2517,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Otinoves PV17,5616,3317,562019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Střížov OL17,5816,0617,582017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožušany OL17,6117,1417,612019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Šumvald OL17,9117,7417,912017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Střížov OL18,1015,8018,102018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Domamyslice DvojkaPV18,1315,6418,132017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Tršice OL18,2217,6518,222017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlubočky OL18,2515,8618,252017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kožušany OL18,5915,5618,592018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pavlov-výběr SU17,2518,6918,692017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Podolí PR19,0718,7219,072017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radíkov OL18,3519,1319,132019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Grygov OL18,7319,2519,252019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Olšany u Prostějova PV19,4018,0319,402019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kokory PR19,9118,3019,912019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velký Týnec OL18,7519,9219,922019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice PV18,4920,2020,202017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čechy pod Kosířem PV20,2519,3020,252018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Náměšť na Hané 2OL20,4619,8620,462018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Cholina OL16,0320,7320,732017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dolany BOL18,8820,8920,892017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolany OL21,7616,9921,762018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Olešnice XOL21,7421,9421,942018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Čechy pod Kosířem PV22,1322,0822,132017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Břidličná BR22,1621,8622,162017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pavlov-výběr SU22,6815,1722,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Chválkovice OL22,9416,5122,942019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lošov OL22,4023,3223,322017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Domamyslice DvojkaPV23,6321,0323,632019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Grygov OL20,7223,6823,682018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Ludéřov OL14,7025,1825,182018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Suchonice OL25,8923,3125,892019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Leskovec nad Moravicí BR27,5127,1927,512019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Olšany u Prostějova PV28,3628,5728,572018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vojnice OL30,2929,3130,292019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Třeština SU30,9828,5630,982018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bohuňovice OL32,0030,9632,002017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Svésedlice OL30,3932,0532,052017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dubčany OL31,9932,3132,312018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nenakonice OL32,4232,1032,422017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Grygov OL19,7833,1633,162017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Domamyslice DvojkaPV16,9236,1236,122018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nenakonice OL36,9428,7036,942018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Podolí PR37,3736,4737,372018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Velká Bystřice OL42,5438,9642,542019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dub nad Moravou OL50,9152,1352,132017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Vojnice OL52,5754,0654,062018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Niva PV16,1815,87NP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kosov SU17,9616,18NP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Čelechovice na Hané PV22,70NPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Troubelice OLNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Velký Týnec OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Břidličná BRNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nemile SUNP16,16NP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Krasice PV17,85NPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Laškov PVNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dub nad Moravou OL25,1924,70NP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Cholina OL22,0116,40NP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nenakonice OL17,28NPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Troubelice OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Štíty SUNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Niva PVNPNPNP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Určice PVNP18,83NP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Droždín OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Štíty SU17,3717,68NP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Olešnice OL19,4915,96NP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Lošov OLNP17,87NP2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Drahanovice OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL18,4317,3118,432019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV17,8118,7218,722017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Maršíkov SU18,8318,8518,852018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice PV19,0218,7319,022017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL19,0218,2719,022018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Cholina OL18,7219,2119,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Cholina OL18,8319,2419,242019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,3419,3119,342018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bílovice BPV19,4118,8819,412019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kosov SU19,4219,0619,422019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín PV19,6119,4719,612018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Týnec OL19,3219,7019,702018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Maršíkov SU19,7919,5519,792019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Droždín ChvádrožOL19,6019,8419,842019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nové Dvory OL19,8719,0619,872018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice BPV19,3119,8919,892018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velký Týnec OL19,9019,7719,902019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Náměšť na Hané OL19,7620,0920,092017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Břevenec OL20,3719,6820,372017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Blatec OL20,4519,2220,452019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice OL20,6518,4720,652018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL20,6120,8620,862018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Svésedlice OL19,8721,0721,072017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nenakonice OL21,1121,3121,312017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov SU21,9219,0621,922019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Náměšť na Hané OL22,0118,7122,012019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chválkovice OL20,4522,1022,102017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Grygov OL22,2721,2422,272017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Haňovice OL19,8422,3022,302019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Blatec OL22,7221,1422,722018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lesnice SU22,6022,7822,782018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Troubelice OL22,9022,6622,902019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Velký Týnec OL19,5423,2823,282017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL19,9723,3623,362018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Medlov OL21,0024,7724,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kožušany OL20,6025,8025,802017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vojnice OL26,8025,5426,802018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dub nad Moravou OL27,5526,8927,552019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kožušany OL24,4527,9327,932019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Haňovice OL19,9129,0829,082018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bohuňovice OL30,2627,9530,262017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL30,2330,3830,382017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Trusovice OL30,7723,9830,772017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nenakonice OL31,0331,3531,352018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nové Dvory OL35,8534,1635,852017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chválkovice OL35,9636,0136,012019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Vojnice OL36,8136,6036,812019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Mladeč OL38,7738,8438,842019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krasice PV40,9441,1741,172019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Olešnice OLNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Čechy pod Kosířem PVNP24,13NP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Laškov PVNPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy pod Kosířem PV18,35NPNP2019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Loučany OL23,4221,71NP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nemile SU22,5622,06DSQ2018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/06 Náměšť na Hané, koupaliště, 1. Noční soutěž SDH Náměšť na Hané na koupališti
-
2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže