Brodeslavy 2018 - O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Brodeslavy
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 21. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Polívka Aleš
Telefon:  604176523

Začátek rezervace: 08. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 20. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  08. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 21. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brodeslavy-9148.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Poděvousy DOJan Vávra
44Krasonice JILukáš Pivonka
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Šipoun PTJaroslav Petrlík
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Nevřeň #pětdevětPSJícháč
3434Bezdědovice STJosef Motyka
3535Krasonice JILukáš Pivonka
3636Útušice PJZdeněk Dědek
3737Únětice "B"PJPetr Skala
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mrtník PSHonza Adamec
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Skrochovice OPMišelka Volná
1010Nepomuky UOKateřina Krudencová
1111Únětice PJPetr Skala
1212Chotíkov PSMonča


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dehtín KT16,7416,3316,742017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice PJ16,8616,4816,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kalenice ST16,8317,1817,182017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice PJ17,2316,9417,232014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Novosedly ST17,2716,7317,272017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,3617,1217,362015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Lukavice PJ17,3916,8217,392017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrást DraciPB17,4517,0517,452014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kalenice ST17,1917,5617,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Kamenice DO17,3517,5617,562017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žebnice PS17,6017,2217,602016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Poděvousy DO17,6117,5317,612017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chrást PB17,6417,1317,642017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO17,6617,4617,662015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vřeskovice KT17,1917,6617,662014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Lukavice PJ17,7017,0917,702016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevřeň PS17,7117,5917,712017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zahorčice ST17,4517,7517,752015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Horní Kamenice DO17,8017,8617,862014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bolkov PJ17,7117,9017,902016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Útušice PJ17,9217,4617,922017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chrást PB17,9517,0417,952016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chotíkov PS18,0217,8918,022017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kalenice ST17,9818,0518,052015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Štichovice PS18,1017,8318,102015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Štichovice PS17,7018,1018,102017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Horní Kamenice DO18,1117,6118,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Úherce PS18,3218,2518,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vřeskovice KT18,0818,3218,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Štěnovický Borek PJ18,1818,3718,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Žebnice PS18,4017,6318,402015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bolkov PJ17,7118,4918,492015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vřeskovice KT18,2518,5218,522015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Poděvousy DO18,6017,6918,602014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Úněšov PS17,8518,7218,722017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Obora PS18,6218,7418,742015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mokrouše PJ17,8918,7618,762014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štichovice PS18,8818,1618,882014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Robčice PJ18,8218,8918,892015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Štichovice PS18,8418,9518,952016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Seč PJ18,9018,9618,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Únětice PJ19,1818,3719,182015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mokrouše PJ19,2217,5919,222016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bolkov PJ18,7119,2819,282017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Želčany PJ18,6219,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Robčice PJ19,3618,8119,362014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Obora PS17,8319,3719,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dolní Hradiště PS18,0619,5019,502014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chotíkov PS18,8919,5619,562015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zálesí PJ18,9819,8719,872016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Poděvousy DO19,6419,8819,882015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chotíkov PS19,6119,8819,882016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Štěnovický Borek PJ19,9219,1619,922017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Příšov PS18,1320,3520,352017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dehtín KT20,4019,6520,402016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nevřeň PS18,9020,8420,842015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Robčice PJ20,9218,6820,922017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Útušice PJ21,6619,3621,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Štěnovický Borek PJ21,8321,6221,832015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hostivice PZ22,4522,4222,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nevřeň PS22,1822,7522,752014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Brodeslavy PS22,9518,0722,952016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bolkov PJ19,2223,2123,212014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chrást DraciPB19,3624,3324,332015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nevřeň PS24,6518,0524,652016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hostivice PZ23,4224,6824,682016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Úněšov PS24,8120,2124,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Robčice PJ18,0725,1025,102016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Zálesí PJ18,8325,1625,162014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Božkov PM21,9125,5325,532014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dehtín KT26,5125,1226,512015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Liblín RO27,8727,6827,872015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hostivice PZ21,2834,2834,282017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Kozojedy PS37,6739,0139,012014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Krašovice PS39,2237,3739,222014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mokrouše PJ17,45NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Hostivice PZNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Břízsko PSNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Božkov PMNP21,23NP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Hadačka PSNP36,09NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Horní Lukavice PJNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Řemešín PSNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dehtín KTNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Žákava PJNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chotíkov PSNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Obora PSNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Úherce PSNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Hubenov BPSNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Brodeslavy PS20,02NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Mokrouše PJ17,5618,08NP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Dolní Hradiště PSNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Poděvousy DONP19,11NP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Úherce PSNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Úherce PSNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Lednice PS159,16157,86NP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Řemešín PS33,61NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Lednice PS73,91NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Útušice PJNPNPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Brodeslavy PSNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/21 Brodeslavy, O pohár - SDH Brodeslavy
ZČHL
2014/07/05 Brodeslavy, O Pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2015/07/05 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2016/07/02 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga