Plumlov 2019 - Pohár hejtmana Olomouckého kraje

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach
Telefon:  777 838 652

Začátek rezervace: 22. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 06. 07. 2019 10:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

6. kolo Extraligy Hasičské vzájemné pojišťovny v PÚ

5. kolo Velké ceny Prostějovska v PÚ


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-9990.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLTomáš Hampl
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Hlinsko PRPetr Šromota
3030Kynice HBTomáš Francl
3131Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
3232Soběsuky BPVKamila Krychtálková
3333Dětkovice VYMichal Hrabánek
3434Vrchoslavice PVRadim Janečka
3535Zahnašovice KMVeronika Květoňová
3636Soběsuky PVRichard Soldan
3737Hrabišín SURoman Jírů
3838Křenovice PRMarek Zavřel
3939Dětkovice PVLadislav Kořínek
4040Domamyslice PVJan Havlíček
4141Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4242Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
4343Dneboh MBDavid Velát
4444Dolní Libina SUAdéla Blažková
4545Měrotín OLSDH Měrotin
4646Plinkout OLivo šnejdar
4747Bílý Potok JEJiří Urban
4848Dolany OLPetr Holoubek
4949Jasenice VSLukáš Komender
5050Ludéřov OLLukáš Navrátil
5152Mysločovice ZLSDH Mysločovice
5254Břevenec OLLukáš Kyselý
5355Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
5456Mladcová ZLOndra Struška
5557Špičky PRŠtěpán Šindler
5658Babice VSPetr Korábečný
5759Otinoves PVJan Kolář
5860Myslechovice OLMilan Gallo
5962Vojnice OLTomáš Navrátil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nepomuky UOKateřina Krudencová
88Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
99Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1010Dětkovice VYMichal Hrabánek
1111Nevcehle JISabina Maštalířová
1212Malé Hoštice OPKlára Konečná
1313Renmotor Jinolice RenmotorJCMiroslav Štěpánek
1414Pěnčín PVLukáš Navrátil
1515Loučany OLDagmar Bartoňková
1616Olešnice OLDagmar Bartoňková
1717Dětkovice PVLadislav Kořínek
1818Nedvězí SYAdéla Černíková
1919Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2020Droždín OLBernard ŠAFAŘÍK
2121Haňovice OLMafka Sobotová
2222Dolní Libina SUAdéla Blažková
2323Zahnašovice KMPetr Miklík
2424Vojnice OLAdriana Šulcová
2525Krasice PVKarolína Burešová
2626Soběsuky APVKamila Krychtálková
2728Budišov TRŽaneta Slabá
2829Hlubočky OLPavla Jahnová
2930Soběsuky BPVKamila Krychtálková
3031Náměšť na Hané OLTereza Žáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,6515,7715,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI15,4715,8515,852019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krotějov SportTA16,1315,9216,132019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabůvka PR16,1915,7716,192019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR16,2315,8616,232019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevcehle JI16,2616,2616,262009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zahorčice ST16,2916,1916,292019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Prchalov NJ16,3216,3216,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO16,3216,3116,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,3216,3516,352019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pasohlávky BO16,4216,3916,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Babice VS16,3316,4616,462016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,1016,4716,472019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Trnava TR16,5016,0116,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lestkov SM16,5316,4616,532009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lhenice TP16,5516,2116,552008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velké Hoštice OP15,8516,5816,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Prchalov NJ16,6016,1716,602016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mladoňovice TR16,6115,9216,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lavičky ZR16,4516,6416,642019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Obrubce MB15,9916,6616,662019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Babice VS16,6716,3116,672017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lavičky ZR16,2916,6916,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Olešnice OL16,7216,5616,722019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Olešnice OL16,7216,5616,722019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Úherce PS16,6716,7416,742009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7616,5816,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Žernovník BK16,7716,6916,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bašnice JC16,4316,7916,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Starý Lískovec Sport BM16,2916,8016,802016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Čechtín TR16,8316,5816,832008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice CUO16,5216,8316,832016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Vrbětice ZL16,6216,8716,872008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Plumlov PV16,8916,4016,892008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Stará Říše JI16,9016,2616,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Únětice 1911 PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Únětice 1911 PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Prchalov NJ16,9016,7016,902014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Sychotín BK16,8816,9116,912014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mladoňovice TR16,9216,1716,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mladoňovice TR16,9216,1716,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Stará Říše JI16,9215,9416,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Petrovice TR16,9616,9216,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Velké Hoštice OP16,8916,9616,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Špičky PR16,9816,4216,982019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Sedlatice JI16,0616,9916,992017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Libuň JC16,7616,9916,992014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dubenec TU16,3817,0017,002019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Petrovice BTR16,8417,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Litava BO16,6817,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lhotky Sport ZR16,5017,0217,022016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Plumlov PV16,8117,0317,032009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Velké Hoštice OP16,6517,0317,032014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Benetice TR17,0516,9417,052009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kámen HB17,0816,8617,082009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Olšovec PR17,0816,7917,082014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Líchovy PB16,5017,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Letohrad - Orlice UO17,0916,5417,092016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Ludéřov OL16,8217,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Plumlov PV16,8817,1117,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Plumlov PV16,8817,1117,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Renmotor Jinolice JC17,1216,8717,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Renmotor Jinolice JC17,1216,8717,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Špičky PR16,8717,1217,122014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bohdalín PE16,9617,1517,152017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Úherce PS16,5917,1617,162006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Hrabišín SU16,8317,1617,162019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Břevenec OL17,0717,1617,162019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Obrubce MB16,9017,1717,172017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Olešná HB17,1716,5717,172016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Domamyslice PV17,1817,1617,182016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Domamyslice PV17,1817,1617,182016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Letohrad - Kunčice BUO16,8017,1917,192014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Olešná HB16,9417,2017,202017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Krasonice JI16,9517,2117,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Luboměř NJ16,9417,2117,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Zahnašovice KM16,6817,2217,222017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kynice HB16,8317,2417,242019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga