Brodeslavy 2018 - O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Brodeslavy
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 21. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Polívka Aleš
Telefon:  604176523

Začátek rezervace: 08. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 20. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  08. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 21. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brodeslavy-9148.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
22Nevřeň #pětdevětPSJícháč
33Poděvousy DOJan Vávra
44Bohdalín PEHonza Adamec
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Krasonice JILukáš Pivonka
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Šipoun PTJaroslav Petrlík
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Olešná HBHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1717Únětice PJHonza Adamec
1818Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1919Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2020Mladoňovice TRHonza Adamec
2121Bašnice JCHonza Adamec
2222Nevcehle JIHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Krotějov  SportTAHonza Adamec
2626Zahorčice STHonza Adamec
2727Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
2828Pšánky HKHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3030Únětice "B"PJPetr Skala
3131* Oudroby-Honza Adamec
3232Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Libuň JCHonza Adamec
33Sloup PZHonza Adamec
44Dvorce TAHonza Adamec
55Olešná HBHonza Adamec
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
88Skrochovice OPMišelka Volná
99Nepomuky UOKateřina Krudencová
1010Chotíkov PSMonča
1111Malé Hoštice OPHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Libuň JC16,9317,0017,002018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malé Hoštice OP17,0816,6617,082018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chválenice PJ17,3517,3517,352016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB17,6717,5117,672018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice PJ17,6717,2617,672017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nepomuky UO16,7117,6817,682018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Skrochovice OP17,7616,3317,762018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únětice PJ17,8617,7917,862016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotíkov PS17,6717,9917,992016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Únětice PJ17,9418,0118,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hradec PJ18,1318,1918,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štichovice PS17,8618,2018,202017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválenice PJ16,9218,3018,302014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Lukavice PJ18,1118,3818,382016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA18,3818,1918,382018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bučí PS18,2718,4118,412017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Štěnovický Borek PJ18,4118,4318,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hradec PJ17,9218,4418,442016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Úněšov PS17,7918,4618,462016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Poděvousy DO18,4618,0718,462015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Štichovice PS18,4718,0118,472016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dvorce TA18,5417,0118,542018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dehtín KT18,5817,3718,582016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sloup PZ17,9118,5818,582018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chválenice PJ18,7817,8818,782015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Úněšov PS18,0918,8318,832015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štěnovický Borek PJ18,6118,8518,852016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Štichovice PS18,8518,7018,852015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Útušice PJ18,5619,1919,192016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mrtník PS19,2318,6819,232015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Mrtník PS19,5218,4219,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Horní Lukavice PJ19,5318,3419,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poděvousy DevilsDO19,6718,4019,672014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bučí PS19,8019,7519,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mrtník PS19,2619,8719,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chotíkov PS20,1218,7020,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Poděvousy AngelsDO20,3519,3720,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chotíkov PS20,4820,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dehtín KT20,7919,3220,792015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bučí PS20,9920,7520,992016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlumčany PJ21,0820,9321,082014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dehtín KT21,2119,7221,212014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Poděvousy DO21,4821,4821,482016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bučí PS21,9521,0421,952015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Horní Lukavice PJ21,2622,4322,432015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Poděvousy DO22,4819,8722,482017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dehtín KT19,5223,2823,282017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Štichovice PS23,7224,0924,092014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Štěnovický Borek PJ24,4324,3924,432015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rybnice PS26,6222,3626,622015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Únětice PJ27,4719,6127,472014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chotíkov PS27,6528,5528,552015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Útušice PJ29,8625,6829,862015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Obora PS30,6230,3530,622014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Rybnice CácorkyPS31,0531,1131,112014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kozojedy PS30,3131,3231,322014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lužná RA18,6934,2934,292015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hostivice PZ41,0334,5341,032015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Brodeslavy PS47,4822,5947,482014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Úněšov PSNP20,22NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Obora PSNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hostivice PZ32,8935,65NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kozojedy PS47,8227,54NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chotíkov PSNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Stará Říše JINPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/21 Brodeslavy, O pohár - SDH Brodeslavy
ZČHL
2014/07/05 Brodeslavy, O Pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2015/07/05 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2016/07/02 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga