Kaliště 2017 - Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B

Liga: PLPU
Místo: Kaliště
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 07. 2017 20:00
Kontakt:   Vojtěch Šindelář
Telefon:  721 733 725

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kaliste-8536.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JILukáš Kadlec
22Kaliště JILukáš Erber
33Panské Dubenky JIPetr Volavka
44Markvarec JHmartin pecha
55Heřmaneč JHOndřej Pecha
66Božejovice TAJiří Mácha
77Strmilov JHOndřej Pecha
88Batelov JIMarek Kaňkovský
99Rohovka PEJan Štětka
1010Horní Pole JHVladimír Heide
1111Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1212Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
1313Drunče JHJiří Melecký
1414Bohdalín PEMatěj Staněk
1515Žirovnice PEjakub
1616Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
1717Český Rudolec JHOndřej Huml
1818Radkov JIDavid Pavlíček
1920Libkova Voda PEVena Drahný
2040Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHPavlína Jirků
23Strachoňovice JIJiří Líčka
34Chválkov PEBarbora Michalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,122018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov SportTA--16,422018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sedlatice JI--16,622018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chotěmice TA16,9617,0917,092016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár AJH17,1917,0217,192016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bohdalín PE17,2216,8917,222015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE16,9717,2517,252016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stoklasná Lhota TA--17,412018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bohdalín PE17,5517,4717,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krotějov SportTA17,2017,5517,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Heřmaneč JH17,3617,5517,552017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chotěmice TA17,3517,6017,602017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Heřmaneč JH17,6017,5117,602015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Český Rudolec JH17,4517,6917,692017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,8417,6717,842015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH--17,892018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chotěmice TA--17,892018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Heřmaneč JH--17,902018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Český Rudolec JH17,5517,9617,962015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Batelov JI17,8718,1418,142016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Batelov JI--18,302018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mysletice JI18,8418,5018,842016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Drunče JH18,8918,3618,892015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žďár AJH18,8218,9418,942015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Telč JI--19,032018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Cizkrajov JH--19,062018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bílý Kámen JI19,0618,8219,062015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žirovnice PE19,0819,0519,082017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žirovnice PE18,5519,0919,092015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žirovnice PE--19,102018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Markvarec JH--19,132018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Drunče JH19,1618,4919,162016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dvorce TA18,0519,1719,172015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Batelov JI19,2018,3719,202015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Věž HB19,2018,5819,202017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Libkova Voda PE--19,302018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Markvarec JH19,3118,6919,312016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Cizkrajov JH19,3419,1819,342016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žďár BJH19,4518,8919,452015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou PE17,1419,5319,532016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mysletice JI19,7619,0219,762017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nevcehle JI19,3820,0120,012017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Božejovice TA19,9820,2120,212017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Český Rudolec JH20,3720,1920,372016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Strachoňovice JI--20,412018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Cizkrajov JH19,5320,4720,472017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Horní Meziříčko JH19,5420,4720,472016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Střížov JI18,8420,4920,492015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kaliště JI--20,662018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Nová Včelnice JH20,8520,4920,852015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lhotice TR20,2020,9020,902015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kaliště JI20,7921,0421,042016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Panské Dubenky JI21,2220,5321,222015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sedmpány BN21,2518,2121,252015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Pole JH21,6421,3521,642017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Valtínov JH21,1521,6821,682016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Libkova Voda PE21,5321,7121,712017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Panské Dubenky JI--22,152018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Horní Pole JH22,1921,7022,192016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Markvarec JH21,7022,2122,212015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Rohovka PE21,3122,2422,242016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Žirovnice PE22,3421,0422,342016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Milíčov JI21,7522,3722,372016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Skrýchov u Malšic TA--22,412018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Markvarec JH18,3922,5022,502017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kamenice nad Lipou BPE--22,612018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Střížov JI22,6218,8522,622016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Libkova Voda PE22,9120,8922,912016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Horní Pole JH--23,622018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chválkov PE19,4124,2524,252016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Panské Dubenky JI23,5825,2725,272017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bezděčín JI26,0126,1426,142016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Strmilov JH26,2125,8826,212017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Strmilov JH--26,362018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chválkov PE26,3226,4826,482015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Počátky PE--26,782018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Strmilov JH19,2027,0427,042016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Rohovka PE27,4027,6727,672017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Rynárec PE29,0728,8229,072017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nová Ves JI30,9530,7030,952015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lomnice nad Lužnicí JH--34,172018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bezděčín JI36,6035,9436,602017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Rynárec PE--42,062018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Nevcehle JI--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zahorčice ST--NP2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Kaliště JINPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Heřmaneč JHNPNPNP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Batelov JINPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nová Ves JINPNPNP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Kaliště JINPNPNP2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Bílý Kámen JINPNPNP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Panské Dubenky JINPNPNP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Drunče JH--DSQ2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Drunče JHDSQDSQDSQ2017/05/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Slapy TADSQDSQDSQ2015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mysletice JI--DSQ2018/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Kaliště, XVI.ročník Memoriálu Františka Pizy, 2B
-
2013/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2.ročník
PLPU
2014/05/10 Kaliště (JI) hřiště u KD, Memoriál Františka Pizy XVII. ročník
-
2014/05/10 Kaliště, hřiště, Memoriál Františka Pizy, XVII.ročník.
JHHL
2014/07/12 Kaliště, Javořická noční soutěž, III.ročník
PLPU
2015/05/16 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, XVIII.ročník
PLPU
2015/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, IV.ročník
PLPU
2016/05/07 Kaliště, Memoriál Františka Pizy, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/07/16 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2017/05/06 Kaliště, Memoriál Fr. Pizy, 3B uzké
PLPU
2017/07/15 Kaliště, Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B
PLPU
2018/05/05 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2018/07/14 Kaliště, Javořická noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž
PLPU
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
PLPU
2018/07/14 Kaliště, Javořická noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník
PLPU
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga