Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice Kdy: 07. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Jiří Buzinis Telefon:  776 043 814
Začátek rezervace: 03. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 06. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Provodovice PRJiři Buzinis
22Ratiboř VSLibor Vítek
33Hrabůvka PRHonza
44Stachovice NJLucie Polášková
55Radkova Lhota mužiPRJiři Buzinis
66Milotice nad Bečvou Ženy PRPetr Korábečný
77Prchalov A mužiNJJiři Buzinis
88Žakovce KKJiři Buzinis
99Podhradní Lhota KMJiři Buzinis
1010Radkova Lhota ženyPRJiři Buzinis
1111Olšovec ženyPRFilip Staněk
1212Hostašovice ŽenyNJJan Duda
1313Prchalov B mužiNJJiři Buzinis
1414Loučka ŽenyVSLibor Vítek
1515Opatovice MuziPRDavid Roman
1616Sobíšky PRJiří Kočař
1717Kokory PRLibor Daňa
1818Střítež nad Ludinou ŽenyPRAneta Klumparová
1919Velká Lhota VSMatěj Blažek
2020Opatovice Ženy PRDavid Roman
2121Loukov ŽenyKMmarta
2222Přílepy MužiKMBronislav Kutra
2323Podolí MužiVSAleš
2424Spálov ŽenyNJVladimír Šíma
2525Velká (Hranice III) mužiPRJiři Buzinis
2626Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
2727Lukov ZLJan
2828Jasenice VSLukáš Komender
2929Hustopeče nad Bečvou PRLukáš Komender
3030Loučka Ženy VSVeronika Sedlářová
3131Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
3232Býškovice PRjarka kulickova
3333Záhlinice KMjakub frgal
3434Leskovec MužiVSLukáš Smolík
3535Zborovice MužiKMTibor Krist
3636Hoštice DřevohosticeKMJan Obšnajdr
3737Dřevohostice MužiPRJan Obšnajdr
3838Choryně ženyVSJiři Buzinis
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.