Číměř 2014 - O pohár starostky SDH

Liga: -
Místo: Číměř
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 18. 10. 2014 10:30
Kontakt:   Alois Protivínský
Telefon:  602588350

Začátek rezervace: 18. 10. 2014 10:30
Konec rezervace: 18. 10. 2014 10:30
Začátek tipování:  18. 10. 2014 20:00
Konec hlasování: 18. 10. 2014 00:00
Zadal: Jiri Veznik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://forum.firesport.eu/viewtopic.php?f=8&t=33890

Poznámka pořadatele

Soutěž bude probíhat dle pravidel PS s povolením hadic B 65, C 42. Startovní pořadí podle rezervace a příjezdu.
Soutěž bude probíhat pro obě kategorie na 2B.
Sklopné terče a elektronická časomíra SDH Petrovice
Rezervace na foru firesport v sekci pozvánky a rezervace.

 

10.30 hod - příjezd, prezentace

11.00 hod - zahájení soutěže

 

Finále o  savice Profi-Extra  ke stroji pro obě kategorie a spoustu hodnotných cen

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cimer-2014-10-18-5908.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Trnava TR14,4714,7414,742014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlatice AJI14,7814,3114,782014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Heřmaneč JH15,3015,2615,302014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výčapy TR15,3715,4515,452014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sedlatice BJI15,4015,4615,462014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Smrčné JI15,5615,6515,652014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Příložany ATR15,7015,3215,702014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radonín TR15,7215,7515,752014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrotovice TR15,7915,4615,792014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petrovice BTR15,8514,9515,852014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Stařeč TR16,2516,0216,252014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  nerozlišeno -16,3116,0516,312014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Czech ( Česko ) PeBaRaJa-16,3116,0516,312014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kamenná TR16,4515,8916,452014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Katov ZR16,2516,5416,542014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příložany BTR15,1617,0617,062014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vladislav TR17,2817,1217,282014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mysletice JI17,3116,8817,312014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radonín 35TR15,9117,4017,402014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Strachoňovice JI17,5716,9817,572014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Horní Dubňany ZN17,2617,6317,632014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jaroměřice nad Rokytnou TR15,9017,8317,832014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice nad Rokytnou ATR18,0117,9318,012014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Střížov JI18,1118,0518,112014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chlum TR18,2017,0918,202014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Brťov-Jeneč BK18,5617,1718,562014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krahulov TR20,1119,2720,112014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rokytnice nad Rokytnou BTR22,8622,5822,862014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dukovany TR22,2823,1923,192014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kuřimská Nová Ves ZR22,9123,6723,672014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Czech ( Česko ) Petrovany-40,8517,2440,852014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ocmanice TR24,4848,2548,252014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vaneč TR45,5448,8048,802014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Horní Lhotice TR59,60NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hodov TR50,78NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myslibořice TR16,06NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nárameč TRNP15,74NP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kněžice TRNP15,49NP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budišov TR17,7718,1318,132014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radonín TR18,0318,3218,322014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1218,4018,402014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nárameč TR18,3718,5318,532014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myslibořice greenersTR18,7719,0519,052014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myslibořice TR19,0719,0419,072014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice TR19,7118,8219,712014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krahulov TR19,6819,9219,922014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenná TR19,2919,9619,962014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI20,2020,0720,202014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Stařeč TR20,0020,6520,652014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Výčapy TR20,1021,1621,162014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrotovice TR21,2619,3421,262014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rudíkov TR19,8821,5121,512014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rokytnice nad Rokytnou ATR22,1820,7322,182014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Číměř ATR23,1622,6923,162014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kuřimská Nová Ves ZR27,8227,2927,822014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kojatín TR27,8627,3727,862014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kozlany VY41,1929,7441,192014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dukovany TR43,0144,7744,772014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rokytnice nad Rokytnou BTR125,85NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jaroměřice nad Rokytnou TR66,21NPNP2014/10/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/10/18 Číměř, O pohár starostky SDH
-
2015/10/17 Číměř, sportovní areál, V.roč. "O pohár starostky SDH"; 2B;rozšířeno o PS8
-
2016/10/01 sportovní areál v Číměři, VI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga