Chotěmice 2018 - O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 11. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 10. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  29. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-9152.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šipoun PTPořadatelé Pořadatelé
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
44Žernovice PTPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Drahňovice BNMiroslav Kratochvíl
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice 1911 PJHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRPořadatelé Pořadatelé
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Drunče JHPořadatelé Pořadatelé
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Božejovice TAJiří Mácha
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Žirovnice PEjakub
3434Řepeč TAOndřej Mrzena
3535Zhoř u Tábora TAMartin
3636Heřmaneč JHOndřej Pecha
3737Český Rudolec JHTomáš Vlček
3838Netřebice CKJan Goldfinger
3939Ústrašice TAFrantišek Ježek
4040Jaronice CBFrantišek Pecka
4141Kozmice TATomáš Křivánek
4242Stoklasná Lhota TAPořadatelé Pořadatelé
4343Skrýchov u Malšic TAPetra Čechtická
4444Zdislavice BNOndřej Huml
4545Kamenice nad Lipou PEOndřej Huml
4646Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
4747Slapy TAFrantišek Ježek
4848Libkova Voda PEVena Drahný
4949Strmilov JHLuboš Paulus
5050Jesenice PBRadek Sobotka
5151Dobronice u Chýnova TAPavel Komárek
5252Košice TAPatrik Baláž
5353Chýnov TAPavel Komárek
5454Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
5555Tálín PIFilip Pisinger
5656Hlubyně PBPavel Borczák
5757Nová Ves u Chýnova TAJan Jůza
5858Rynárec PETomáš Bulant
5970Tučapy TATomáš Kuttelwascher
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěmice TAPořadatelé Pořadatelé
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Chválkov PEBarbora Michalová
1010Ústrašice TAFrantišek Ježek
1111Bezděčín TALukáš Přibyl
1212Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1313Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
1414Malé Hoštice OPKlára Konečná
1515Zdešov JHNikola Vašková
1617Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1718Slapy TAPatrik Baláž
1819Kamenice nad Lipou APEVeronika Staňková
1920Dvorce BTAMartina Záhorová
2021Chrbonín TAPavel Komárek
2122Kozmice TAJakub Vávrovský
2223Hlubyně PBDana Hrzalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,9315,8215,932018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladoňovice TR15,8915,9615,962018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Trnava TR15,9716,0116,012017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR15,9716,0116,012017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pasohlávky BO16,0216,0616,062017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC15,9116,0816,082018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Prchalov NJ16,0316,1116,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Prchalov NJ16,0316,1116,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Krasonice JI16,1516,0416,152018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR16,2416,1516,242017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Oponešice TR16,2416,1516,242017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC16,1616,2616,262017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Renmotor Jinolice JC16,1616,2616,262017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE16,3416,2516,342018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bohdalín PE16,3416,2516,342018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Hoštice OP15,7116,3716,372017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Louňovice pod Blaníkem BN16,3016,4316,432017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Louňovice pod Blaníkem BN16,3016,4316,432017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lavičky ZR16,4415,9016,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mladoňovice TR16,0016,4516,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mladoňovice TR16,0016,4516,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,4615,8716,462018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velké Hoštice OP16,1616,5216,522018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chotěmice TA15,9416,5316,532017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotěmice TA15,9416,5316,532017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Únětice 1911 PJ16,1316,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Únětice 1911 PJ16,1316,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chářovice ŠponaBN16,5616,1116,562018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chotěmice TA16,5716,5016,572019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zlatá Olešnice JN16,5716,5516,572018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Obrubce MB16,5816,3116,582018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lavičky ZR16,6015,7316,602018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krotějov SportTA16,7216,1916,722019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Drahňovice BN16,7516,6116,752017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Nevcehle JI16,7616,5116,762018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chrášťany LT16,3316,7616,762017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Žďár AJH16,4416,7616,762015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chrášťany LT16,3316,7616,762017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice BUO16,7816,1516,782018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Hlubyně PB16,3916,7916,792018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Moravany PA16,8016,7716,802017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Tomice BN16,5316,8216,822019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Milenovice PI16,7516,8616,862018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Horní Kamenice DO16,8716,3516,872017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Žernovice PT16,5516,9016,902017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Žernovice PT16,5516,9016,902017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Krasonice JI16,8516,9116,912017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Krotějov SportTA16,4816,9216,922017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Čikov TR16,9215,9916,922018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Daměnice BN16,9516,9016,952019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Radětice PB16,7216,9616,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jankov BN16,9816,9416,982012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chotěmice TA16,9916,9116,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Chářovice ABN16,8317,0117,012016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bohdalín PE--17,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Žďár JH17,0316,6417,032019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dvorce ATA17,0516,8317,052016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kamenice nad Lipou PE17,0616,9217,062017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jaronice CB17,0917,1017,102018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Šipoun PT17,1016,7417,102018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Šipoun PT17,1016,7417,102018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Chýnov TA17,1617,0917,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Pšánky HK16,2417,1717,172018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jaronice CB17,1716,7717,172019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Krásná Ves MB17,1716,7117,172017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chářovice BN17,1717,1817,182013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kamenice nad Lipou PE16,8917,2017,202018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kamenice nad Lipou PE17,2216,5917,222016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chotěmice TA16,4317,2217,222016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Oponešice TR16,7317,2517,252018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Líchovy PB17,2517,1817,252017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Šipoun PT17,2417,2817,282019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bašnice JC16,0817,2817,282017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Zdislavice BN16,9817,2917,292019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Drahňovice BN16,8917,3017,302018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Ústrašice BTA17,1817,3017,302013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Stará Říše JI15,7317,3117,312017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chotěmice TA--17,312014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Český Rudolec JH17,3116,9417,312017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Stará Říše JI15,7317,3117,312017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Novosedly ST16,4317,3417,342017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Novosedly ST16,4317,3417,342017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Zlatá Olešnice JN17,3516,9417,352017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bohdalín PE16,8817,3617,362016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Daměnice BN17,3817,1017,382016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,3816,7317,382018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bohdalín PE17,3816,7617,382012/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chýnov TA17,3917,3017,392017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Strmilov JH17,3217,4317,432017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Tatobity SM16,2117,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Drunče JH17,4516,7517,452017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žďár JH17,4716,5317,472017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Slapy ATA17,4717,0817,472015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Žďár JH--17,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Tálín PI17,1217,4717,472017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Letohrad - Jeleni UO17,0217,4717,472018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Žďár JH17,4716,5317,472017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Stoklasná Lhota TA16,8717,4817,482019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Drahňovice BN17,4916,6517,492019/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Jaronice CB17,3617,4917,492013/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga