Kokory 2014 - Noční závody v PÚ

Liga: -
Místo: Kokory
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 08. 2014 21:45
Kontakt:   Tomáš Horák
Telefon:  724393174

Začátek rezervace: 29. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 08. 08. 2014 23:59
Začátek tipování:  09. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2014 00:00
Zadal: Daniel Peřina

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Muži, ženy na 2B, základna betonová, terče sklopné, el. časomíra

Muži

1. místo 500Kč + pohár

2. místo 400Kč + pohár

3.místo 300Kč + pohár

Ženy

1. místo 400Kč + poháč

2. místo 300Kč + pohár

3. místo 200Kč + pohár


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kokory-2014-08-09-5819.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Křenovice mužiPRSDH Křenovice
22Veselíčko PRMartin Pecha
33Chropyně KMMarek Mucha
44Kokory PRLibor Daňa
55Roštění KMTomáš Hráček
67Dřevohostice mužiPRLibor Daňa
78Tučín ženyPRDaniel Peřina
89Kokory ženyPRLibor Daňa
910Paršovice ženyPRBarbora Švehlová
1011Hlubočky OLMartin Pecko
1112Tršice OLjan mackovik
1213Svésedlice OLSDH Svésedlice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radkova Lhota PR--17,272013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ--17,732015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Valšovice (Hranice VI) PR--17,862013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Křenovice PR--18,012013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Polkovice PR--18,232015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Císařov PR--18,312016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Císařov PR--18,452013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chropyně KM--18,512013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Polkovice PR--18,922016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohuslávky PR--18,952015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Císařov PR--19,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Morkovice KM--19,652016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Křenovice PR--19,712015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Citov PR--19,942013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Rokytnice PR--20,342013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludslavice KM--20,442015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čechy PR--20,472013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kokory LAĎA TEAMPR--20,522014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Určice PV--20,532016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čechy PR--20,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Citov PR--20,682015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Určice PV--20,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,772013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Polkovice PR--21,072013/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sobíšky PR--21,072015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Polkovice PR--21,182014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chropyně KM--21,452014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chropyně KM--21,492015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Křenovice PR--22,382016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vrchoslavice PV--22,692016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Luboměř NJ--23,052014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Rokytnice PR--23,562014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Luboměř NJ--23,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tršice OL--24,192015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kokory PR--24,492014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Císařov PR--24,552014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Čechy PR--24,552015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chropyně KM--24,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Kojetín II-Popůvky PR--25,542014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kokory PR--25,952015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kokory PR--27,412016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Rokytnice PR--27,532016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Sobíšky PR--29,652014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Citov PR--31,322014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Sulimov KM--33,052015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Křenovice PR--33,072014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Morkovice KM--34,212015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Citov PR--34,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Veselíčko PR--35,442015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zahnašovice KM--37,012014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Troubky PR--37,362016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Čechy PR--37,782014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Sobíšky PR--40,242016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Henčlov - Přerov VIII PR--42,372016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rokytnice PR--43,072015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tršice OL--44,992016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Ludslavice KM--NP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/16 Kokory, Velká Cena
MHJPR
2014/06/22 Kokory, Memoriál Ladislava Horáka
MHJPR
2014/08/09 Kokory, Noční závody v PÚ
-
2015/06/20 Kokory, VC MHJ
MHJPR
2016/07/09 Kokory, Velká cena MHJ
MHJPR
2017/06/17 Kokory, plac za ubytovnou
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga