Jabloňov 2019 - 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově

Liga: ŽL
Místo: Jabloňov
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 18. 08. 2019 12:00
Kontakt:   SDH Jabloňov
Telefon:  731517911

Začátek rezervace: 08. 08. 2019 12:00
Konec rezervace: 18. 08. 2019 11:30
Začátek tipování:  08. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00
Zadal: Tomáš Láznička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Jabloňov Vás zve na 10. kolo Žďárské ligy v požárním útoku mužů, žen a juniorů na trať do Jabloňova!
KDY: neděle 18. srpna 2019
11:30 - prezence týmů
12:00 - zahájení soutěže


KDE: Jabloňov - fotbalové hřiště
Náběh tartan 7x18 metrů, k terčům travnatý povrch!
Pravidla dle Žďárské ligy : http://www.zdarskaliga.cz/pravidla/

Rekordy tratě:
Muži: 16:56 - SDH Lavičky 2016
Ženy: 17:48 – SDH Stará Říše 2018
Junioři: 19:48 - Radostín nad Oslavou 2018
Juniorky: 19:19 - Bohuňov 2018

Rezervace startovního pořadí:


Občerstvení zajištěno.

Těšíme se na Vás,
SDH Jabloňov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonov-10783.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZRJan Kupka
22Jasenice TRLuboš Křehlík
33Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
44Kuřim BBODavid Herman
55Pohled HBJakub Vašíček
66Trnava TRJakub Halouzka
710Lavičky ZRJan Hejl
813Pavlov ExperimentZRJakub Šimek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Benetice TRPetra Cejpková
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
44Bohuňov SYBarbora Svojanovská
56Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
610Netín ZRKateřina Roušová
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zbraslav BOLuboš Křehlík
22Maršovice juniorZRJiri Mica
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuňov SYBarbora Svojanovská
24Jabloňov ZRLuboš Křehlík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lavičky ZR16,3016,5616,562016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnava TR16,6616,9016,902018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lhotky Sport ZR17,0816,7617,082019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Netín CirkusZR16,7117,1817,182019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lhotky Sport ZR17,2117,0817,212016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kuřim BBO17,0417,2817,282018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oponešice TR17,2917,1417,292017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR17,3417,2817,342016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR17,2117,4217,422016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čikov TR17,4516,9917,452018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pasohlávky BO17,4617,4617,462016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou BZR17,1017,4817,482016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Netín CirkusZR17,5716,6917,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pohled HB17,6317,5617,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Maršovice ZR17,4717,6317,632018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radostín nad Oslavou BZR17,6317,5617,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lhotky Sport ZR17,0317,6717,672018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnava TR17,7116,6617,712017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lavičky ZR17,8316,7917,832017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radostín nad Oslavou BZR17,6717,9217,922017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pavlov ExperimentZR17,9517,7217,952019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Maršovice ZR18,0918,0018,092017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čikov TR17,3018,1218,122017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR17,8618,1618,162019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Meziříčko ZR18,2317,5218,232019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Katov ZR18,3318,1418,332017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenná TR17,2418,3418,342016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Radostín nad Oslavou BZR18,5217,1318,522018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stará Říše JI18,2818,5718,572019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lavičky ZR18,5817,3018,582018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Meziříčko ZR18,6418,6118,642017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jasenice TR18,1718,6718,672019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pavlov ExperimentZR18,1918,8118,812017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Jasenice TR18,2318,8418,842016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Horní Lhotice TR18,3818,8518,852016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Čikov TR19,1119,1119,112019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Katov ZR19,0919,1319,132016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krokočín TR18,8819,1619,162016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Meziříčko ZR19,1719,1419,172018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žižkovo Pole DivadloHB19,2119,3219,322019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lavičky ZR19,2319,4319,432019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Horní Lhotice TR19,0719,4619,462017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kuřim BBO19,2219,5119,512019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Benetice BTR19,5119,6719,512018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pavlov ExperimentJI20,2019,7420,202016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Horní Meziříčko JH20,2019,1920,202016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Radostín nad Oslavou ZR20,6220,2720,622016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Kamenná TR17,9821,6421,642017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lhotky Sport ZR21,9522,4822,482017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dolní Loučky ZR22,5421,4822,542019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Benetice BTR22,9719,8322,972017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kouty TR22,2224,0024,002019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Netín CirkusZR25,0018,1125,002018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jasenice TRNPNPNP2017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Netín CirkusZRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pavlov ExperimentZRNP17,79NP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Netín SupersportZRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Benetice TRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 Jabloňov, 8. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2017/06/17 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/08/18 Jabloňov, 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/01 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
2020/08/02 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou
ŽL
2020/09/05 sportovní areál Svatoslav, Pohárové soutěže
ŽL
2020/09/12 Hamry nad Sázavou, O pohár Hamerský RUM
ŽL
2020/09/13 Zbraslav, O pohár
ŽL
2020/09/19 Maršovice, O pohár SDH Maršovice
ŽL
Kdy Kde Liga