Čelechovice na Hané NOČNÍ 2019 - 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka

Liga: -
Místo: Čelechovice na Hané
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Jan Makovec
Telefon:  608411346

Začátek rezervace: 10. 07. 2019 20:00
Konec rezervace: 20. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 07. 2019 00:00
Zadal: Jan Makovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhCelechoviceNaHane/

Poznámka pořadatele

Startovné:200,- Kč muži, 200,- Kč ženy

-elektronická časomíra, sklopné terče

-muži, ženy 2B

-útok bude proveden na jeden pokus dle pravidel VC Prostějovska 2019 (možnost půjčení 2 závodníků bez poplatku)

-celkové ceny v hodnotě 10 000,-

-soutěží se na vlastní nebezpečí


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-celechovice-na-hane-10721.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Soběsuky PVKamila Krychtálková
22Krasice ženyPVAneta Novotná
33Niva PVTomáš Růžička
44Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
55Domamyslice PVJakub Hlavinka
66Dub nad Moravou ŽenyOLLucie Smékalová
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Blatec ŽenyOLLucie Smékalová
99Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
1010Žernovník BKJana Petrželová
1111Radslavice VYLukin
1212Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1313Otinoves PVTomáš Růžička
1414Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1515Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
1616Kožušany ženyOLJana Petrželová
1717Kokory PRLibor Daňa
1818Kožušany mužiOLJana Petrželová
1919Cholina OLSabina Hájíčková
2020Určice Ženy PVvaša mirvald
2121Nenakonice OLJiří Tomecek
2222Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
2323Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
2424Určice PVvaša mirvald
2525Krasice PVAneta Novotná
2626Pěnčín PVLenka Kopečná
2727Vojnice ženyOLAdriana Šulcová
2828Olešnice olesnice xBKRadek Vyhnal
2929Mokrá BOJara
3030Dětkovice PVSimona Králíčková
3131Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
3232Cholina OLPatrik Maksant
3333Kobeřice Ženy PVMichael Vařeka
3434Březina SYJan Gloc
3535Měrotín OLSDH Měrotin
3636Haňovice OLKarolína Studená
3737Kobeřice PVMichael Vařeka
3838Otinoves PVRoman Klech
3939Malá Lhota ženyBKEva Kotolanová
4040Myslechovice OLMartin Kroupa
4141Sychotín ABKDavid Sedlák
4242Olešnice XOLLukáš Hampl
4343Senetářov A ženyBKLeona Vašíčková
4444Sychotín BBKDavid Sedlák
4545Bořitov ABKFilip Páral


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,7516,7816,782019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešnice OL16,7616,8916,892018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sychotín BK17,0016,5617,002019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV17,0917,0517,092018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bořitov ABK17,1617,1917,192019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,2316,9617,232019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plumlov PV17,4117,0017,412018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Čelechovice na Hané PV17,2917,9317,932019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Myslejovice BPV17,9617,9217,962016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Cholina OL17,5318,0018,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bořitov BK18,0317,4418,032018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Loučany OL18,0517,1218,052018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OL17,4318,0918,092016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Domamyslice APV17,7718,1118,112018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Domamyslice PV17,7318,1318,132019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Soběsuky APV18,1517,5518,152019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL18,0618,1918,192016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Loučany OL18,2117,6618,212016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lipová PV17,7918,2118,212019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dětkovice APV18,3418,3618,362015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Cholina OL18,5018,0118,502015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludéřov OL18,5418,3518,542018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Loučany OL18,5717,6518,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Loučany OL18,6518,1218,652015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Soběsuky APV18,6518,8318,652018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Okrouhlá BK18,6918,4818,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jabloňany BK18,5418,7218,722015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Niva PV17,7818,7518,752015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lipová PV18,9018,7418,902018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dětkovice PV17,9818,9318,932016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Náměšť na Hané OL18,7619,1319,132019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dětkovice APV18,2619,1719,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Myslejovice PV19,2218,7719,222015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Cholina OL19,0019,3019,302016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lipová PV19,2719,3119,312014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Soběsuky PV19,2119,3219,322015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Čelechovice na Hané PV19,2319,3719,372016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Domamyslice PV17,7419,4019,402015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Soběsuky PV18,8619,4719,472016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bílovice PV17,9219,5019,502018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Otinoves PV19,7418,5919,742019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lipová PV19,1919,8119,812015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Soběsuky PV20,1020,3920,392014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Domamyslice PV20,4118,1920,412016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lipová PV20,0320,4320,432016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Domamyslice BPV20,1320,5320,532015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kelčice PV18,7720,5520,552018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dětkovice PV21,3520,9621,352018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Niva PV21,3720,6621,372019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dětkovice PV21,2521,5621,562019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Němčice nad Hanou PV21,5421,9721,972019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bílovice PV18,1822,1422,142014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Určice PV21,6622,2022,202019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Vícov PV22,4522,4122,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Ludéřov OL23,1723,6223,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Domamyslice BPV23,7816,7123,782018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Myslejovice PV23,9819,6423,982014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Dětkovice BPV24,7420,5124,742014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Niva PV18,5625,2125,212014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Niva PV24,6425,6225,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bílovice PV24,1125,9525,952015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Soběsuky BPV21,6226,7226,722018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Kelčice PV27,5927,3627,592014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Vřesovice PV28,1625,9528,162019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Bílovice PV28,5728,8528,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Ludéřov OL31,0130,7431,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Ptení PV32,5066,7966,792014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Buková PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kelčice PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Domamyslice PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Buková PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Ostrov u Macochy BKNP18,74NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Ludéřov OL18,57NPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Želeč PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Stražisko PVNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Olešnice OL18,78NPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Kožušany OLNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Benešova Hora PTNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Soběsuky BPVNPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bílovice PVNPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Domamyslice BPVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Niva PVNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Čelechovice na Hané, PV,
HE
2009/07/04 Čelechovice, PV,
HE
2010/07/03 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2011/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2012/06/17 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2013/06/16 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2014/06/14 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2015/06/13 Čelechovice na Hané, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2015/08/22 Čelechovice na Hané, 1. Ročník NOČNÍ soutěže v pú
-
2016/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár
VCPV
2016/08/20 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2017/06/03 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2017/07/22 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2018/06/09 Čelechovice na Hané, Pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 4.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2019/06/08 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga