Kamenice nad Lipou 2019 - Walter Cup, 4. ročník

Liga: PLPU
Místo: Kamenice nad Lipou
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa
Telefon:  728 454 808

Začátek rezervace: 14. 07. 2019 18:00
Konec rezervace: 27. 07. 2019 13:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenice-nad-lipou-10414.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
22Strmilov JHMarek Přibyl
33Žirovnice PEjakub
44Český Rudolec JHMirek Havlík
55Markvarec JHOndřej Pecha
66Božejovice TAJiří Mácha
77Sedlatice JIMartin Běhounek
88Panské Dubenky JIPetr Volavka
99Libkova Voda PEPavel Kubů
1010Heřmaneč JHOndřej Pecha
1111Choustník TASabina Šimečková
1212Sedlatice BJIMartin Běhounek
1313Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1414Batelov JIStanda Lávička
1515Počátky PEDaniel Křížek
1618Dešná BJHAleš Coufal
1719Český Rudolec JHJan Dušek
1820Rynárec PEJan Šátek
1929Dolní Němčice JHMirek Havlík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Choustník TASabina Šimečková
22Boršov JIPetra Nečadová
33Batelov JIPavla Kaňkovská
44Zdešov JHNikola Vašková
55Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
69Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
715Nová Včelnice JHPavlína Jirků


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH--16,882018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár AJH17,1317,1117,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Stoklasná Lhota TA16,8617,2217,222016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žďár JH17,3917,5617,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Heřmaneč JH17,2617,8417,842017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou PE17,9616,7417,962016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žirovnice PE17,5218,0018,002017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Strachoňovice JI--18,122018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH17,6518,1318,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mysletice JI17,2418,1918,192017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Batelov JI17,8018,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE17,9618,2518,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Načeradec BN--18,312018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chotěmice TA18,5016,9018,502016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chválkov PE--18,582018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bílý Kámen JI18,3918,5918,592016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Drunče JH18,6818,0518,682016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žirovnice PE18,7918,5018,792016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Libkova Voda PE--18,792018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Heřmaneč JH18,8917,7518,892016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Střížov JI18,9918,0018,992016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Božejovice TA--19,332018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Libkova Voda PE19,6617,9419,662017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Božejovice TA19,9118,6919,912016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Strmilov JH20,0219,5320,022016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Markvarec JH20,0817,7720,082017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Český Rudolec JH20,2220,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Cizkrajov JH--20,452018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kaliště JI20,6820,0420,682016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Drunče JH--20,832018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Batelov JI19,0120,9420,942016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mysletice JI20,9920,8620,992016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nová Ves JI--21,502018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Markvarec JH--21,952018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rohovka PE--22,332018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Rohovka PE22,2622,3922,392017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Božejovice TA18,2323,4023,402017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rynárec PE23,4123,0323,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Cizkrajov JH23,2323,4823,482016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Strmilov JH--24,642018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Batelov JI--27,412018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Počátky PE--27,862018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Strmilov JH30,6430,4830,642017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Markvarec JH32,6617,6132,662016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Sedlejov JI--32,702018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Žirovnice PE--34,492018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rohovka PE25,4539,9739,972016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Rynárec PE--NP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kozmice TANPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Rybova Lhota TA--NP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Libkova Voda PENPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bohdalín PENPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kaliště JINPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Mysletice JI--NP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž
PLPU
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga