Lesná, fotbalové hřiště 2018 - Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár

Liga: -
Místo: Lesná
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 11. 08. 2018 20:00
Kontakt:   Svoboda Luboš
Telefon:  776119579

Začátek rezervace: 01. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 11. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  11. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2018 00:00
Zadal: Luboš Svoboda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž proběhne jednokolvě ve dvou kategoriích- PS 12 a Speciál. Pořádající sbor zajišťuje PS12!!! Vítěz kategorie speciál si odnáší putovní pohár SDH Lesná!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-9328.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lesná PS 12ZNLuboš Svoboda
22Šaratice SpecialVYJan Jeřábek
33Mikulovice ZNMichal Urbánek
44Grešlové Mýto Ps12ZNLuboš Svoboda
55Citonice ZNLuboš Svoboda
66Černín ZNJiří Veselý
77Mikulovice PS12ZNMichal Urbánek
88Dešná BJHAleš Coufal
99Černín ZNJiří Veselý
1010Šaratice PS 12 VYJan Jeřábek
1111Grešlové Mýto SpecialZNLuboš Svoboda
1212Šumná Ps12ZNLuboš Svoboda
1313Kojatice TRAleš Šotkovský
1414Citonice Ps12ZNLuboš Svoboda
1515Běhařovice SpecialZNLuboš Svoboda
1616Třebelovice TRJosef Bulíček
1717Únanov SpeciálZNMarek Laitner
1818Újezd Ps12ZNLuboš Svoboda
1919Police TRPavel
2021Kojatice PS 12TRAleš Šotkovský
2122Újezd SpecialZNLuboš Svoboda
2223Běhařovice Ps12ZNLuboš Svoboda
2324Únanov PS 12ZNMarek Laitner
2425Police TRPavel
2530Lesná SpecialZNLuboš Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Černín ZN--15,112018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mikulovice ZN--15,312018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Černín 1ZN--15,492017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Police TR--15,672018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mikulovice ZN--16,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Šaratice VY--16,492017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Třebelovice TR--16,582018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dešná JH--17,362018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Křepice ZN--17,562017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Běhařovice ZN--18,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Běhařovice ZN--18,812017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Blížkovice ZN--20,022017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rácovice TR--20,132017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kojatice TR--20,142018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Grešlové Mýto ZN--20,512017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Milíčovice ZN--20,992017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Únanov ZN--21,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Citonice ZN--21,062018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Grešlové Mýto ZN--21,372018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Třebelovice TR--22,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Újezd ZN--26,452018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hornice TR--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Šaratice VY--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lesná ZN--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lesná ZN--NP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/13 Lesná, fotbalové hřiště, V. ročník noční pohárové soutěže v PÚ
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga