Český Rudolec 2015 - XI. ročník Mikulášské soutěže 2015

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 05. 12. 2015 09:30
Kontakt:   Huml Ondřej, SDH Český Rudolec
Telefon:  +420 607 184 413

Začátek rezervace: 28. 09. 2015 20:00
Konec rezervace: 01. 12. 2015 20:00
Začátek tipování:  05. 12. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 12. 2015 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/timeline/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

Nositel vyznamenání “ Za mimořádné zásluhy “

 

si Vás dovoluje pozvat na

 

XI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

 

Termín konání: 5. prosince 2015

Místo konání: náves u kulturního domu

 

 

  • Kategorie: muži 2B

                       ženy 2B

                 

 

 

  • Příjezd do 9:00 hod.
  • Zahájení v 9:30 hod.
  • Startovné: 200,-Kč
  • Startovní pořadí je společné muži a ženy.
  • Dle pravidel Open ligy
  • Sklopné terče, elektrická časomíra
  • Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva která se rezervují na www.firesport.cz kapacita je omezena na 101 soutěžních družtev mužu/žen
  • Internetový přihlašování končí 1.prosince 2015
  • Možnost půjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
  • Možnost zamluvení startovního pořadí na www.firesport.cz nebo na facebooku 
  • Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí
  • !!!!! Pozor důležité upozornění. Vzhledem k velkému počtu soutěžních družstev jsme se rozhodli na letošní Mikulášské hasičské soutěži postavit dvě základny (stejně jako je tomu na soutěži v Širokém Dole) a zkrátit náběh k základnám na 7 metrů. Důvodem je abychom celou soutěž urychlili a měli nějakou případnou časovou rezervu před setměním kdyby náhodou něco neklapalo tak jak má. Děkujeme za pochopení a prosíme družstva aby se na soutěž dostavila v čas. Start prvního družstva v 9:30

 

 

 

 

  • Pro prvních pět družstev poháry, finanční ceny a věcné ceny.
  • Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
  • Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
  • Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
  • Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
  • Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě kam jsou všichni srdečně zváni.

 

 

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-7130.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dvorce mužiTAOndřej Huml
22Horní Pole mužiJHOndřej Huml
33Žirovnice A mužiPEOndřej Huml
44Heřmaneč mužiJHOndřej Huml
55Tučapy mužiTAOndřej Huml
66Valtínov mužiJHOndřej Huml
77Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
88Rohovka mužiPEOndřej Huml
99Kaliště mužiPEOndřej Huml
1010Dvorce ženyTAOndřej Huml
1111Markvarec mužiJHOndřej Huml
1212Horní Meziříčko mužiJHOndřej Huml
1313Slapy A mužiTAOndřej Huml
1414Panské Dubenky mužiJIOndřej Huml
1515Ústrašice mužiTAOndřej Huml
1616Střížov mužiJIOndřej Huml
1717Police mužiTROndřej Huml
1818Žirovnice B mužiPEOndřej Huml
1919Slavošovice mužiCBOndřej Huml
2020Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
2121Dolní Žďár mužiJHOndřej Huml
2222Ústrašice ženyTAOndřej Huml
2323Slapy B mužiTAOndřej Huml
2424Polště mužiJHVojtěch Písař
2525Plešovice CKMiroslav Marek
2626Lanšperk ženyUOOndřej Huml
2727Chválkov PEPavlína Jirků
2828Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
2929Nová Včelnice JHPavlína Jirků
3030Stříbřec JHLáďa Frantík
3131Dešná BJHAleš Coufal
3232Zdešov ženyJHIvana Procházková
3333Mydlovary ženyCBLucie Vlasáková
3434Chlum u Třeboně mužiJHPetr Belanský
3535Petrovice BTRJakub Jeřábek
3636Kostníky TRAleš Coufal
3737Zahrádky JHLuděk Brtník
3838Hornice TRAleš Bobu
3939Zhoř u Tábora mužiTAMartin
4040Lomnice nad Lužnicí ŽenyJHKristýna Svobodová
4141Mysletice JIStanislav Dolský
4242Kostníky ženyTRAleš Coufal
4343Mladoňovice TRAleš Daňhel
4444Chýnov muži TAJan Kainráth
4546Stajka JHPetr Lepič
4647Budišov ženyTRŽaneta Slabá
4748Kájov CKmartin rady
4849Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
4950Lom mužiTATomáš Novák
5051Cizkrajov JHMartin Vaverka
5152Lhotice TRLaďa Jánský
5254Roseč JHJan Šachl
5355Výčapy ženyTRMichal Svoboda
5456Želetava TRPavel Kos
5557Libkova Voda PEVena Drahný
5658Chotěmice ženyTAPatrik Baláž
5759Branice MilenovicePIOndřej Tušek
5860Roseč JHJan Šachl
5961Batelov JIMarek Kaňkovský
6062Dalovy MužiBNRoman Chomicky
6163Nová Ves JIEliška Nikodýmová
6264Litovany TRTomáš Juřena
6365Strmilov JHLuboš Paulus
6466Lanšperk UOJiri Prazsky
6567Chlum Chlum BCKPavel Petrovič
6668Krasonice JILukáš Pivonka
6769Strachoňovice ŽenyJIJiří Líčka
6870Drunče MužiJHJiří Melecký
6972Kunžak JHVlastimil Marek
7075Radonín TRViktorie Vidláková
7176Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
7279Kojatice TRSDH Kojatice
7380Drahňovice BNDaniel Košata
7481Hosín CBStanda Hrubeš
7582Třebelovice TRJosef Bulíček
7683Štítary mužiDOPetr Lešek
7784Bohdalín PELukáš Přibyl
7885Rosice mužiCRMartin Šach
7986Bačice ženyTRPetra Mezírková
8087Chotýčany CBJiri Prazsky
8190Benešova Hora PTVladimír Jírovec
8291Olešná HBPavel Kos
8392Příložany TRMichal Machálek
8493Jaronice CBJosef Dráb
8594Srubec CBjan ehl
8695Branice MilenovicePIOndřej Tušek
8798Želeč MuziTAOndřej Huml
88100Hrdějovice ŽenyCBJiri Prazsky
89101Zliv ACBJan Dvořák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--13,512018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Čikov TR--13,782018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Bohdalín PE--14,452018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Želetava TR--14,552018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Chotěmice TA--14,982018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Dešná JH--15,082018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Kamenice nad Lipou PE--15,152018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Slavošovice CB--15,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Lesná TR--15,682018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Lesná ZN--15,752018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Dolní Němčice JH--15,942018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Drunče JH--15,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Čechtín TR--15,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Černín ZN--15,982018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Libkova Voda PE--16,182018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Ledenice CB--16,502018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Zliv CB--16,772018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Český Rudolec JH--16,782018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Zhoř u Tábora TA--16,852018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Rybova Lhota TA--17,112018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Budeč JH--17,312018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Lanšperk UO--17,422018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Hodov TR--17,902018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Tučapy TA--18,102018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Benešova Hora PT--18,152018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Nová Ves JI--18,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Kostníky TR--18,342018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Zdislavice BN--18,472018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Chotýčany CB--18,702018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Želeč TA--19,032018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Kaliště JI--19,252018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Přídolí CK--19,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Horní Meziříčko BJH--19,902018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Strmilov JH--20,032018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Menhartice TR--20,132018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Horní Pole JH--20,512018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Dolní Dobrouč UO--21,072018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Bechov MB--22,212018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Horní Meziříčko JH--22,502018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
40.  Litovany TR--23,312018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
41.  Malšice TA--26,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
42.  Studená JH--32,962018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdějovice BCB--1,962018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Štítary DO--18,092018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,452018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Nová Včelnice JH--18,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Panské Dubenky JI--18,872018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Bačice TR--18,972018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Budišov TR--19,012018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Kostníky TR--21,952018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Chválkov PE--22,622018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Zdešov JH--22,722018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Dolní Žďár JH--25,072018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Bechov MB--26,792018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Zajíčkov PE--27,472018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Horní Pole JH--42,022018/12/08 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga