Černovír 2019 - Černovír

Liga: VCU
Místo: Černovír
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 22. 06. 2019 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 06. 2019 19:30
Konec rezervace: 22. 06. 2019 13:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernovir-10623.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nepomuky UOLukáš Lešikar
24Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
35Horní Třešňovec UOSDH HT
46Záchlumí UOJan Divíšek
57Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
68Černovír Stary WaliszówUOMatouš Zachař
79Lanšperk UOFerda
810Přívrat UOIvoš Vencl
911Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1012Černovír BUOMatouš Zachař
1113Bošín UOFerda
1216Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1317Černovír UOMatouš Zachař
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař
22Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
33Mistrovice UORomana Dolečková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
110Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
Ženy >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,982014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,152014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--17,702014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bystřec AUO--18,102014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mostek UO--18,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Brandýs nad Orlicí UO--18,272014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lanšperk UO--19,002014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Dobrouč UO--19,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Čermná AUO--20,182014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--20,722014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lukavice AUO--20,862014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--21,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Třešňovec AUO--21,892014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Knapovec UO--22,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bošín UO--31,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nepomuky UO--33,552014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Černovír UO--34,752014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ústí nad Orlicí BUO--39,442014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ústí nad Orlicí AUO--93,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO--NP2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  nerozlišeno ---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Belarus ( Bělorusko ) STARY WALISZOW---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Černovír, UO, O Černého Výra
VCU
2009/06/27 Černovír, UO, O Černého výra
VCU
2013/06/29 Černovír, O pohár
VCU
2014/06/28 Černovír, O červého výra
VCU
2014/06/28 Ústí nad Orlicí-Černovír, XXIII.ročník O Černého Výra
-
2014/09/27 Ústí nad Orlicí-Černovír, Memoriál Zdeňka Veselého
-
2015/06/27 Fotbalové hřiště pod lesem, XXIV.ročník O Černého Výra
-
2015/06/27 Černovír, O černého výra
VCU
2015/09/26 Fotbalové hřiště pod lesem, XX.ročník Memoriálu Zdeňka Veselého
-
2016/06/25 Černovír, O černého výra
VCU
2017/06/24 Černovír, O Černého výra
VCU
2018/06/23 Černovír, O černého výra
VCU
2019/06/22 Černovír, Černovír
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/30 Nepomuky, Nepomuky
VCU
2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí
VCU
2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun
VCU
2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk
VCU
2019/09/14 Nekoř, Nekoř
VCU
Kdy Kde Liga