Budíkovice 2021 - Hasičské závody MH v požárním útoku

Liga: -
Místo: Budíkovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 09. 2021 09:00
Kontakt:   František Peštál
Telefon:  603814302

Začátek rezervace: 23. 08. 2021 09:00
Konec rezervace: 03. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  04. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2021 00:00
Zadal: František Peštál

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://hasici-budikovice.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

SDH Budíkovice vás srdečně zve na soutěž v požárním útoku mladých hasičů, která je zařazena do podzimní části Ligy mladých hasičů okresu Třebíč 2021.
 
Soutěž se koná v sobotu 4.9.2021 na hasičském hřišti u koupaliště v Budíkovicích.
 
Příjezd a prezentace 8:30-8:50
Začátek 9:00.
 
Kategorie mladší a starší žáci
 
Požární útok dle Směrnic hry PLAMEN, přetlakový ventil jednotný zajistí pořadatel soutěže, nářadí k provedení útoku vlastní, nářadí musí odpovídat Směrnicím hry PLAMEN
 
Přihlášku na soutěž, kterou odevzdáte při prezenci, najdete zde: http://www.oshtrebic.cz/assets/File.ashx?id_org=200238&id_dokumenty=2139
Startovné 200,-Kč/družstvo
 
Soutěž proběhne dle platných hygienických nařízení. Pro aktuální informace sledujte podrobnosti uvedené v Mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví.
 
POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY

Fotografie pořízené během soutěže budou použity pro prezentaci SDH.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budikovice-12014.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Budíkovice ml. ATRFrantišek Peštál
22Častohostice mladšíTRVladěna Nesibová
33Číhalín ml.TRFrantišek Peštál
44Petrůvky StaršíTRMichaela Dvořáková
55Budíkovice st. ATRFrantišek Peštál
66Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
77Číhalín st.TRFrantišek Peštál
88Čechtín ml.TRFrantišek Peštál
99Slavice mladší TRZdeňka Vlčanová
1010Budíkovice st. BTRFrantišek Peštál
1111Rokytnice nad Rokytnou starší ATRJirka Dokulil
1212Čechtín st.TRFrantišek Peštál
1313Slavice starší TRZdeňka Vlčanová
1414Rokytnice nad Rokytnou starší BTRJirka Dokulil
1515Markvartice mladší ATRBořivoj Fučík
1616Lipník mladší ATRTereza Samešová
1717Markvartice mladší BTRBořivoj Fučík
1818Lipník starší ATRTereza Samešová
1919Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
2020Výčapy TRVítězslav Javůrek
2121Lipník starší BTRTereza Samešová
2222Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
2323Číhalín ml. BTRFrantišek Peštál
2424Kojetice ml. ATRFrantišek Peštál
2525Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
2626Kněžice st. ATRFrantišek Peštál
2727Kojetice ml. ATRFrantišek Peštál
2828Štěměchy staršíTRMichal Šilhavý
2929Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
3030Kojetice st.TRFrantišek Peštál
3131Lipník mladší BTRTereza Samešová
3232Kněžice st. BTRFrantišek Peštál
3333Výčapy TRVítězslav Javůrek
3434Předín mladší BTRJiří Ozorák
3535Heraltice StaršíTRJaromir Hroch
3636Výčapy TRVítězslav Javůrek
3737Předín mladší ATRJiří Ozorák
3839Výčapy TRVítězslav Javůrek
3940Předín staršíTRJiří Ozorák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,2816,3516,352023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čechtín TR16,3316,4016,402023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Budeč JH16,4216,2916,422023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov NJ16,1316,4316,432023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čechtín TR16,2416,6416,642021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice XOL16,6816,3816,682023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čechtín TR16,0316,6816,682023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dubenec TU16,4516,7116,712023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešnice SM16,3716,7816,782023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čikov TR16,8216,6316,822023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Srch PA16,8416,6516,842023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabůvka PR16,9116,6216,912023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zahnašovice KM16,8316,9916,992023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pasohlávky BBO17,0616,4817,062023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Budeč JH17,0617,0017,062023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čechtín BTR17,0517,0817,082023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čechtín TR16,4017,0817,082020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lavičky ZR16,5617,1017,102023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čikov TR17,2016,6117,202020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jaronice CB17,0117,2117,212023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Budeč JH17,3216,8117,322020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice DUO17,0217,3217,322023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Police TR17,3417,2917,342020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dešná BJH16,9517,3617,362020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pocoucov TR17,4016,9917,402023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Výčapy TR17,4116,9617,412023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Frýdštejn JN17,5216,8217,522023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Litovany TR17,2617,6517,652021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Heraltice TR16,9217,6717,672023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dešná BJH17,6817,3217,682021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Petrovice BTR17,4917,7217,722021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Budeč JH17,7616,8417,762021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Plumlov PV17,7817,6817,782023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Čechtín TR17,8516,7717,852022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bílovice PV17,8816,8417,882023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Heraltice TR17,9717,6617,972021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Budíkovice TR17,6917,9917,992021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Černín ZN18,1317,5018,132023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Petrovice TR17,0518,3118,312023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pustiměř VY18,1018,3318,332023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Heraltice TR18,1718,3618,362020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Trnava TR16,7618,3918,392023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Heraltice TR18,4117,0018,412022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Příložany TR17,8718,4218,422022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bransouze TR18,3618,5118,512021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bransouze TR18,5317,5918,532022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Petrovice TR18,5718,4718,572022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Špičky PR16,8118,6018,602023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Výčapy BTR18,7318,4318,732021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Litovany TR18,0318,8018,802022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sedlatice JI17,2318,8618,862020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Pocoucov TR18,7518,8718,872022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Dobřínsko ZN18,9917,5818,992023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Mikulovice BZN18,9119,1519,152020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Hvězdoňovice TR18,8619,2119,212023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dobřínsko ZN19,2118,2419,212023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Blatnice TR18,6019,2419,242020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Třebětice JH19,4618,9119,462021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jemnice TR19,2219,4719,472020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Příložany TR19,4719,0619,472021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Netín ZR19,5418,2319,542023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Blatnice TR18,4619,6619,662021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Blatnice TR19,7019,2619,702023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Starý Jičín NJ16,6519,8219,822023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Pocoucov TR18,2919,9719,972021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Vítonice ZN19,9817,8219,982023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Sokolí TR20,7920,7520,792023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Litovany TR18,1921,0021,002023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Třebelovice TR18,6921,7421,742021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Čechtín BTR22,2422,4522,452022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Černín ZN20,1323,2623,262022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Urbanov JI23,3518,4723,352020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Kouty PTR23,3923,1323,392020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Krahulov TR25,1020,0425,102020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Blatnice TR20,1925,3525,352022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Třebelovice TR27,5427,2627,542022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bransouze TR27,9517,6227,952023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Čechtín BTR26,7728,6528,652021/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Budíkovice TR30,7229,6530,722023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Lavičky JUNZR46,5045,2246,502020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Výčapy BTRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Oponešice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Orlice BUONP16,60NP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  INDIVINDI NANPNPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Příložany TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Ratiboř VSNP16,49NP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mikulovice ZNNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Krasonice JINPNPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Čechtín BTRNPNPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Trnava TRNP16,70NP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Petrovice BTRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Budíkovice TRNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Budíkovice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Mysločovice ZLNPNPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Krotějov SportTANPNPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Třeština SUNPNPNP2023/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Pocoucov TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Myslibořice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mikulovice ZNNP18,56NP2023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Račerovice TRNPNPNP2022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/09/05 Budíkovice - u koupaliště, Podzimní liga MH Třebíč - Budíkovice
-
2020/09/06 Budíkovice, O pohár
TRL
2021/09/04 Budíkovice, Hasičské závody MH v požárním útoku
-
2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2022/12/17 Budíkovice, II. ročník Vánočního poháru SDH Budíkovice
-
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2023/09/16 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2023/12/16 !!!ZRUŠENO!!! Budíkovice, Vánoční pohár
-
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/04 Kamenice, Memoriál Dr. Arnošta Káby
-
2024/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2024/05/05 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/08 Hradec, Memoriál V. Kašpárka
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Hasičská zbrojnice, HANÁCKÝ POHÁR přípravka, mladší a starší žáci.
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga