Hřiště v Trusovicích u KD 2019 - Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B

Liga: -
Místo: Bohuňovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 10. 08. 2019 20:00
Kontakt:   Cenkl Jakub
Telefon:  +420778460064

Začátek rezervace: 01. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 10. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 08. 2019 00:00
Zadal: Tomáš Hradil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdhtrusovice.estranky.cz

Poznámka pořadatele

Noční hasičská soutěž mužů a žen na 2B

Místo konání hřiště SDH Trusovice u kulturního domu v Bohuňovicích.

Soutěží se v požárním útoku a poté v doplňkové soutěži O nejrychlejší nalivačku.

Pravidla dle „Směrnice hasičských sportovních soutěží pro M, Ž“ + místní úprava, vlastní OZ, B 65, C 42, PÚ bez přetlakového ventilu, sací koš musí být našroubován před ponořením do vody, po skončení PÚ musí být celé sací vedení sešroubováno. Osvětlena bude základna, trať, terče i KÁĎ. Nad 15 družstev 1 pokus, disciplíny hodnoceny zvlášť.

Příjezd družstev do 20:00 

Zahájení 20:30

Ceny: 1. – 3. místo poháry + finanční hotovost, dále dárkové balíčky dle možností pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bohunovice-10748.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Trusovice OLTomáš Hradil
22Bělkovice-Lašťany MužiOLMiloslava Stanislavová
33Tršice OLTomáš Hradil
44Svésedlice OLSDH Svésedlice
55Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
66Blatec OLEva Sahligerová
77Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
88Bělkovice-Lašťany ŽenyOLMiloslava Stanislavová
99Svésedlice Ženy OLSDH Svésedlice
1011Grygov OLAdam Dvorský
1112Lošov OLJiří
1213Mladeč ženyOLNikola Tylová
1314Vojnice Muži OLFilip Hricisin
1416Dolany OLPetr Holoubek
1517Těšetice RatašiceOLTomáš Pospíšil
1618Mladeč OLMartin Kristek
1719Velká Bystřice OLMichal Surma
1820Kokory PRMichal Pokorný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Janovice BR14,9014,8614,902017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Svésedlice OL14,6515,1915,192016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sobíšky PR15,3514,6815,352018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL14,8515,3815,382018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sobíšky PR15,3615,3915,392017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,5415,1415,542016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chválkovice OL15,6815,3215,682017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ratiboř VS16,2016,0216,202017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Domamyslice PV14,8716,2916,292017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tršice OL15,2817,0817,082016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Droždín OL17,1116,7317,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lošov OL17,1917,2217,222019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tršice OL16,1917,2217,222019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Odrlice OL16,2117,5517,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohuňovice OL16,4017,6517,652017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolany OL16,9317,6717,672018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svésedlice OL16,9017,9017,902019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlubočky OL16,0117,9617,962016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chválkovice OL18,1116,9118,112019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Svésedlice OL18,3417,2218,342018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Trusovice OL18,4618,4018,462019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Trusovice VeterániOL19,0218,9119,022017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lošov OL18,0719,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Svésedlice OL18,4819,1419,142017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bělkovice-Lašťany OL18,4219,2519,252019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Medlov OL21,0119,9121,012017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Grygov OL20,4121,2321,232016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Újezd OL22,0919,0022,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Štěpánov OL22,1621,6222,162016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bělkovice-Lašťany OL22,3821,6322,382016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Trusovice OL23,2424,0024,002016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velká Bystřice OL16,8425,6625,662019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kokory PR25,9825,8725,982019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolany OL26,2624,9726,262019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Trusovice OL24,3026,3726,372018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bohuňovice OL18,8927,7327,732016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kožušany OL30,8230,9930,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Majetín OL22,9731,2631,262017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Štěpánov OL31,9630,1431,962017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Grygov OL34,3420,7234,342019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Štěpánov OL21,4235,0435,042018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dubčany OL36,0736,1636,162018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Staměřice PR42,0242,4242,422017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mladeč OL25,6042,6142,612019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  * Rataje-41,5245,7445,742016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Majetín OL48,7745,6748,772018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lošov OL52,9136,3052,912018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Staměřice PR21,8821,86NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vojnice OLNPNPNP2019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Štarnov OL--NP2016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kožušany OLNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Těšetice OLNPNPNP2019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dolany OL--NP2016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Šumvald OLNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pavlov-výběr SUDSQDSQDSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Řídeč OL29,9831,05DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Tršice OLDSQ19,61DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Blatec OL19,8319,6519,832019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlubočky OL19,4519,9619,962016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Blatec OL20,2320,4220,422017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bělkovice-Lašťany OL20,4120,8420,842016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svésedlice OL21,0119,2221,012018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kožušany OL20,3821,6821,682016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chválkovice OL20,4122,0522,052019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Trusovice OL22,8221,3722,822016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL20,8723,3023,302019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bělkovice-Lašťany OL23,5422,9123,542017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štěpánov OL23,6824,0424,042016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Trusovice OL24,2219,5924,222017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladeč OL25,1423,4125,142019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štěpánov OL25,4124,5525,412017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohuňovice OL24,0725,4725,472017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bohuňovice OL26,2426,8526,852016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svésedlice OL27,5329,7929,792016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Trusovice OL33,1529,7533,152018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Majetín OL34,3334,9434,942018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štěpánov OL34,9933,8134,992018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bělkovice-Lašťany OL34,1735,5035,502018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chválkovice ChvádrožOL35,7524,6635,752016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bělkovice-Lašťany OL21,9837,5337,532019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Svésedlice OL40,1338,8140,132017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Tršice OL40,2339,7440,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mladeč OL50,5519,3750,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Újezd OL24,6627,47DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Majetín OLDSQ27,38DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 Trusovice, hřiště, Noční soutěž, Muži i Ženy 2B
-
2014/08/23 hřiště v Trusovicích, Noční soutěž M,Ž 2B, PÚ, nalívačka
-
2015/08/22 Bohuňovice, hřiště Trusovice, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2016/08/20 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2017/09/02 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2018/07/06 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2019/08/10 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/14 Pozděchov, 45. Ročník O Pohár přátelství
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž - zrušeno!!!
-
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga