Chotěmice 2017 - O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 12. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 30. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 11. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-8173.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJMartin Ondra
22Krasonice JIMartin Ondra
33Drunče JHMartin Ondra
44Krotějov SportTAMartin Ondra
55Oponešice TRMartin Ondra
66Božejovice TAJakub Vávrovský
77Trnava TRMartin Ondra
88Líchovy PBMarek Janoušek
99Velké Hoštice OPMartin Ondra
1010Chrášťany LTMartin Ondra
1111Pasohlávky BOMartin Ondra
1212Bohdalín PEMartin Ondra
1313Srubec CBJosef Dráb
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov PVMartin Ondra
1616Letohrad - Jeleni JeleniUOMartin Ondra
1717Šipoun PTJaroslav Petrlík
1818Stará Říše JIMartin Ondra
1919Renmotor Jinolice RenmotorJCMartin Ondra
2020Chýnov TAJan Kainráth
2121Jaronice CBMartin Ondra
2222Chotěmice TAMartin Ondra
2323Bašnice JCMartin Ondra
2424Lavičky ZRMartin Ondra
2525Starý Lískovec SportBMMartin Ondra
2626Radětice PBŠtěpán Křivan
2727Tatobity SMMartin Ondra
2828Lhotky Sport ZRMartin Ondra
2929Zlatá Olešnice JNMartin Ondra
3030Mladoňovice TRMartin Ondra
3131Únětice 1911 PJMartin Ondra
3232Hrobice PAMartin Ondra
3333Tálín PIFilip Pisinger
3434Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
3535Radostín nad Oslavou ZRMartin Ondra
3636Moravany PAMartin Ondra
3737Novosedly STBohuslav Chval
3838Netřebice CKMichal Goldfinger
3939Nová Ves u Chýnova TAOndřej Hladík
4040Český Rudolec JHAleš Coufal
4141Žernovice PTJaroslav Petrlík
4242Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
4343Tučapy TATomáš Kuttelwascher
4444Rybova Lhota ÚstrašiceTAFrantišek Ježek
4545Milenovice PIFilip Pisinger
4646Poděvousy DOspace14@centrum.cz
4747Žirovnice PEjakub
4848Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
4949Kozmice TATomáš Křivánek
5050Slapy BTAAleš Coufal
5151Řepeč TAOndřej Mrzena
5252Horní Kamenice DOVlastimil Žák
5353Strmilov JHDavid Suchý
5454Žďár JHJARDA73
5555Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
5656Slapy ATADavid Suchý
5757Daměnice BNMilan Koubík
5858Malá Skála JNRadek Havelka
5959Bezděčín TADavid Kozel
6060Ústrašice BTAFrantišek Ježek
6161Obora TALucie Nováková
6262Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
6363Krátošice TAPatrik Baláž
6464Krásná Ves MBJan Macoun
6565Holašovice CBDaniel Šmejkal
6666Libkova Voda PEVena Drahný
6767Malovice BNKarel Trefil
6868Drahňovice BNFilip Košata
6969Jesenice PBLibor Sýkora
7070Makov TAJiří Švec
7171Malšice TAPatrik Baláž
7272Nevcehle JIMiroslav Jelínek
7374Stoklasná Lhota TADavid Vodicka
7478Zdešov JHJan Štangl
7579Dolní Němčice JHVít Krejčí
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěmice TAMartin Ondra
22Chrášťany LTMartin Ondra
33Stará Říše JIMartin Ondra
44Libuň JCMartin Ondra
55Dvorce TAMartin Ondra
66Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
77Radíkov PRMartin Ondra
88Skrochovice OPMartin Ondra
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil SMMartin Ondra
1111Malovice BNKarel Trefil
1212Zdešov JHNikola Vašková
1313Ústrašice TAFrantišek Ježek
1414Bezděčín TADavid Kozel
1515Líchovy PBMarek Janoušek
1616Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1718Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
1819Daměnice BNMilan Koubík
1920Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
2021Dvorce BTAIveta
2122Slapy TAPatrik Baláž
2223Malšice TAPatrik Baláž
2325Chrbonín TAJan Kainráth


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skrochovice OP16,0515,7716,052018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malé Hoštice OP15,9016,2516,252018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dvorce ATA16,1616,3016,302013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov PR16,2316,3516,352017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chrášťany LT15,6216,6716,672017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM16,8916,8416,892017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC16,9616,1616,962017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ústrašice TA16,9715,9216,972018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA16,9916,6316,992018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce ATA17,1617,2517,252015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bezděčín TA16,9317,3317,332018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Slapy TA17,1617,3617,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nová Včelnice JH17,2817,4017,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dvorce TA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dvorce ATA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hlubyně PB17,3617,4817,482018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dvorce TA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dvorce ATA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nová Včelnice JH17,6316,7417,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dvorce TA17,6417,1017,642012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ústrašice TA17,1217,6517,652019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Včelnice JH17,6517,6017,652012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou BPE--17,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zhoř u Tábora TA17,0517,7217,722017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chotěmice TA--17,852014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bezděčín TA17,8717,5617,872019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Slapy TA17,8017,8717,872017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dvorce BTA--17,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chrbonín TA17,9017,4917,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chotěmice TA17,9617,1517,962019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ústrašice TA16,6318,1918,192016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chrbonín TA18,2518,2218,252017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kamenice nad Lipou PE18,2816,8118,282017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Češnovice JaroniceCB--18,322014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chotěmice TA18,0218,3418,342012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dvorce BTA17,6418,4118,412013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chlum BN17,1618,5218,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nová Včelnice JH--18,542014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Zhoř u Tábora TA18,6218,4718,622019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chrbonín TA17,4418,6218,622012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sloup PZ18,2418,6418,642018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Libuň JC18,6616,9518,662018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Makov TA18,6618,6018,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chotěmice TA18,7917,4818,792013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Včelnice JH18,4618,7918,792019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chotěmice TA18,9018,6318,902016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zhoř u Tábora TA--18,912014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Daměnice BN17,0919,1019,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nová Včelnice JH18,8619,2319,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Zdešov JH19,2618,8619,262018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Jaronice CB19,3719,0419,372012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Zdešov JH17,9619,3819,382017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zdešov JH19,4919,4719,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešná HB18,1819,5419,542018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bezděčín TA17,9019,5719,572017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Slapy TA18,4819,6619,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kamenice nad Lipou APE19,6919,1319,692013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Zhoř u Tábora TA19,8218,8319,822012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dvorce BTA18,5819,8519,852015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Chrbonín TA18,7719,9819,982013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dvorce ATA16,8720,0120,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Krátošice TA19,7520,0120,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dvorce BTA19,7620,0820,082012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Ústrašice TA20,0820,0220,082013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kamenice nad Lipou PE20,1017,5320,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kamenice nad Lipou PE20,1218,7220,122012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Lom TA17,2920,1920,192019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chválkov PE20,1918,9520,192019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nová Včelnice JH20,6320,4320,632016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Zdešov JH--20,692014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Kamenice nad Lipou APE17,4720,7620,762015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Ústrašice TA--20,932014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kamenice nad Lipou PE20,9820,4320,982013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Košice TA--21,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Šebířov TA19,9121,0921,092019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Zhoř u Tábora TA21,2020,1521,202013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Chotěmice TA21,3921,3621,392015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Daměnice BN21,6316,8321,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slapy TA21,6820,9421,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Košice TA21,6621,7121,712012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Lom TA18,8322,0422,042016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Zdislavice BN22,3122,1022,312016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Chotěmice TA22,7318,3722,732018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Malšice TA--22,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Želeč TA23,8021,7523,802012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Chotčiny TA23,4923,8723,872016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Slapy TA24,2125,3025,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Chrbonín TA25,6523,6125,652015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga