Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár hejtmana Olomouckého kraje Kdy: 06. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Tomáš Vlach Telefon:  777 838 652
Začátek rezervace: 22. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 06. 07. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Novosedly STHonza Adamec
23Vřesovice HOHonza Adamec
34Hrabůvka PRHonza Adamec
45Loučany OLHonza Adamec
56Trnava TRHonza Adamec
67Prchalov NJHonza Adamec
78Dubenec TUHonza Adamec
89Velké Hoštice OPHonza Adamec
910Pasohlávky BVHonza Adamec
1011Petrovice TRHonza Adamec
1112Stará Říše JIHonza Adamec
1213Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1314Lavičky ZRHonza Adamec
1415Pšánky HKHonza Adamec
1516Plumlov PVHonza Adamec
1617Mladoňovice TRHonza Adamec
1718Olešná HBHonza Adamec
1819Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1920Nevcehle JIHonza Adamec
2021Zahorčice STHonza Adamec
2122Bašnice JCHonza Adamec
2223Moravany PAHonza Adamec
2324Krotějov SportTAHonza Adamec
2425Čikov TRHonza Adamec
2526Obrubce MBHonza Adamec
2627Letohrad JeleniUOHonza Adamec
2728Tatobity SMHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. KšelyKO
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bechov, hasičské hřištěMB
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. Čeperka, sportovní areálPA
25. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
25. 05. ZáchlumíUO
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Stražisko - koupalištěPV
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
25. 05. TřebeloviceTR
26. 05. RadíkovPR
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.