Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Radíkov CUP Kdy: 17. 05. 2015 09:30
Kontakt:   Hynčica Vlastimil Telefon:  776133607
Začátek rezervace: 06. 05. 2015 09:30 Konec rezervace: 17. 05. 2015 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlinsko PRPetr Šromota
22Bohuslávky PRPetr Stískal
33Luboměř NJAdam Melichar
44Rychlov KMRoman Hynčica
55Zahnašovice KMRoman Hynčica
66Mistřice UHRoman Hynčica
77Pravčice KMJiří Možíš
88Mladcová ZLLukáš Struška
99Litenčice KMmirrao
1010Hranice ValšovicePRTereza Kašpárková
1111Kunovice VSJakub Těšický
1212Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
1313Ludslavice KMPavel Lužík
1414Špičky PRpavel bohac
1515Provodovice PROndřej Kopečný
1616Vrbětice ZLFrantišek Měřička
1717Rymice KMRadim Svěchota
1818Roštění KMTomáš Hráček
1920Sobíšky PRJiří Kočař
2021Lavičky ZRRoman Hynčica
2123Vysoká PRJan Zajíc
2224Hrabůvka PRVlastimil Hynčica
2325Hranice PRRoman Hynčica

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Špičky PRVerča Biskupová
23Rychlov KMRoman Hynčica
34Zahnašovice KMRoman Hynčica
45Loukov KMTereza Kašpárková
56Drahotuše (Hranice IV) PRMonika Koutná
67Radíkov PRRoman Hynčica
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.