Kokory 2014 - Noční závody v PÚ

Liga: -
Místo: Kokory
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 08. 2014 21:45
Kontakt:   Tomáš Horák
Telefon:  724393174

Začátek rezervace: 29. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 08. 08. 2014 23:59
Začátek tipování:  09. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2014 00:00
Zadal: Daniel Peřina

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Muži, ženy na 2B, základna betonová, terče sklopné, el. časomíra

Muži

1. místo 500Kč + pohár

2. místo 400Kč + pohár

3.místo 300Kč + pohár

Ženy

1. místo 400Kč + poháč

2. místo 300Kč + pohár

3. místo 200Kč + pohár


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kokory-2014-08-09-5819.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Křenovice mužiPRSDH Křenovice
22Veselíčko PRMartin Pecha
33Chropyně KMMarek Mucha
44Kokory PRLibor Daňa
55Roštění KMTomáš Hráček
67Dřevohostice mužiPRLibor Daňa
78Tučín ženyPRDaniel Peřina
89Kokory ženyPRLibor Daňa
910Paršovice ženyPRBarbora Švehlová
1011Hlubočky OLMartin Pecko
1112Tršice OLjan mackovik
1213Svésedlice OLSDH Svésedlice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Křenovice PR--15,232017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vrchoslavice PV--16,772017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Císařov PR--16,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křenovice PR--17,432014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svésedlice OL--17,472014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Roštění KM--17,752014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čechy PR--17,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rokytnice PR--18,822017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludslavice KM--18,892017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nenakonice OL--20,012017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dřevohostice PR--20,302014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kokory PR--23,402017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Veselíčko PR--23,422014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Citov PR--30,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Majetín OL--33,192014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Morkovice KM--35,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chropyně KM--37,682017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Polkovice PR--NP2017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kokory PR--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kokory PR--NP2013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chropyně KM--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlinsko PR--17,862013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Císařov PR--18,262013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radkova Lhota PR--18,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Císařov PR--19,352015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR--19,412013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rokytnice PR--19,962016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Býškovice PR--20,042014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čechy PR--20,262015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rokytnice PR--20,402013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Býškovice PR--20,542013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kojetín II-Popůvky PR--20,842015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Henčlov - Přerov VIII PR--21,062013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rokytnice PR--21,142015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bohuslávky PR--21,382013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kojetín II-Popůvky PR--21,452014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čechy PR--21,552017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Čechy PR--21,592013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Polkovice PR--21,642015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Císařov PR--21,812014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Určice PV--22,172017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Přerov PR--22,252013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kokory PR--22,602014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kojetín PR--25,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Uhřičice PR--25,782013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čechy PR--25,822016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Polkovice PR--25,832014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rokytnice PR--26,482017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nenakonice OL--27,092017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Počenice KM--27,732017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kokory PR--28,362017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Rokytnice PR--31,132014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Paršovice PR--31,762014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Císařov PR--34,852016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Henčlov - Přerov VIII PR--35,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Tršice OL--35,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Počenice KM--39,322016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Majetín OL--39,612014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Čechy PR--40,592014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kojetín PR--41,952017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Morkovice KM--44,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Býškovice PR--44,202017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kojetín II-Popůvky APR--48,242016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Grygov OL--72,352014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Polkovice PR--NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Polkovice PR--NP2017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Přerov PR--NP2014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/16 Kokory, Velká Cena
MHJPR
2014/06/22 Kokory, Memoriál Ladislava Horáka
MHJPR
2014/08/09 Kokory, Noční závody v PÚ
-
2015/06/20 Kokory, VC MHJ
MHJPR
2016/07/09 Kokory, Velká cena MHJ
MHJPR
2017/06/17 Kokory, plac za ubytovnou
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
Kdy Kde Liga