Chvalkovice 2015 - TFC - Chvalkovice

Liga: -
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 08. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 08. 2015 18:00
Konec rezervace: 29. 08. 2015 13:00
Začátek tipování:  29. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2015 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-7049.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
22Svésedlice OLSDH Svésedlice
33Břevenec OLLukáš Kyselý
44Měrotín OLIvo Hél
55Újezd OLMartin Novotný
66Kožušany OLKlára Koňariková
77Ješov OLLukáš Pluháček
810Nová Dědina OLEva Dušková
912Klokočí PRJosef H
1013Nenakonice OLJiří Tomecek
1114Lesnice SUl Zdeněk Trendl
1216Velký Týnec OLAnna Majerova
1325Pavlov vyběrSUAdam Laštůvka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Studénky SUMichal Bureš
22Svésedlice OLSDH Svésedlice
33Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
44Nová Dědina OLSDH Nová Hradečná
55Hlubočky OLGabriela Krejčí
66Medlov OLMagdalena Břeňová
77Újezd OLMartin Novotný
88Kožušany OLKlára Koňariková
99Ješov OLLukáš Pluháček
1010Drahlov OLMichaela Psotová
1111Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1212Nenakonice OLJiří Tomecek
1313Blatec OLEva Sahligerová
1414Velký Týnec OLAnna Majerova
1515Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1616Klokočí PRJosef H
1717Lesnice SUl Zdeněk Trendl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8817,3117,312018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL17,1917,3917,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ludéřov OL17,6217,5717,622017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bílovice PV17,6417,4917,642017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nová Dědina OL17,7517,3617,752017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ráječek SU17,8116,8717,812017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Polkovice PR17,8717,7517,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,2517,9217,922016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,7418,0018,002018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV18,0918,1018,102016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dětkovice PV17,8518,1518,152017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Haňovice OL18,1518,2418,242015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OL18,2617,5518,262018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Náměšť na Hané OL18,1418,2818,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plinkout OL18,3718,1118,372017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plinkout OL17,7118,3918,392014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Břevenec OL18,2018,4518,452018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Domamyslice BPV18,3818,5318,532018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nová Dědina OL18,4018,5418,542015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dětkovice BPV18,6018,3318,602014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čelechovice na Hané PV18,6318,5118,632015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,8018,6518,652015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Niva PV18,6618,6918,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nová Dědina OL18,3518,7118,712016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Měrotín OL18,7117,8918,712017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Janovice BR18,7417,9618,742015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dětkovice APV18,6918,7618,762015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Domamyslice BPV18,8518,7018,852017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Střelice OL18,8718,7018,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludéřov OL18,9718,6718,972014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Domamyslice PV19,0218,3519,022015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břevenec OL19,1218,4019,122015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nemile SU19,1217,8919,122018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Střelice OL19,2018,8719,202018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chválkovice OL19,2618,6219,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Niva PV18,7219,3719,372014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hlubočky OL19,4018,2319,402015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Břevenec OL18,0419,5519,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chválkovice OL19,4419,8119,812015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Olešnice OL19,8019,8219,822017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Dědina OL19,8919,0319,892014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ludéřov OL19,9319,8619,932015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Loučany OL19,9319,8919,932014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nenakonice OL19,0220,0320,032018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Domamyslice PV19,7120,0920,092014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nové Dvory OL20,0120,1420,142016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Čelechovice na Hané PV19,9920,2020,202016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Tršice OL20,2219,6820,222016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Svésedlice OL19,1220,2220,222014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kožušany OL20,2518,7820,252017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Šumvald OL20,3019,6020,302017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL20,4220,2120,422018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešnice OL17,9920,4620,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hlubočky OL18,9920,4820,482014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chválkovice OL20,5917,9920,592018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bílovice PV20,6817,9120,682018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Pavlov výběrSU20,5020,8320,832016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pavlov-výběr SU20,9518,3720,952018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dětkovice APV18,9721,2621,262014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Dětkovice PV18,9721,2821,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Měrotín OL21,7717,9021,772018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Náměšť na Hané OL20,2621,7721,772018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nenakonice OL20,0922,4222,422017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chválkovice OL18,6222,9922,992017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolany OL23,0320,0923,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Loučany OL22,7723,1123,112016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Plinkout OL24,1523,7724,152018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tršice OL24,5425,4525,452017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dub nad Moravou OL24,0025,8925,892018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dolany AOL26,0025,6926,002018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Haňovice OL23,2226,0026,002014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Haňovice OL22,2726,6526,652016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Ludéřov OL26,2826,6826,682018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Droždín OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chválkovice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Plinkout OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Cholina OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Nové Dvory OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dětkovice BPVNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Šumvald OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Droždín OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Břevenec OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Niva PV0,12NPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Janovice BR--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Droždín OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dolní Libina SU--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Ráječek SUNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Náměšť na Hané AOL18,50NPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kožušany OLNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Náměšť na Hané OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Šumvald OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Hlubočky OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Kožušany OLNP20,14NP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Domamyslice APVNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Odrlice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Brno RáječekBM--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Odrlice OLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga