Letohrad Kunčice 2013 - Kunčický pohár

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Kunčice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 08. 06. 2013 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  774183351

Začátek rezervace: 25. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 08. 06. 2013 11:00
Začátek tipování:  25. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2013 00:00
Zadal: Tomáš Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kuncice-2013-06-08-3242.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Poříčí BKTomáš Valda
22Čeperka NPATomáš Valda
33Dolní Přím HKTomáš Valda
44Čeperka Čeperka PPAMartin Balvín
55Bystřec AUOTomáš Valda
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Výčapy TRHonza Adamec
99Horní Radechová BNATomáš Valda
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Pasohlávky BVHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Maršovice ZRHonza Adamec
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Velichovky NAHonza Adamec
2323Havlovice TUAleš Hejna
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Stará Říše JIHonza Adamec
2727Bystřec BUOTomáš Valda
2828Chrášťany LTTomáš Valda
2929Pšánky AHKTomáš Valda
3030Trnava TRTomáš Valda
3131Podůlší BJCTomáš Valda
3232Trnov RKJiří Hrdinka
3333Velký Třebešov NAHonza Pajer
3434Semechnice RKLukáš Žid
3535Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
3636Letohrad - Orlice UOMartin Valda
3737Střezetice HKTomáš Valda
3838Bašnice JCMilan Novotný
3939Pšánky BHKTomáš Valda
4040Jankov BNPavel Hrubý
4141Roudnice HKPatrik Novák
4242Dolní Čermná UOMartin Prachař
4343Myštěves HKJosef Vašina
4444Čikov TROndřej Lukeš
4545Letohrad - Orlice BUOMartin Valda
4646Dlouhá Ves ARKMartin Bodlák
4747Bošín UOFerda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKTomáš Valda
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Ždírec nad Doubravou HBTomáš Valda
66Sychotín BKHonza Adamec
77Letohrad - Kunčice UOTomáš Valda
88Dolní Přím HKJiří Hrdinka
99Olší BOLucie Pilátová
1010Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
1111Roudnice HKPatrik Novák
1212Letohrad - Orlice UOTomáš Valda
1313Česká Rybná UOTomáš Valda
1430Libňatov TUVeronika Borůvková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,3515,6616,352015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,5216,4216,522014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM16,6015,9716,602018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM16,6015,9716,602018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychotín BK16,7316,6516,732012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nevcehle JI16,7516,4116,752008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC16,1117,0117,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC16,6817,0817,082015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hrobice ExplosiaPA17,0916,5517,092018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nevcehle JI16,3817,0917,092016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výčapy TR--17,102003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myštěves HK17,1316,8717,132018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radíkov PR15,5217,1517,152017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC17,1716,8717,172018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,1716,8717,172018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice UO16,9017,2017,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sychotín BK17,1617,2717,272011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Výčapy TR--17,292005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychotín BBK16,8517,3617,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychotín BBK17,3616,8517,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Stará Říše JI17,3817,1917,382017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Skrochovice OP17,4016,3117,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Skrochovice OP17,4016,3117,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radíkov PR17,0117,4117,412012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK17,3517,4817,482015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chrášťany LT17,0617,5317,532010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Orlice UO17,5317,0817,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Letohrad - Orlice UO17,0817,5317,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Krásná Ves MB17,5417,0717,542015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Stará Ves FM--17,542003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sloup PZ17,5716,4117,572018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup PZ17,5716,4117,572018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Orlice UO17,2217,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Malé Hoštice OP17,6417,2117,642018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Výčapy TR17,6916,8517,692011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Chrášťany LT17,7117,1217,712013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0817,7217,722016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chrášťany LT17,7316,1717,732011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rychlov KM--17,742001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kunovice VS--17,752005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stará Ves FM--17,772004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Myštěves HK17,7117,7817,782014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Výčapy TR17,8116,6617,812012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Česká Rybná UO17,8217,8117,822014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stará Ves FM--17,822002/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vitiněves JC16,1117,8917,892011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rohovládova Bělá PA17,8717,9017,902015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chrášťany LT17,9417,8517,942008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Radíkov PR--17,942002/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Kunovice VS17,4317,9617,962007/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Skrochovice OP17,9716,5617,972017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Úherce PS--17,972004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kunovice VS--17,972001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Výčapy TR17,9917,6717,992010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nevcehle JI17,9916,5717,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Ždírec nad Doubravou HB17,0318,0418,042012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Výčapy TR--18,062004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lhotky CZR18,0917,6918,092008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Louňovice pod Blaníkem BN18,1016,9818,102017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Letohrad - Orlice UO17,4418,1118,112012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Radíkov PR18,1116,9618,112013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chválenice PJ--18,142001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Výčapy TR--18,162001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Jablonec nad Jizerou SM16,9318,1618,162015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Chválenice PJ--18,162000/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Rokytno PA18,1118,1818,182017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Rokytno PA18,1118,1818,182017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Přím HK18,0818,2018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Svoboda OP18,2317,8718,232011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dlouhá Ves RK16,5918,2418,242018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hrobice PA17,4218,2518,252018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Rychlov KM--18,272000/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dvorce TA16,8418,2918,292017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nepomuky UO18,0618,3718,372018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nepomuky UO18,0618,3718,372018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Výčapy GKH18,3817,9018,382010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Nevcehle JI18,4017,9718,402010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Touchovice LN18,4116,7918,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Touchovice LN18,4116,7918,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nevcehle JI18,4218,1918,422007/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Radíkov PR18,4216,9918,422010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dlouhá Ves RK18,4018,4418,442016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/08/16 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2000/08/20 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2001/08/18 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2002/08/17 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2003/08/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2004/08/28 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2005/06/05 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2006/06/04 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2007/06/03 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2008/05/30 Letohrad - Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2008/05/31 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2010/08/07 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2011/06/04 Letohrad-Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2012/06/02 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad- Kunčice, 4. kolo VČHL
VČHL
2014/06/21 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/07/05 Letohrad- Kunčice, 5. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2016/07/10 Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2016/07/10 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL+ Extraliga ČR
VČHL
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga