Chrást 2014 - O Putovní pohár SDH Chrást

Liga: ZČHL
Místo: Chrást
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 10. 08. 2014 10:00
Kontakt:   Ing. Jiří Ptáček
Telefon:  +420605839780

Začátek rezervace: 28. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 10. 08. 2014 00:00
Začátek tipování:  28. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 10. 08. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Datum a čas pořádání: 10.8. nebo 17.8. nebo 24.8. neděle v srpnu…


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chrast-2014-08-10-4347.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebsko PBVít Hanus
22Žebnice PSMichal Bulín
33Únětice 1911 PJLuboš Balvín
44Horní Lukavice PJPavel Hůla
55Robčice PJLukáš Nosek
66Mokrouše PJJiří Šmolík
77Bezdědovice STMartin Lapka
88Seč PJVáclav Hranička
99Dehtín KTVláďa Kučera
1010Obora PSVasek Dolejs
1111Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1212Štichovice PSRichard Hlous
1313Bolkov PJJana Pechová
1414Vřeskovice KTohio
1516Kornatice ROJan Skala
1617Úherce PSPetr Štejr
1718Chrást PBRadek Troch
1819Starosedlský Hrádek PBABC DEF
1920Žákava PJMilan Polívka
2021Nevřeň PSHouk
2122Chářovice BNMilan Pádivý
2223Zálesí PJduchy tom
2324Krašovice PSVladimír Záhrobský
2425Nalžovice PBPatrik Švec
2529Poděvousy DOVlastimil Žák
2630Štěnovický Borek PJLucie Alblová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
22Poděvousy AngelsDOspace14@centrum.cz
33Radětice PBŠtěpán Plavec
44Dehtín KTJana Hlaváčková
55Štichovice PSRichard Hlous
66Rybnice cácorkyPSradek vopat
77Namnice PBAnet Studničková
812Mrtník PSMarkéta Brunclíková
913Obora PSDominika Caltová
1014Chválenice PJKarel Nolč
1115Bučí PSLucie Nová
1216Poděvousy DevilsDOVlastimil Žák
1317Chotíkov PSMartina Jůzková
1418Štěnovický Borek PJLucie Alblová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/19 Chrást, O putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2013/08/18 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2014/08/10 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2015/07/12 Valcha, Pohár SDH Chrást
BL
2015/08/09 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2016/07/10 Areál Valcha, O Pohár SDH Chrást
BL
2016/08/07 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2017/07/09 Areál Valcha, O pohár SDH Chrást
BL
2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga