Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár hejtmana Olomouckého kraje Kdy: 06. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach Telefon:  777 838 652
Začátek rezervace: 22. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 06. 07. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLTomáš Hampl
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Hlinsko PRPetr Šromota
3030Kynice HBTomáš Francl
3131Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
3232Soběsuky BPVKamila Krychtálková
3333Dětkovice VYMichal Hrabánek
3434Vrchoslavice PVRadim Janečka
3535Zahnašovice KMVeronika Květoňová
3636Soběsuky PVRichard Soldan
3737Hrabišín SURoman Jírů
3838Křenovice PRMarek Zavřel
3939Dětkovice PVLadislav Kořínek
4040Domamyslice PVJan Havlíček
4141Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4242Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
4343Dneboh MBDavid Velát
4444Dolní Libina SUAdéla Blažková
4545Měrotín OLSDH Měrotin
4646Plinkout OLivo šnejdar
4747Bílý Potok JEJiří Urban
4848Dolany OLPetr Holoubek
4949Jasenice VSLukáš Komender
5050Ludéřov OLLukáš Navrátil
5152Mysločovice ZLSDH Mysločovice
5254Břevenec OLLukáš Kyselý
5355Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
5456Mladcová ZLOndra Struška
5557Špičky PRŠtěpán Šindler
5658Babice VSPetr Korábečný
5759Otinoves PVJan Kolář
5860Myslechovice OLMilan Gallo
5962Vojnice OLTomáš Navrátil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nepomuky UOKateřina Krudencová
88Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
99Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1010Dětkovice VYMichal Hrabánek
1111Nevcehle JISabina Maštalířová
1212Malé Hoštice OPKlára Konečná
1313Renmotor Jinolice RenmotorJCMiroslav Štěpánek
1414Pěnčín PVLukáš Navrátil
1515Loučany OLDagmar Bartoňková
1616Olešnice OLDagmar Bartoňková
1717Dětkovice PVLadislav Kořínek
1818Nedvězí SYAdéla Černíková
1919Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2020Droždín OLBernard ŠAFAŘÍK
2121Haňovice OLMafka Sobotová
2222Dolní Libina SUAdéla Blažková
2323Zahnašovice KMPetr Miklík
2424Vojnice OLAdriana Šulcová
2525Krasice PVKarolína Burešová
2626Soběsuky APVKamila Krychtálková
2728Budišov TRŽaneta Slabá
2829Hlubočky OLPavla Jahnová
2930Soběsuky BPVKamila Krychtálková
3031Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.