BIO-HE Chválkovice 2021 - BIO-HE Chválkovice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/
Kdy: 19. 06. 2021 13:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Hanácká extraliga

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X team OL 17,02 17,02 16,93
2.  Hrabišín SU 17,20 16,90 17,20
3.  Janovice BR 17,46 17,46 17,19
4.  Nový Malín SU 18,12 18,05 18,12
5.  Měrotín OL 18,40 18,40 17,83
6.  Čechy pod Kosířem PV 18,53 18,53 18,48
7.  Čelechovice na Hané PV 18,64 18,64 18,45
8.  Plinkout OL 18,73 18,32 18,73
9.  Nenakonice OL 18,73 18,56 18,73
10.  Dětkovice PV 18,83 18,73 18,83
11.  Křenovice PR 18,89 18,43 18,89
12.  Velká Bystřice OL 19,18 19,18 18,85
13.  Šumvald OL 19,63 19,63 19,39
14.  Bílovice PV 19,69 18,21 19,69
15.  Velká (Hranice III) PR 19,91 18,13 19,91
16.  Radíkov OL 20,20 19,50 20,20
17.  Přáslavice OL 20,67 19,32 20,67
18.  Dolany OL 20,67 20,67 18,99
19.  Chválkovice OL 20,85 20,85 19,88
20.  Mladeč OL 20,86 20,86 20,59
21.  Kokory PR 23,10 19,31 23,10
22.  Břidličná BR 33,97 33,97 21,38
25.  Hoštice KM NP NP NP
26.  Chválkovice BETA OL NP NP NP
27.  Střelice OL NP NP NP
28.  Radíkov PR NP NP NP
29.  Zahnašovice KM NP NP NP
30.  Dolní Libina SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,53 17,53 16,62
2.  Krasice - Prostějov PV 17,68 17,33 17,68
3.  Haňovice OL 18,87 18,87 17,98
4.  Roštění KM 19,05 19,05 17,92
5.  Dětkovice PV 19,05 19,05 1918,65
6.  Pěnčín B PV 19,38 18,75 19,38
7.  Přáslavice OL 19,42 19,42 18,02
8.  Velký Týnec OL 19,90 19,51 19,90
9.  Droždín Chvádrož OL 20,04 18,64 20,04
10.  Dub nad Moravou OL 20,04 20,04 19,32
11.  Dolní Libina SU 21,06 21,06 20,26
12.  Šumvald OL 33,79 20,86 33,79
13.  Klopotovice PV 51,46 51,46 25,48
14.  Cholina Cholešnice OL NP NP NP
15.  Hlubočky OL NP NP NP
16.  Pěnčín PV NP NP NP
17.  Dolany OL NP NP NP
18.  Soběsuky A PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice X teamOL17,0216,9317,022021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hrabišín SU16,9017,2017,202021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL16,8817,3117,312018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Loučany OL17,1917,3917,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL16,8217,4317,432019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Janovice BR17,4617,1917,462021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6217,5717,622017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bílovice PV17,6417,4917,642017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nová Dědina OL17,7517,3617,752017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ráječek SU17,8116,8717,812017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Polkovice PR17,8717,7517,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Domamyslice PV17,2517,9217,922016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV17,7418,0018,002018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bílovice PV18,0918,1018,102016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nový Malín SU18,0518,1218,122021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice PV17,8518,1518,152017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Haňovice OL18,1518,2418,242015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešnice OL18,2617,5518,262018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL18,1418,2818,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,3718,1118,372017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Domamyslice BPV18,3817,9018,382019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plinkout OL17,7118,3918,392014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Měrotín OL18,4017,8318,402021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Břevenec OL18,2018,4518,452018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Čechy pod Kosířem PV18,5318,4818,532021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice BPV18,3818,5318,532018/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL18,4018,5418,542015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice BPV18,6018,3318,602014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Čelechovice na Hané PV18,6318,5118,632015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čelechovice na Hané PV18,6418,4518,642021/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín B PV20,1521,19NP2020/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Krasice - Prostějov PVNPNPNP2020/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Nenakonice OL30,62NPNP2020/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

19,91https://youtu.be/LpbKhrIW11w Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga
HE
2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře