Budíkovice 2021 - Hasičské závody MH v požárním útoku

Liga: -
Místo: Budíkovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 09. 2021 09:00
Kontakt:   František Peštál
Telefon:  603814302

Začátek rezervace: 23. 08. 2021 09:00
Konec rezervace: 03. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  04. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2021 00:00
Zadal: František Peštál

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://hasici-budikovice.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

SDH Budíkovice vás srdečně zve na soutěž v požárním útoku mladých hasičů, která je zařazena do podzimní části Ligy mladých hasičů okresu Třebíč 2021.
 
Soutěž se koná v sobotu 4.9.2021 na hasičském hřišti u koupaliště v Budíkovicích.
 
Příjezd a prezentace 8:30-8:50
Začátek 9:00.
 
Kategorie mladší a starší žáci
 
Požární útok dle Směrnic hry PLAMEN, přetlakový ventil jednotný zajistí pořadatel soutěže, nářadí k provedení útoku vlastní, nářadí musí odpovídat Směrnicím hry PLAMEN
 
Přihlášku na soutěž, kterou odevzdáte při prezenci, najdete zde: http://www.oshtrebic.cz/assets/File.ashx?id_org=200238&id_dokumenty=2139
Startovné 200,-Kč/družstvo
 
Soutěž proběhne dle platných hygienických nařízení. Pro aktuální informace sledujte podrobnosti uvedené v Mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví.
 
POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY

Fotografie pořízené během soutěže budou použity pro prezentaci SDH.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budikovice-12014.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Budíkovice ml. ATRFrantišek Peštál
22Častohostice mladšíTRVladěna Nesibová
33Číhalín ml.TRFrantišek Peštál
44Petrůvky StaršíTRMichaela Dvořáková
55Budíkovice st. ATRFrantišek Peštál
66Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
77Číhalín st.TRFrantišek Peštál
88Čechtín ml.TRFrantišek Peštál
99Slavice mladší TRZdeňka Vlčanová
1010Budíkovice st. BTRFrantišek Peštál
1111Rokytnice nad Rokytnou starší ATRJirka Dokulil
1212Čechtín st.TRFrantišek Peštál
1313Slavice starší TRZdeňka Vlčanová
1414Rokytnice nad Rokytnou starší BTRJirka Dokulil
1515Markvartice mladší ATRBořivoj Fučík
1616Lipník mladší ATRTereza Samešová
1717Markvartice mladší BTRBořivoj Fučík
1818Lipník starší ATRTereza Samešová
1919Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
2020Výčapy TRVítězslav Javůrek
2121Lipník starší BTRTereza Samešová
2222Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
2323Číhalín ml. BTRFrantišek Peštál
2424Kojetice ml. ATRFrantišek Peštál
2525Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
2626Kněžice st. ATRFrantišek Peštál
2727Kojetice ml. ATRFrantišek Peštál
2828Štěměchy staršíTRMichal Šilhavý
2929Přibyslavice staršíTRZdeňka Němcová
3030Kojetice st.TRFrantišek Peštál
3131Lipník mladší BTRTereza Samešová
3232Kněžice st. BTRFrantišek Peštál
3333Výčapy TRVítězslav Javůrek
3434Předín mladší BTRJiří Ozorák
3535Heraltice StaršíTRJaromir Hroch
3636Výčapy TRVítězslav Javůrek
3737Předín mladší ATRJiří Ozorák
3839Výčapy TRVítězslav Javůrek
3940Předín staršíTRJiří Ozorák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čechtín TR16,4017,0817,082020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čikov TR17,2016,6117,202020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Budeč JH17,3216,8117,322020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Police TR17,3417,2917,342020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dešná BJH16,9517,3617,362020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Heraltice TR18,1718,3618,362020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI17,2318,8618,862020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mikulovice BZN18,9119,1519,152020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Blatnice TR18,6019,2419,242020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jemnice TR19,2219,4719,472020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Urbanov JI23,3518,4723,352020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kouty PTR23,3923,1323,392020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krahulov TR25,1020,0425,102020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky JUNZR46,5045,2246,502020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Příložany TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mikulovice ZNNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Petrovice BTRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Budíkovice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pocoucov TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Myslibořice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Litovany TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čechtín BTRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Výčapy BTRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Oponešice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/09/05 Budíkovice - u koupaliště, Podzimní liga MH Třebíč - Budíkovice
-
2020/09/06 Budíkovice, O pohár
TRL
2021/09/04 Budíkovice, Hasičské závody MH v požárním útoku
-
2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/18 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov
-
2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH
-
2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B
-
2021/09/18 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP
-
2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla"
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
2021/09/18 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů
-
2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových
-
2021/09/19 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2021/09/19 Panská Lhota, Memoriál Františka Zadražila
-
2021/09/19 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá
-
2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga